1

Ta słaba forma i Raphinhi i Yamala sie zemsci, tak to można grac z Valladolid

0

Zapomnieli ze nie graja z jakims Las Palmas a topowym zespołem

0

Gen frajerstwa powrócił

0

Cubarsi ale dal dupy

1

Porobil nas Alvarezik

0

Fati zadowolony w tunelu a jak

0

@LukaszFan no raczej średni

0

@DragonxNF no i dobrze bo bym zapomnial, ze to na tvp sport leci

0

Brak zmienników w ataku nam sie odbije czkwaką. Jedynie Pau który nie pamiętam kiedy ostatnio wszedl na plac

3

Rekin zasłużenie, ale nie zdziwie sie jak od 1 zagra słabo

0

@NorbiTBOB i 0 goli na mecz xDD z jego wykończeniem

0

@Lionel_Messi10 kogo wykopiesz ze składu? Lewy na rezerwe za 30 mln?

0

@okiemtypera_lucaxx95 jeszcze wczoraj pisałeś Fati

0

Miał szanse porotu, wolal slonczene Miami i kase. Teraz jak Barca gra dobrze to nagle chce, chyba że to bujda, albo zagra na CN ale nie u nas a dla Argentyny

0

Trochę glowa mldoemu zaczyna nie dojeżdżać wiec dobre słowa na ostudzenie, bo w klubie chyba nikt tego nie potrafi

0

Co za pierdzielenie z tymi rejestracjami. Wcześniej bylo mówione, ze do wypozyczenia musi być zarejestrowany więc albo ktoś tu wprowadza w błąd albo prawo w Hiszpanii jest totalnie chore

2

@Messibestplayerintheworld nie ta noga, fejk

0

@MesQueUnClub96 a jaką czynność moze mieć stresujaca dziecko? Odrabianie lekcji? Chyba że mowa tu o aktach przestępczych czy przemocy

1

@MesQueUnClub96 czynność? Nie napisze bo to nielegalne. A poza tym głupie pytanie to i odpowiedzi

0

@PuszkinFan nie śledzisz chyba La Masii za bardzo
@ViscaelBarca2007 troche nudne to kopanie po czole trio z ataku

0

@ViscaelBarca2007 Ferin tam grał kupe i takie fakty. Flick kocha Toniego to moglby go testować

0

@Messibestplayerintheworld poziomu nie ma ale w presezonie blyszczal i ma spory talent. Yamal tez nie mial poziomu jako 15 latek a sie wyrobił

0

Ogólnie jak Flick nie wierzy w tych naszych rezerwowych napastnikow poza Ferranem to może pora sprawdzić Toniego? Nie da sie tą sama 4 w ataku grać co 3 dni, zwłaszcza ze jeden ma 17 lat a drugi 35

2

@Konradowskyy żadnego nie uwielbialem, mało kogo z Barcy uwielbiam a co dopiero z Realu. Ostatnio najbardziej lubie tam Carvajala, bo ma mental i za Euro jakoś go polubilem

0

@Matheu12 przed sezonem mial ten sam status i Flick go chcial odzyskac. Tam coś pewnie zaszło

0

@FCB_dimiC tu nie chodzi o wchodzenie w dupe, ale czuć ten dystans między nimi

0

Nie wygląda ta współpraca obiecująco


0

@FcPortoFan1999 i gdzie byś doskoczył

0

Torba Kangura jak ktos nie widział


0

Jaki srodek transportu bezpieczniejszy, pociąg czy hulajnoga elektryczna bez kasku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?