Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spalony kilometrowy
0
@ViscaelBarca2007 no i za to nie gra ale Raphinhi czy Yamalowi to nie grozi
0
@Technik jakby on tak gral to by byl jechany jak bura s..
2
Raphinha totalnie przeszedl obok meczu dzisiaj
0
Te wprowadzanie 16 latkow nie takie fajne, teraz trzeba kontrakt zabulić a w główce juz sodówa trochę
0
Olmo krol, najlepszy pilkarz Barcelony
2
Ten to juz zapomnial o podaniach calkiem xD
0
@pride1899 ale trenuja i maja w nogach caly sezon.
1
Moja teoria jest taka, ze sa zajechani. Odzyskali sił po świętach a teraz wrócili do grania kupy. Brak rotacji
1
Yamal z 10 będzie lepszy, dopiero zacznie gwiazdorzyć
1
@GeraltzKatalonii dadzą mu 10 tak jak chcieliście
4
Tyle bylo gadania, niepotrzebny Olmo xD a teraz każdy czeka na jego wejście
1
Święte krowy w ataku i tak to wygląda. Toni Fernandez jako konkurencja Yamala by tam nie zaszkodził, w końcu Yamal zaczynal jeszcze wcześniej
0
Jak ten Szczęsny wolno biega
0
Jakaś chora moda na hejt Gaviego tu nastała, a dla mnie gra lepiej niz wtedy gdy go Xavi na LS wystawiał, gral nic a wszyscy sie nim zachwycali
0
@Pitinho bo wcale Pedri i Gavi nie zostali zajechani grając tyle
0
Cubarsi ma prawie 3000 minut w nogach, jak na taki mlody organizm to bardzo dużo. Jak Flick chce rotować na CB to mógłby jemu dac odpocząć
0
Ogólnie jak Flick nie widzi tego Pablo Torre, to moze by takiego Toniego powolal i czasem wpuścił za Yamala, bo czemu nie?
0
@Cvzx właśnie nie wiedzial i po operacji kolana sie sam dowalił nadwyzka treningów
0
@Cvzx ale nie wiem czy wiesz, mięśnie potrzebuja odpoczynku. Nie można dzien w dzien zapierdalać
0
@Cvzx caly czas trenowal, to ze posta nikt nie wrzucil nic nie znaczy. Ma treningi z Lewym
0
Fati walczy ale czy to cokolwiek da
0
Ktoś puścił fejka ze Nico niby woli Ronaldo?
0
@ViscaelBarca2007 wiem, ale czasami na ostudzenie głów takiego Yamala by sie przydało
0
Zauważyliście, że kiedys Flick szarzowal z tymi rotacjami jak na Osasusne a teraz to takie skromne lub calkowity brak rotacji? Czy taki Pau nie mógłby choć raz wyjść w skladzie za Raphinhe lub Yamala?
0
@Popitek12 cała butle, to jedna porcja
0
@Cule1797 niby nie ma a z drugiej strony zajeżdża 17 latka, jak Yamal nie gra wybitnego meczu to tez nie ma sensu go na sile trzymać
0
@mekston pod artykulem
0
@Mitch_Atleta czyli wcale treningi nie decyduja o składzie
0
Z Fatim mam dwie teorie
1. Flick chce nim wstrząsnąć, albo gra to co kiedyś przed tymi kontuzjami i wtedy dostanie szanse, albo w ogóle
2. Coś tam zaszło jakieś fochy, pretensje i to tez decyzja pozasportowa.
Żeby tak być olanym to nie wiem musial by nie trafiac w piłkę na treningu żeby az tak sie narazić, a na filmikah tego nie widać