Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Keson tylko niestety w meczach tej ich jakości nie widać. Gavi, Fermin wczoraj nic nie wniesli i to nic nie znaczy, bo w następnym meczu i tak wystąpią. Przy zdrowej rywalizacji powinien szanse dostać teraz Torre ale tak nie będzie.
Zajechanie ataku to też dziwna sytuacja jak przy sporej przewadze Raphinha i Yamal dalej sa na placu, bez nich w formie mozna zapomniec o LM
0
@Cvzx to juz glupoty, nabral bardzo dużo doświadczenia w taktyce w tej Gironie. Biegal tak za Xaviego, a teraz po boisku poruszal sie jak profesjonalny pilkarz
@szymon6847 w ataku nie ma konkurencji, gra 17 latek za dużo zdecydowanie, a nawet jak atak gra gorzej to gra 90 min każdy
0
@NeroTFP1 jest dobrym trenerem, ale.wkurza mnie ta hipokryzja. Niech nie mówi o sprawiedliwości w tej sytuacji i niech zacznie ogrywac Toniego, Torre, Victora.
Nie chodzi mi o Fatiego chociaz jestem zdania, ze gorszy od Ferrana by nie był wczoraj, a i tak to Ferran dostanie powolanie po raz kolejny, w nagrode.
Flick chce wygrac tryplet 3 graczami ofensywnymi, powodzenia
1
@NeroTFP1 po prostu zaślepienie Flickiem jest aż śmieszne i traktowanie go jako ideał.
2
Flick coś gada, że Ferran zasłużył aby wyjść w podstawie. Szkoda, ze Torre po kilku dobrych meczach, notując świetne liczby nie zasłużył by znaleźć sie w kadrze xD 4 gole, 3 asysty, 370 minut. Sprawiedliwy trener, chyba dla niektórych
0
@VeB 1899 ciężko żeby zmiennicy byli w formie przyspawani do lawki. Jakos Pau Victor potrafil wsadzic dublet Realowi a teraz sie nie nadaje na Las Palmas
0
@Kinginiesta 28 strat, 70 % celnych podań 11 wygranych pojedynkow na 21. To jest ten zajebisty mecz? Kto pisze bzdury? I moze sie odnies do tego co pisze, OD KILKU MECZOW, a nie tylko wcozraj
0
@Kinginiesta Yamal od kilku meczow skupia sie aby strzelic gola a nie tak jak dawniej by druzyna wygrala. Co z jego dryblingów jak polowa to strata albo strzal w przeciwnika
1
Ile będzie slodzil temu Yamalowi, dobra akcje zrobil na gola ale poza tym? Po co zablokowal transfer Torre jak gorsi od niego grają. Czemu Pau Victor nie dostaje nawet ogonów. Raphinha i Yamal sa juz zajechani do granic a zmiennicy dalej poza grą
3
@xvcWinterSoldier kredyt, placisz za wybajem i tak to stracisz a cena podobna
0
Flick ma swoje odpaly z tymi świętymi krowami. Gdzie jest Pau Victor lub Toni Fernandez. Dlaczego 18 letni Cubarsi ma 3000 minut po 2/3 sezonu
7
Taki Torre poza kadra a grają Fermin i Gavi co nic nie wnieśli po wejsciu
2
Czemu Araujo nie da na PO jak kunde ledwo na nogach stoi
1
Frsjerski i slaby mecz to i taki wynik
0
Ciekawe czy oni Ferranowi kontrakt przedluza jesli nie, to ogrywanie go to glupota. Juz dac szanse temu Victorowi
1
Ci co sie nabrali na Ferrana to naiwnicy xDDD a jak sie klocili ostatnio ze mna jaki on świetny, moze na ogórków
0
Dalej stawiam, ze ogrywajac Fatiego tyle co Ferrana wyszlibyśmy na tym lepiej
0
Torres to gorsze drewno niz Lewy z jego wyczuciem akcji
2
Olmo na falszywa 9 i Gavi za Ferrana, tak to widze
4
Ferran to tylko pilkarz z lawki, nie oszukujmy sie już
3
Cubarsi odrobil swoj błąd
0
Raphinha na początku zasuwal w tym pressingu teraz większość czasu jest niewidoczny
1
Ferran zawsze mial problemy z mentalem , w dokumencie o la lidze nawet Xavi gadal ze ma sie ogarnac, on zagra pare meczów dobrych a potem wraca do tego standardu swojego
0
Raphinha Yamal forma podtrzymana z ostat ich meczow, i tam ma być lepiej bez odpoczynku?
5
Na ten mecz nie dać Casado ktory walczy w srodku, czy Gaviego to trochę idiotyzm
0
To jest ten mental rekina
1
Macie rekinka hahhahaa
0
Yamala hahhaa temu to juz odwala
1
Cubarsi gra wszystko, dzieciak 3000 minut w nogach, wiadomo ze będzie mial spadki
0
Dawac Araujo za tych jaskow z obrony