2

@wpwelement nie ma pewności, ze jego klon by grał jak oryginał

2

Flick po prostu jest zły na Fatiego, że pokrzyżował mu plany z Rashfordem, w podzięce za to traktowanie Fati nie ruszy sie z klubu i mamy błędne koło. Poziom sportowym poziomem, ale nikt mi nie wmówi, ze Balde bez wyjazdu na kadry bardziej potrzebowal tej zmiany niz Yamal, a gdyby mial zejść Yamal to wiadomo kto w jego miejsce

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty

0

Olmo w kratke gra, szkoda myślałem ze to zawodnik który zawsze trzyma wysoki poziom, a jednak nie

0

@Szmulek Yamal ma 17 lat

0

Ten Hujsen wyprowadzenie piłki ma bardzo dobre

0

@Coutinho007 Cucurella to na LO na euro wymiatal, tu jest mecz takiej rangi ze nie kazdy daje wszystko z siebie

0

@macio_944 a kto mówi ze musza grać ciągle ci sami

4

Yamal i Nico to taki fajny duet, ze fajnie by bylo ich oglądać razem w Barcy

0

Ten Ding dong pasuje do takiej druzyn,y że wszyscy szybko a on jest tym który myśli i gra wolniej. Dlatego w wolnej Barcy sie nie sprawdza

0

Skoro go wyprzedził młodszy kolega z tej samej pozycji to nie ma w tym nic dziwnego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ranger3120 Tebasa prędzej, Real narzeka

1

@qbsonFCBarca u nas jak chciałeś pokopac na trawie to byl obok park, to nic że tam były górki, dolki, biegało sie i tak xD
Ale byly jeszcze wymyślne boiska betonowe lub luksusowy orlik na piasku

2

@Ojciec5tkidzieci zimna czerwona helena na popite

2

@RomanGroza to nie jest koncert życzeń

2

@don'T.R.I.P.e siatkarz ale dziewczynka

0

@Eklerek a gdzie sa te zdjecia? Bo jak wpisalem to nazwisko to jakas laska wypinająca dupe, to ona?
https://www.instagram.com/mirayoficials/

0

@Eklerek ale ona ma 16 a nie 14, juz nie róbmy ze wszystkiego pedofili skoro taki wiek jest legalny

3

@Eklerek w każdym razie wygląda na 25 lat

0

@Eklerek to fajna dziewczynka xdddd

1

Z Ferranem jest ten problem, że jak on zyska 1 skład to przestaje sie starać i gra bardzo slabo. Ktoś sie założy, że tak będzie?

2

@comtedurgell chyba Fati

0

@FcPortoFan1999 nie lubię tej Brazylii, ale smutno by bylo jakby Raphinha sie nie dostal na mundial xD

1

@FcPortoFan1999 tak, nawet wole o takiej porze oglądać. CA miało świetny klimat mimo, ze grali w kości

1

Ostatnie Euro to była słabizna, gdyby nie Hiszpania ale jednak człowiek ciekawy tych repek, a w nocy jeszcze Brazylia - Kolumbia. Ostatnio piłka klubowa mnie mudzi, poza Barcą oczywiście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?