Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo ale my nie mamy zmiennikow na atak a Flick im nawet nie daje szans, serio nie widzicie problemu. Wystarczy Yamal albo Raphinha out i jestesmy w dupie
0
@Azazel_Pazuzu nie on nieudolnie prowokuje bo myśli ze jest fajny
1
@Sulimo poprzedni mial slaby z lawki, z Atleti tez. Fatiego kazdy ciśnie po 100 minutach w sezonie ale Ferrana po 3 słabych meczach nie wolno
0
@Sulimo zagra kupe i nawet tu nic nie napiszesz, moge sie założyć a pilka mu sie bedzie odbijala od sęka
1
@Sulimo bo krytykuje slabego pilkarza? Fatiego mozna a Ferranika nie? XD az cie swędzi aby zwyzywac bo mam własne zdanie.
Bo tamci nie graja to kiedy mieli daac gole, sam sie ogarnij gościu
1
Flick sie uparl na budowanie tego Ferrana, serio on zagra 1 dobry mecz na 10 słabych i nie dal argumentów do grania w podstawie, jemu zwyczajnie mental nie dojeżdża a w tym wieku powinien byc uksztaltowany. Jak ten Fati taki tragiczny to jest jeszcze Pau i Toni chociażby. Flick chce caly sezon jechac na Raphinhi i Yamalu?
1
@mekston nie może bo jest cienki
0
@Luciano99 Ferran nie jest lepszy ale gra bo biały
0
To co Ansu Fati lepszy niz Lewandowski na to wychodzi
0
@kuz może to po prostu zazdrosc bo sie wszyscy starzejemy :D
0
@kuz nie muzyka, ale siano robią. Możemy narzekac ale ktoś ich słucha
0
@kuz taka moda, a tak poza tym po co oceniać po wyglądzie, trochę to słabe i niech kazdy nosi co lubi
0
@FcPortoFan1999 nie raz go to uratowalo, ale czasami tak bywa
0
@FcPortoFan1999 wystarczy robić to co mistrzowie i mieć jakąś wiedze, to żadne tajemnicze techniki
0
@FcPortoFan1999 zbyt pewny siebie był,od razu va bank
0
@FcPortoFan1999 przejechał sie na swoim cwaniactwie
0
@FcPortoFan1999 widzę, ze poziom pytan też zjechal, bo ciągle brali podpowiedzi xD
0
Dalej nikt w tym teleturnieju sie nie nauczyl, ze przy sporej rożnicy do liderow warto zacząć licytacje od np 2k? Mistrzowie tak ciągle robią a ci nie wyciągnęli wniosków od 50 odcinków
0
@FcPortoFan1999 właśnie nie zauwazylem ze 1, tylko spojrzalem na kwoty w licytacji
0
@FcPortoFan1999 a bo to pierwsze pytanie, dopiero odpaliłem
0
Va bank jak mial 900 zl więcej i mógł blokować..
2
Lucho to nie taki wuefista, a mial tu taka opinie po przygodzie z reprą. Jakoś to PSG poukladal a najbardziej dzbanka
0
@marcin62 mi to przypomina dzwony a nie szerokie spodnie
1
@pozor chyba za 8 mln możemy go kupić
6
Ciekawe jakby wyglądal sezon Xaviego z innym branakrzem, bo mimo słabej gry te porazki byly zbyt wysokie jak z Girona w lidze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Maroko PNA co najwyżej może wygrać. Bardzo słuszna decyzja
0
@Mitch_Atleta widze jak Raphinha i Yamal obnizyli loty, Lewy zresztą też. To normalne ze 17 latek ma 3000 minut? I Yamal i Cubarsi
1
Flick rotuje wszystkimi tylko nie atakem i Pedrim, na najważniejszą część sezonu oni nie będą mieli siły biegać co już widzimy