0

Spalony kilometrowy

0

@ViscaelBarca2007 no i za to nie gra ale Raphinhi czy Yamalowi to nie grozi

0

@Technik jakby on tak gral to by byl jechany jak bura s..

2

Raphinha totalnie przeszedl obok meczu dzisiaj

0

Te wprowadzanie 16 latkow nie takie fajne, teraz trzeba kontrakt zabulić a w główce juz sodówa trochę

0

Olmo krol, najlepszy pilkarz Barcelony

2

Ten to juz zapomnial o podaniach calkiem xD

0

@pride1899 ale trenuja i maja w nogach caly sezon.

1

Moja teoria jest taka, ze sa zajechani. Odzyskali sił po świętach a teraz wrócili do grania kupy. Brak rotacji

1

Yamal z 10 będzie lepszy, dopiero zacznie gwiazdorzyć

1

@GeraltzKatalonii dadzą mu 10 tak jak chcieliście

4

Tyle bylo gadania, niepotrzebny Olmo xD a teraz każdy czeka na jego wejście

1

Święte krowy w ataku i tak to wygląda. Toni Fernandez jako konkurencja Yamala by tam nie zaszkodził, w końcu Yamal zaczynal jeszcze wcześniej

0

Jak ten Szczęsny wolno biega

0

Jakaś chora moda na hejt Gaviego tu nastała, a dla mnie gra lepiej niz wtedy gdy go Xavi na LS wystawiał, gral nic a wszyscy sie nim zachwycali

0

@Pitinho bo wcale Pedri i Gavi nie zostali zajechani grając tyle

0

Cubarsi ma prawie 3000 minut w nogach, jak na taki mlody organizm to bardzo dużo. Jak Flick chce rotować na CB to mógłby jemu dac odpocząć

0

Ogólnie jak Flick nie widzi tego Pablo Torre, to moze by takiego Toniego powolal i czasem wpuścił za Yamala, bo czemu nie?

0

@Cvzx właśnie nie wiedzial i po operacji kolana sie sam dowalił nadwyzka treningów

0

@Cvzx ale nie wiem czy wiesz, mięśnie potrzebuja odpoczynku. Nie można dzien w dzien zapierdalać

0

@Cvzx caly czas trenowal, to ze posta nikt nie wrzucil nic nie znaczy. Ma treningi z Lewym

0

Fati walczy ale czy to cokolwiek da


0

Ktoś puścił fejka ze Nico niby woli Ronaldo?


0

@ViscaelBarca2007 wiem, ale czasami na ostudzenie głów takiego Yamala by sie przydało

0

Zauważyliście, że kiedys Flick szarzowal z tymi rotacjami jak na Osasusne a teraz to takie skromne lub calkowity brak rotacji? Czy taki Pau nie mógłby choć raz wyjść w skladzie za Raphinhe lub Yamala?

0

@Popitek12 cała butle, to jedna porcja

0

@Cule1797 niby nie ma a z drugiej strony zajeżdża 17 latka, jak Yamal nie gra wybitnego meczu to tez nie ma sensu go na sile trzymać

0

@mekston pod artykulem

0

@Mitch_Atleta czyli wcale treningi nie decyduja o składzie

0

Z Fatim mam dwie teorie
1. Flick chce nim wstrząsnąć, albo gra to co kiedyś przed tymi kontuzjami i wtedy dostanie szanse, albo w ogóle
2. Coś tam zaszło jakieś fochy, pretensje i to tez decyzja pozasportowa.
Żeby tak być olanym to nie wiem musial by nie trafiac w piłkę na treningu żeby az tak sie narazić, a na filmikah tego nie widać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?