Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@wpwelement nie ma pewności, ze jego klon by grał jak oryginał
2
Flick po prostu jest zły na Fatiego, że pokrzyżował mu plany z Rashfordem, w podzięce za to traktowanie Fati nie ruszy sie z klubu i mamy błędne koło. Poziom sportowym poziomem, ale nikt mi nie wmówi, ze Balde bez wyjazdu na kadry bardziej potrzebowal tej zmiany niz Yamal, a gdyby mial zejść Yamal to wiadomo kto w jego miejsce
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Komentarz usunięty
0
Olmo w kratke gra, szkoda myślałem ze to zawodnik który zawsze trzyma wysoki poziom, a jednak nie
0
@Szmulek Yamal ma 17 lat
0
Ten Hujsen wyprowadzenie piłki ma bardzo dobre
0
@Coutinho007 Cucurella to na LO na euro wymiatal, tu jest mecz takiej rangi ze nie kazdy daje wszystko z siebie
0
@macio_944 a kto mówi ze musza grać ciągle ci sami
4
Yamal i Nico to taki fajny duet, ze fajnie by bylo ich oglądać razem w Barcy
0
Ten Ding dong pasuje do takiej druzyn,y że wszyscy szybko a on jest tym który myśli i gra wolniej. Dlatego w wolnej Barcy sie nie sprawdza
0
Skoro go wyprzedził młodszy kolega z tej samej pozycji to nie ma w tym nic dziwnego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ranger3120 Tebasa prędzej, Real narzeka
1
@qbsonFCBarca u nas jak chciałeś pokopac na trawie to byl obok park, to nic że tam były górki, dolki, biegało sie i tak xD
Ale byly jeszcze wymyślne boiska betonowe lub luksusowy orlik na piasku
2
@Ojciec5tkidzieci zimna czerwona helena na popite
2
@RomanGroza to nie jest koncert życzeń
2
@don'T.R.I.P.e siatkarz ale dziewczynka
0
@Eklerek a gdzie sa te zdjecia? Bo jak wpisalem to nazwisko to jakas laska wypinająca dupe, to ona?
https://www.instagram.com/mirayoficials/
0
@Eklerek ale ona ma 16 a nie 14, juz nie róbmy ze wszystkiego pedofili skoro taki wiek jest legalny
3
@Eklerek w każdym razie wygląda na 25 lat
0
@Eklerek to fajna dziewczynka xdddd
1
Z Ferranem jest ten problem, że jak on zyska 1 skład to przestaje sie starać i gra bardzo slabo. Ktoś sie założy, że tak będzie?
2
@comtedurgell chyba Fati
0
@FcPortoFan1999 nie lubię tej Brazylii, ale smutno by bylo jakby Raphinha sie nie dostal na mundial xD
1
@FcPortoFan1999 tak, nawet wole o takiej porze oglądać. CA miało świetny klimat mimo, ze grali w kości
1
Ostatnie Euro to była słabizna, gdyby nie Hiszpania ale jednak człowiek ciekawy tych repek, a w nocy jeszcze Brazylia - Kolumbia. Ostatnio piłka klubowa mnie mudzi, poza Barcą oczywiście