0

@ViscaelBarca2007 ale tu nie chodzi o zaufanie a wpuszczenie typa na końcówkę meczu przy wyniku 3:0 dla nas, by kluczowy gracz odpoczal. Ja chyba po chińsku pisze ze tu każdy przeinacza i dorabia ideologie do moich wpisów XDD po tym co sie stalo z Gavim, Pedrim i jak byli eksploatowani zaskakuje mnie ta odwaga z zajezdzaniem Yamala i Cubarsiego

0

@Kamiloza91 wyglądaja źle piłkarsko a to wynika ze zmęczenia, bo z czego, nagle zapomnieli jak sie gra?

0

@krol211 a jak mieli to zrobić xD Flick byl zafascynowany młodzieżą z la masii, wiec moze pora ich wprowadzić

0

@parpe dostał podwyżkę i sie nie ruszy, tak to chętnych na sprzedaż nie było

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@LukaszFan ale tu sam fakt, ze nikt mu nie zagraża w kontekście skladu już swoje robi i chlopakowi odbija momentami na boisku. Wiadomo nikt z nim nie wygra, ale jakieś pozory rywalizacji chociaż

0

@Who_you_mam jest tez Toni, ktory fajnie sie pokazal w presezonie i pucharze, czemu nie moze grac, bo ma 16 lat? A ile mial Yamal czy Pedri jak zaczynali

0

@La Pulgaa byly mecze gdzie wygrywaliśmy wysoko, a oni grali zwłaszcza Yamal czy Pedri i nie łykam tego, ze on musi wszystko grać by byc w formie

0

Jak pisałem że granie całego sezonu Yamalem i Raphinha po 90 min odbije sie czkawką to byly śmiechy i że Flick wie co robi. Tu nawet nie chodzi o jakieś szanse dla Fatiego który jest w tym zespole skończony, czy Pau Victora, ale właśnie odpoczynek dla ważnych graczy. Zobaczymy dalej co będzie

0

Jak im nie idzie to niech zaczna nurkować, jak wielki Mbappe

0

Ale Gavi sie spokojny zrobil, kiedyś by świrowal

0

Ten Balde na lewym skrzydle do mnie nie przemawia xD on rzadko tam coś robi sensownego

2

@vangoor przeciez Gavi gra dobrze

0

U nas nie ma konkurencji w ataku, poza Ferranem który tylko może zagrozić Lewemu, to Rapha i Yamal grają słabiej ostatnio

1

Antoni co za motorek w dupie

3

Gavi mvp póki co

2

Troche tych akcji bramkowych popsuł Yamal, tu moglo być więcej goli

2

Gavi dzisiaj topka, bardzo sprytny

0

Yamal ma czasami dni Goata gdzie mu niesamowicie zalezy, ale dzisiaj tak nie wygląda

1

Młody co psuje akcje

0

I teraz co Raphinha na lawe? Ferran w lepszej formie

0

@Encore wątpię że dostanie, na pewno nie z Betisem

1

Nasi pewnie wyjdą dzisiaj jak po finał, bo wygrać teraz z Betisem i już praktycznie lige będzie ciężko przegrać

0

@Pablozeusz to jeszcze dla Yamala za nisko osadzone spodnie

0

@FcPortoFan1999
@OzzyFCB tak myślałem ze bedzie albo topka, albo wpusci wszystko

3

Dzisiaj te kontuzje bramkarzy ich porobily, bo ten chlopek na bramce ręcznik, albo trema

1

Ale ta liga jest obrzydliwa

0

Skończy ten mecz?

0

Karny gwiźnij sędzia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?