Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Donnie_Darko Def Jam, Midnight Club 3
0
@Eklerek to są spoilery, juz sam opis
1
Szarpnięcie? Ćwiąkała sie tak podlizuje madryciakom pod wyświetlenia na youtubie?
1
@pride1899 dobra zwracam honor xD oglądałem w slabej jakości
0
@pride1899 co? On zamarkowal zwód
0
Pięknie porobil Brahim
0
@partymaker no i po co sie mądrzysz? Co za głupoty
0
@partymaker niemożliwe, no co ty
0
Komentarz usunięty
0
@tristan87 tak możesz pomarzyć
2
Najśmieszniejsze, że my nie mamy na rejestracje Inigo a ludzie tu chca Alvarezów i Isaków
0
@Hindus ale smieszne, wy juz macie nasrane z tym Fatim
0
Alvareza to sobie możecie w fifie kupić. Atleti go nie puści taniej niz klauzula
1
Alvarez nie robi takich liczb ale jest bardziej kompletny niz Haaland
0
Atleti jest mocne w kontry a Real im te broń zabral
0
@Coutinho007 te wszystkie LM sie same wygrały
0
Real w LM zawsze opdala tryb na 200%
0
@Marian_Pazdzioch pewnie przejezyczenie z poprzednich rund, a Ibisz dla konktentu to uznał, mogła sie po prostu pomylić
1
Ciekawe jakie słowa Olmo rozumie, te na k?
1
Czy to brat jowity?
0
@Matt_i1992 Giler, ale szybko stał się przeciętny
0
@kuz to nie że Allah nie widzi, ale u nich nic w tym złego
1
@MesQueUnClub96 Rudiger na pewno
0
Fati to i tak już w odstawce od dawna, a jak sie ma przygotowanie fizyczne Yamala w 100% do Ramadanu dla Flicka?
1
@agaFCB jak pociśniesz to tylko udowodnisz ze Ci zależało
0
@qbsonFCBarca a Ty oczekujesz od obcego czlowieka, że postąpi jak jakiś Twoj przyjaciel? Nie znasz tego powiedzenia? umiesz liczyć, licz na siebie..
1
@Tomaszekkkkk urban vpn
0
@wpwelement nie chodzo mi niego, jemu nawet nie odpisywalem i noe wiedzialem. Inny użytkownik i kiedyś pytalem nawet o to na pw bez odpowiedzi, wyzywa personalnie bezpośrednio i nie jest banowany.
Nie mam problemu o to ze ja dostałem bana
0
@Danny Gaucho no dostalem, a dlaczego osoba wyzywają od uposledzonych, debili, glupich, nie? O to właśnie pytam.
Jeden z komentarzy byl poza dyskusją napisany na LR.
To nic innego jak przyzwolenie ma wyzwiska w kogoś. Jakby raz dostal bana moze by sie zastanowil a robi to notorycznie i tylko mu usuwaja komentarze. Nie wiem czy to jakis alter administracji czy co
0
@Danny Gaucho jak jest regulamin a ktoś go łamie to powinien od razu lecieć ban, a nie jednemu usunie 10,.drugiemu 3 a czwartemu da bana - Za to samo, jak mu sie podoba. Czy wyzwanie kogoś od przegrywów i to nie do osoby a do ogólu kilku osób jest gorsze od nazwania upośledzonym a później debilem?