Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo ja myślę, że mu psycholog doradził postać rekina, on mentalnie bez tego by nie dawal rady a tak wmówił sobie i w to idzie
2
@dzefrej234 od presezonu nikogo nie znalazl, zwłaszcza na atak
1
@Volk Real nie gra z PSG
0
@Eto'o9 R10 ale inne kluby chca wiedzieć czy sa w walce o mistrza czy nie
0
@KobeFR nie wróci nie grając
0
A ten caly Pau Prim to jeszcze jest w tej Barcy B? Tez niby utalentowany śpd ale nie chcial przedłużyć kontraktu
2
@Pedri16Future jest artykul, tak to jest jak sie beirze info z barcainfo
4
@Pedri16Future nic nie zerwal, jak już to naderwal (skręcenie)
1
@Mitch_Atleta wy chyba zapominacje czyje podanie zepsul Yamal. Mialby liczbe jakby Yamal nie zepsul setki także ten
0
@PatrykBarca właśnie gralismy wolno, obudzili sie w końcówce
0
@europejczyk no super a bez gola Alvareza i Sorlotha by bylo zwycięstwo. A moze by nie bylo zadnych bramek. Licza sie fakty a nie gdybanie
0
@europejczyk wyrównanie to nie to samo co dać zwycięstwo
0
@europejczyk Yamal zadecydowal o wyniku a Ferran dołożył drugiego gola jak juz bylo po meczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca Balde/Kounde
0
@Cvzx wina Olmo ze Yamal nie wykorzystał sytuacji
0
W końcu Yamal mvp, mecz średni ale dal 3 pkt
9
Gavi hero uratowal teraz
0
Młody wykończenie do nauki na treningu, ale brawo za decyzje
0
O Pau Victor na rozgrzewce w 93 minucie xDDDD
0
@PatrykBarca i nie próbuje nic nowego, każdy wie co będzie gral Flick
1
W dalszym ciągu nie rozumiem przyspawania do lawy Victora, to jest nominalna 9 z o wiele lepsza technika niz Lewy xD
1
Lubie Olmo, ale to jak Julek byl do wyciągnięcia latem od City a my nawet nie próbowaliśmy to porażka.
0
@Terroriser aha, chyba nie byl tak dobry bo nie słyszałem o nim. Najpredzej Toni z rezerw sie przebije
3
@Rastafarnianin "Największą śmiertelność dyfteryt powoduje u dzieci poniżej piątego roku życia i u dorosłych powyżej 40. roku życia, bo nawet jeśli byli zaszczepieni, to z wiekiem tracą przeciwciała."
https://fakty.tvn24.pl/zobacz-fakty/nieszczepiony-szesciolatek-trafil-do-szpitala-z-blonica-na-szczescie-lekarz-pamietal-na-co-umieraly-dzieci-w-polowie-xx-st8351217
Czyli nie tylko swoje dzieci narażają. I jeszcze jeżdżą po afrykach bez takich podstaw
1
@Terroriser kim? To bramkarz
1
@blakkudium Yamal zalatwi Nico przy negocjacjach
1
@wpwelement ja znam prostszy trick, uninstal - install
1
@Munio nasi tez, tylko ostatnio odpoczęli bo odwolali kolejke
2
Jakby w tej lidze byli lepsi piłkarze to by tak łatwo nie bylo, a tak napastnicy la liga walą po trybunach i dlatego tylko 3 zespoły sie w niej liczą