1

@jacobFCB ta kelnerka to już z dwa lata temu byla na youtubie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

28

Artykul na notatniku: Hiszpańscy sędziowie nie zamierzają chronić Mbappe.
Tym czasem Mbappe wczoraj łokieć w ryj i zero kartek xD

0

@Goralkov ten mecz by na luzie z nim wygrali, sędzia w drugiej sędziował dobrze. Nawet jak im zabrali karnego to ile razy podarowali za nic, a nam tez nie odgwizdali wiele razy

30

U nas 17 letni gówniarze mają wiecej szacunku i rozumu niz 21 letni Gentelman. Ciekawe czy rodzicom nie wstyd. Co innego sobie przeklnąć prywatnie a co innego będąc wzorem i idolem dla milionów

1

@szela1899 Bellingham nie pierwszy raz pokazuje swoje buractwo. Na Euro między innymi bylo to samo, i kiedys w lidze tez coś bylo ze mu kare anulowali

0

@Bernard777 cała druga polowe byl niewidoczny, to Vinicius wjezdzal w pole karne kiedy i jak chciał

1

Oni już tam nie mają sił ale Anczelot sam sabotuje nie robiąc zmian xd

1

@budel17 pyskówki z sędzia

0

Mbappe haha, ale strzal

2

Bellingham to ma łeb, z nim by pewnie to wygrali

0

Vinicius jaki jest każdy widzi, ale on ma to parcie na wygrywanie i ciągnie te ataki Realu mimo wszystko

3

Ten Vinicius i Rodrygo biegnacy lewym skrzydlem xD

1

Camavinga z tymi akcjami to taki nasz odpowiednik De Jonga

0

Teraz gadanie o ostrej grze Osasuny, a jak liga wyznacza łysola bez kartek na nasze mecze z Getafe, to realmadrid tv o tym nie mówi

1

Wg madryciaków liga sprzedana i skorumpowana. Że co? Jak im karne co kolejke dają za sam podmuch wiatru

0

Ten Bellicham zawsze sędziów wyzywa, pewnie zawodnika balby sie że mu walnie w łeb

0

nie wiedza co powiedzial, ale kontrowersja dzbany z canal plus

1

@Rifek netto, przeciez napisałem. I nie wiem na jakiej podstawie by sie zgadzalo, skoro nie jest gorszy od żółwia i zapewnil juz sukcesy Realowi

1

@Luciano99 z premią dużo wiecej, takiego Viniciusa nie obchodzi czy to premia a ile od Realu dostaje

1

Vinicius chce zarabiać 25 mln netto w Realu. A byly tu asy kibice śmietankowych co twierdzily, ze pensja Mbappe nie wpłynie na drabinke płacową

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ile tu bylo narzekania na kontakty Juve z Araujo, bylo sprzedawać i brać sie za Nico Williamsa i tyle w temacie.
Jak zwykle eksperci mieli racje

0

@Korsain Iniesta nie wygral, to on tymbardziej, chociaż jest świetny

0

@4drian0 4 biliony jak tylu nie ma ludzi nawet?

0

@AdrianFCB10 no tak, a ma tutaj tez swoich ziomeczków jak Araujo czy Balde

0

@AdrianFCB10 mi sie zdaje, ze on woli być zdrowy na ławce niz grać gdzies w średniaku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?