Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kasy mówię o zwyklym laptopie, zainstalowalem 11 i 10. A te wirtualne maszyny nie za bardzo ogarniam?
0
@Damian11 w sumie to co nas trzyma w Polsce? Tylko rodzina
0
Korzysta ktos z was z dwóch Windowsów na jednym pc?
1
Co ten Araujo
0
@FCB_dimiC Tak a bo co
@takisobiektos dla mnie duzo, tak jak nowe stroje, chce nowe buty
0
Do fifaczy. Dlaczego pilkarze w grze offline mają nowe buty jak te czerwone adidasa a w fut nie? Czy ta gra w takich rzeczach nawet musi byc zjebana
0
@ViscaelBarca2007 nie ma sensu, Ty mnie nie przekonasz a ja Ciebie. Juz nie raz z Toba dyskutowałem
0
@ViscaelBarca2007 bo męczę temat to pod każdym postem hejtujesz naszego zawodnika? Śmieszne te twoje argumenty xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ViscaelBarca2007 ja sie uczepilem a sam hejtujesz Fatiego pod kazdym postem, nawet nie związanym z nim .niezla hipokryzja.
Torres to nie ten kapelusz na Barcelone, Fati kiedyś przynajmniej ten poziom miał
3
@Barcatroll za Torre albo Pau skoro i tak nie grają
0
@LambiPL a czemu Pau Victor po dobrym presezonie jest przyspawany do ławy? Toni Fernandez tez świetnie gral i dal dobre wejście w Pucharze. Nie, lepiej dawac 900 sznas dla Ferrana
2
Ansu wcale nie jest zmotywowany dlatego indywidualnie trenuje z Lewym po godzinach xD mądrale w komentarzach najlepsze. Może chodzi o zwyczajne wsparcie bo jest w trudnej sytuacji, może czuc sie wykluczony
0
@LambiPL mi nie chodzi tylko o niego Flick jak zmienia to pomocników lub obrońców, w napadzie czasem Ferran wejdzie na kluczowa część sezonu atak będzie zajechany, a juz obnizyli forme
0
@LambiPL może skoro Flick potrzebuje zmiennikow to zacznie ich wpuszczać przy 5:0. Lepiej zajechać Raphinhe i Yamala
0
Już wiemy czemu Araujo kisi sie na lawce. Kazdy kto z nim trzyma tam ląduje (Gavi ostatnio tez)
https://x.com/ManagingBarca/status/1895418263745818908
0
@blakkudium oni świętują urodziny Ferrana a nie Flicka
2
@MesQueUnClub96 Alfons. Kiedyś policja spisywała "sąsiada" i na imie ojca tak odpowiedział
1
@Cule2013 nowe gry i ich grafike
0
Tip dla @VegetaPolska
0
Kogo by Yamal wybral do skladu Nico czy Neymar?
1
To Neymar wróci w pakiecie z Messim?
2
@kamiVeB Raphinha
Rodrygo
Antony
Endrick
1
Szczerze to tych zawodnikow, ktorych Flick nie widzi nawet jako zmiennik na 20 min jak Torre, Victor Barca powinna puścić i albo ogrywać z La Masii, Guille i Toni, albo kogoś sprowadzić kto będzie wartościowym zmiennikiem dla trenera.
Chciałem zobaczyc Victora czy Torre w większym wymiarze czasowym, ale w tej postaci co teraz to nie ma sensu
2
Barca chyba sobie powinna odpuścić rynek brazylijski. Ostatni udany to Neymar?
0
@BORO_12 nie płacze a stwierdzam, ze finanse to dalej ruina
0
Jaki w tym interes mialby Santos?
0
A gdzie tu miejsce na kontrakt Yamala? Nic dziwnego ze ida na wyniszczenie zawodników jak Fati
2
Az sie przypomina sytuacja na Euro jak zepsul setke wchodząc z ławki. Ten typ nie ma mentalu na granie w takim klubie, zawsze będzie miał te swoje wahania, które dluzej trwaja niż jakąkolwiek forma. Fati jest opluwany, a może przy takiej ilości szans co ma Torres coś by jeszcze pokazał
1
@Andi18 miliardy na pewno, kwestia jedynie ze nie wygra ZP