Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 ale tu nie chodzi o zaufanie a wpuszczenie typa na końcówkę meczu przy wyniku 3:0 dla nas, by kluczowy gracz odpoczal. Ja chyba po chińsku pisze ze tu każdy przeinacza i dorabia ideologie do moich wpisów XDD po tym co sie stalo z Gavim, Pedrim i jak byli eksploatowani zaskakuje mnie ta odwaga z zajezdzaniem Yamala i Cubarsiego
0
@Kamiloza91 wyglądaja źle piłkarsko a to wynika ze zmęczenia, bo z czego, nagle zapomnieli jak sie gra?
0
@krol211 a jak mieli to zrobić xD Flick byl zafascynowany młodzieżą z la masii, wiec moze pora ich wprowadzić
0
@parpe dostał podwyżkę i sie nie ruszy, tak to chętnych na sprzedaż nie było
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@LukaszFan ale tu sam fakt, ze nikt mu nie zagraża w kontekście skladu już swoje robi i chlopakowi odbija momentami na boisku. Wiadomo nikt z nim nie wygra, ale jakieś pozory rywalizacji chociaż
0
@Who_you_mam jest tez Toni, ktory fajnie sie pokazal w presezonie i pucharze, czemu nie moze grac, bo ma 16 lat? A ile mial Yamal czy Pedri jak zaczynali
0
@La Pulgaa byly mecze gdzie wygrywaliśmy wysoko, a oni grali zwłaszcza Yamal czy Pedri i nie łykam tego, ze on musi wszystko grać by byc w formie
0
Jak pisałem że granie całego sezonu Yamalem i Raphinha po 90 min odbije sie czkawką to byly śmiechy i że Flick wie co robi. Tu nawet nie chodzi o jakieś szanse dla Fatiego który jest w tym zespole skończony, czy Pau Victora, ale właśnie odpoczynek dla ważnych graczy. Zobaczymy dalej co będzie
0
Jak im nie idzie to niech zaczna nurkować, jak wielki Mbappe
0
Ale Gavi sie spokojny zrobil, kiedyś by świrowal
0
Ten Balde na lewym skrzydle do mnie nie przemawia xD on rzadko tam coś robi sensownego
2
@vangoor przeciez Gavi gra dobrze
0
U nas nie ma konkurencji w ataku, poza Ferranem który tylko może zagrozić Lewemu, to Rapha i Yamal grają słabiej ostatnio
1
Antoni co za motorek w dupie
3
Gavi mvp póki co
2
Troche tych akcji bramkowych popsuł Yamal, tu moglo być więcej goli
2
Gavi dzisiaj topka, bardzo sprytny
0
Yamal ma czasami dni Goata gdzie mu niesamowicie zalezy, ale dzisiaj tak nie wygląda
1
Młody co psuje akcje
0
I teraz co Raphinha na lawe? Ferran w lepszej formie
0
@Encore wątpię że dostanie, na pewno nie z Betisem
1
Nasi pewnie wyjdą dzisiaj jak po finał, bo wygrać teraz z Betisem i już praktycznie lige będzie ciężko przegrać
0
@Pablozeusz to jeszcze dla Yamala za nisko osadzone spodnie
0
@FcPortoFan1999
@OzzyFCB tak myślałem ze bedzie albo topka, albo wpusci wszystko
3
Dzisiaj te kontuzje bramkarzy ich porobily, bo ten chlopek na bramce ręcznik, albo trema
1
Ale ta liga jest obrzydliwa
0
Skończy ten mecz?
0
Karny gwiźnij sędzia