Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@koziar oho już toksyna. Bede to tylko zglaszac bo potem ja dostane bana a ty nie :)
Nie obchodzi mnie zdanie ciebie czy kogokolwiek stąd czy w ogóle z internetu na moj temat. Także sobie pisz, śmiej sie a nawet sobie wydrukuj mój nick i podetrzyj nim. Mam to gdzieś
1
@FCB_dimiC jak pisałem kiedyś do elementa to nawet nie odpisal, a tutaj jak ktoś coś mu zarzuca to pisze żeby pisac na pw i wyjaśniać xDDD
0
@FCB_dimiC połowa tych kokentarzy to nawet sie nie wyzywalismy tylko wyjaśnialiśmy spine
0
@takisobiektos bo co takiego zrobilem? Znowu piszesz glupoty dla zasady? Czy dla smiesznych lajków. Podaj arugmenty albo milcz
0
@koziar to każdy sie tu naśmiewa z tych pilkarzy bez formy a i tak nie ma % tego co oni. Wiec kto tu sie powinien śmiać?
0
@FCB_dimiC dostalem bana na 24 a użytkownik ktory wyzywal od debil i uposledzonych na ani sekunde :D
0
@koziar a i tak ma wiecej kasy niz ty, wiem boli
0
@Eklerek to potem. Najpierw wyjaśnię ta sprawe i mam wywalone w ten serwis, który dba o ludzi którzy sobie wyzywają innych
3
Gdzie można składać zażalenia na moderacje jakiś Gajdek czy gdzieś indziej? Bo to jest cyrk co sie tutaj dzieje :D
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Arden tak geniuszu, towarzyski wliczaj
0
@Kow_aLL a Real rozkalda nogi przed Barcelona? w ostatnich klasykach nas gnietli, nie licząc dwoch ostatnich?
Oczywiście ze ostatni mecz sie liczy a nie statystyki z dupy
0
@Tomek54321 to sprzedaj kogoś kto nie podnosi sie z ławki xD good luck
0
@Kow_aLL nie interesuja mnie wasze statystyki z 5 lat, tylko ostatni mecz. Juz nie pasuje do narracji
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
3
Pisałem by go sprzedać rok temu i komu by to przeszkadzalo?
0
Betis to jeden z tych klubow, który z nami walczy a przed Realem rozkłada nogi. Czy tak będzie i dziś?
1
@misterio właśnie instalowalem, ale czasami mialem blue screena i zauwazylem gorsza wydajnosc w fc 25 np
1
@misterio win 10 do gier, a 11 mi sie podoba z wyglądu i zauwazylem ze ma lepszy dźwięk, na 10 mam jakby w mono
0
@misterio a na prawdziwej maszynie to gorzej dziala czy jak? W sensie normalny dysk w kompie
2
To Pedri sie powinien z niego śmiać i jego gry