Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Damiain dla nnie Raphinha to nie jest decydujacy gracz, ma świetny liczby ale to Yamal kreuje gre, daje znakomite podania jak wczoraj do Fermina i robi rzeczy godne najlepszego na świecie, nie Raphinha
0
Kogo Flick chce okłamać, wyraźnie Yamal pokazywal zmiane a Fati w ogóle byl na rozgrzewce?
0
@blakkudium właśnie Bernalowi by dobrze zrobil rok w rezerwach, a treningi z 1 zespolem według mnie
0
Jak wróci Casado i Bernal to będzie ścisk w pomocy, a jeszcze Olmo ale ten to raz jest a raz go nie ma. Ciekawe jak to Flick połączy, Bernal chyba go oczarował
9
Nowe stanowiska Flicka
7
Może Yamal uważa ze ten Ansu sie nadaje? Z drewniakiem by nie chciał grać
0
@takisobiektos przecież nie psize ze mu tonem rozkazujacym to nakazal, a wstawil sie, podpytal czy szepnął słówko. Przypierdalacze na tej stronie sa tak żałośni:D
0
Może taki Yamal sie wstawil za Fstim u Flicka, bo oni sie chyba razem trzymają, a Yamal ma raczej posłuch u trenera jako najlepszy zawodnik
1
@Profesorek spalił sie przy podaniu, psycha leży i kwiczy
0
Miałem taka teorie z tym Fatim, że Flick chce go zgasić jak peta żeby wrócił do bycia dawnym Fatim albo nie powącha murawy, ale teraz szczerze wątpię. Chociaż byl przecież jeszcze Pau Victor?
0
@KamQiX to juz by bylo jawne plucie na Fatiego
0
@Sulimo jego wybor, bez gry nie będzie formy wiec tylko wypożyczenie może pomóc
0
Flick ma ten problem, że w zepsole tego Fatiego lubią xD to nie tak prosto sie go pozbyć
1
@Sulimo pół roku nie gra, jego psycha lezy, ciężko oczekiwac na boisku pewności siebie
0
No Fati obsrany, co sie dziwić
0
Sprytyny ten Yamal, kumplowi zalatwil wejście
1
Yamal zalatwil Fatiemu wyjscie z zamrazarki xD az dziwne ze nie Martin
1
Yamal moze nie musi biegać za czesto ale bez orzesady z tym brakiem jego zmian xD juz sam sie upomina?
0
Brawo Yamal zasluzyles na gola
1
Yamal największa przewage robi genialnymi podaniami, nawet nasi oomocnicy tego nie mają co on ma na zawołanie
1
Bez Yamala by naszego ataku nie było
1
@robsesh Yamal najlepszy w ataku
2
Lewandowski wygląda jak niepasujacy puzel, a Fermin gdzie do Gaviego
8
@FCB24 Lewy może ze łba wcisnąć, tego nie ma Ferran
4
Jaki klub z Anglii najbardziej lubicie i dlaczego? Ja właśnie Arsenal, nie wiem czy to przez to, że ich stroje mi sie podobaja xD ale zawsze ich lubilem, nawet City Pepa jakoś nie wzbudzalo we mnie sympatii
0
@MesQueUnClub96 lepiej iść pod prąd niż za tłumem
2
@MesQueUnClub96 koty bo nie szczekają
0
@Messibestplayerintheworld no nie wiem xddd
0
W przyszłym sezonie zacięta rywalizacja na bramce