Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Endrick potrafi te rajdy srodkiem, jakby pogral za Viniciusa to coś by moglo byc z niego
0
W tej Hiszpanii to moda na tych Brajanów niczym w Polsce
0
Teraz ładna akcja dwójkowa trzeba powiedzieć
6
Mbappe w formie to ten Vinicius tam zbędny tak naprawdę
1
Vinicius mogl podawac na pustą to wazniejsze wlasne ambicje
2
Tej klepaniny City nie da sie oglądać
1
@Bulbazaur17 uciąłeś sobie komentarz aby błysnąć? Podalem argument dlaczego, naucz sie czytac całość
@DonCarletto ty jak zawsze nieomylny jak z tym ze Guler sie nagra i paroma innymi kwestiami
0
@DonCarletto bo jest, aby grac dobrze potrzebuje obok geniusza. Jako lider pomocy jest tragiczny
0
@Piotr,1985 to profil box to box, czasem dobrze poda ale nie ma pojecia o rozgrywaniu
0
@Piotr,1985 Valverde i przeglad pola xd on na pomocy jest slaby, chyba ze do wspierania defensywy
0
@Encore Olmo mówi ci to coś
0
Real klepka jak za Xaviego, kazde podanie to 3 kontakty z piłką
2
Modric gol imienia ea fc xd
2
Dobrze ze Girona muruje bo gra otwarta znimi to zawsze przegrana Girony
2
Jak można tak uderzyć metr od bramki
0
Tobia fotke przy banerze hipokryci hahahaha
2
Puszka po konserwie śpiewająca
0
@maroon dokladnie zwłaszcza ten gol, mial okazje to kontynuowac to zostal u białych
5
Arda Guler mial się nagrać w tym sezonie, tak mi tu madryciaki pisali. Co chlop popsul sobie start kariery złą decyzja. A dwa lata bez piłki (bardzo malo) w tym wieku to już nie ma pewności, że będzie znowu tym talentem, którym byl w Fenerbache
0
Ciekawe jak Yamal sobie z hejtem poradzi, bo na X już sie zaczyna i nie mówię tu o polskich komentarzach
0
@ViscaelBarca2007 zaczął sie rozwijac w wieku 25 lat xD on ma problemy z mentalem i za chwile wroci do grania tego co bylo. Tu nie chodzi o umiejętności ktore ma średnie i zawsze mial jednakowe
0
@ViscaelBarca2007 xDD właśnie Cie zaoralem argumentem co bylo jak obaj grali mniej wiecej po rowno. Ty mi dajesz porwoanie jako sezon gdzie jednego z nich nie bylo w klubie xDDD Podaj mi lepszy argument niz twoje sympatie
0
@ViscaelBarca2007 Fati w swoim tragicznym sezonie byl drugim strzelcem w zespole, Ferranek zgadnij gdzie wtedy gral. Ale tu sami wróżbici i wiedzą co by bylo gdyby
0
@MichuZ44 czym? Podaniami i dryblingiem. Nic wiecej nie prezentuje
0
@MichuZ44 Yamal nigdy nie byl na tym poziomie pod wzgledem wykonczenia za to.
Juz ma status świętej krowy Yamal i to poważny błąd
0
@BarcaFan20048989 i to nie pierwszy raz
3
Lewandowski uwielbia spowalniac akcje zamiast podac do kogos kto ma szanse dojść do sytuacji
0
@MichuZ44 z nim robią te same błędy
2
Gówniarz juz niezadowolony, będą jaja z nim xD
0
Dobra bez przekrętu ufff