0

@Sulimo ale my nie mamy zmiennikow na atak a Flick im nawet nie daje szans, serio nie widzicie problemu. Wystarczy Yamal albo Raphinha out i jestesmy w dupie

0

@Azazel_Pazuzu nie on nieudolnie prowokuje bo myśli ze jest fajny

1

@Sulimo poprzedni mial slaby z lawki, z Atleti tez. Fatiego kazdy ciśnie po 100 minutach w sezonie ale Ferrana po 3 słabych meczach nie wolno

0

@Sulimo zagra kupe i nawet tu nic nie napiszesz, moge sie założyć a pilka mu sie bedzie odbijala od sęka

1

@Sulimo bo krytykuje slabego pilkarza? Fatiego mozna a Ferranika nie? XD az cie swędzi aby zwyzywac bo mam własne zdanie.
Bo tamci nie graja to kiedy mieli daac gole, sam sie ogarnij gościu

1

Flick sie uparl na budowanie tego Ferrana, serio on zagra 1 dobry mecz na 10 słabych i nie dal argumentów do grania w podstawie, jemu zwyczajnie mental nie dojeżdża a w tym wieku powinien byc uksztaltowany. Jak ten Fati taki tragiczny to jest jeszcze Pau i Toni chociażby. Flick chce caly sezon jechac na Raphinhi i Yamalu?

1

@mekston nie może bo jest cienki

0

@Luciano99 Ferran nie jest lepszy ale gra bo biały

0

To co Ansu Fati lepszy niz Lewandowski na to wychodzi

0

@kuz może to po prostu zazdrosc bo sie wszyscy starzejemy :D

0

@kuz nie muzyka, ale siano robią. Możemy narzekac ale ktoś ich słucha

0

@kuz taka moda, a tak poza tym po co oceniać po wyglądzie, trochę to słabe i niech kazdy nosi co lubi

0

@FcPortoFan1999 nie raz go to uratowalo, ale czasami tak bywa

0

@FcPortoFan1999 wystarczy robić to co mistrzowie i mieć jakąś wiedze, to żadne tajemnicze techniki

0

@FcPortoFan1999 zbyt pewny siebie był,od razu va bank

0

@FcPortoFan1999 przejechał sie na swoim cwaniactwie

0

@FcPortoFan1999 widzę, ze poziom pytan też zjechal, bo ciągle brali podpowiedzi xD

0

Dalej nikt w tym teleturnieju sie nie nauczyl, ze przy sporej rożnicy do liderow warto zacząć licytacje od np 2k? Mistrzowie tak ciągle robią a ci nie wyciągnęli wniosków od 50 odcinków

0

@FcPortoFan1999 właśnie nie zauwazylem ze 1, tylko spojrzalem na kwoty w licytacji

0

@FcPortoFan1999 a bo to pierwsze pytanie, dopiero odpaliłem

0

Va bank jak mial 900 zl więcej i mógł blokować..

2

Lucho to nie taki wuefista, a mial tu taka opinie po przygodzie z reprą. Jakoś to PSG poukladal a najbardziej dzbanka

0

@marcin62 mi to przypomina dzwony a nie szerokie spodnie

1

@pozor chyba za 8 mln możemy go kupić

6

Ciekawe jakby wyglądal sezon Xaviego z innym branakrzem, bo mimo słabej gry te porazki byly zbyt wysokie jak z Girona w lidze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Maroko PNA co najwyżej może wygrać. Bardzo słuszna decyzja

0

@Mitch_Atleta widze jak Raphinha i Yamal obnizyli loty, Lewy zresztą też. To normalne ze 17 latek ma 3000 minut? I Yamal i Cubarsi

1

Flick rotuje wszystkimi tylko nie atakem i Pedrim, na najważniejszą część sezonu oni nie będą mieli siły biegać co już widzimy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?