0

Nie wiem jaki jest sens odpoczywania Yamala na boisku jak można na lawce, serio ta logika jest tak debilna a on sobie drepcze jak Messi i nabiera zle nawyki

0

Yamal chyba specjalnie zle gra

0

Yamal musi być w topowej formie jak mamy myslec o LM

1

Fermin grą nie porywa ale daje konkrety

1

Hahaha ale fart

0

@Hindus w chuj zabawne, plyta ci sie zacięła. Od Rpahinhi talent mial na pewno większy

0

@greedo gra jako ten biegacz, to nie ma nic do talentu o ktorym pisze

1

@Swistus172 gorzej od nich sie i tak nie da

1

@Szymemdymek biega, ale widziales podanie do Lewego? Torre z tego robi asyste

2

Talentem Torre przebija Fermina i Gaviego, oni to półka średnia z całą sympatia pewnego poziomu nie przeskoczą

0

Markery zmęczeniowe to uja znaczą, może nie dostają kontuzji ale grają albo wyczerpani albo im sie nie chce, albo brak koncentracji

5

Yamal nawet za akcja nie biegnie, jaki jest cel jego gry

0

Gdzie jest Martin, Gavi na LO co za ogór ten Martin

0

Yamal dzisiaj gra dla Borussi

3

Ale ten sędzia chujowy

0

Raphinha przynajmniej wkurw ale Yamal poza meczem

0

@Sulimo wystarczy nie tracic glupio pilek i sie by nadawał

1

Do tej pory Martina nie hejtowalwm ale chlop co traci te piłki. Czemu ten Torrents nie jest w kadrze

1

Pablo Torre by tu wiecej zrobil niz Fermin i Gavi razem

6

Czemu do Yamala nie podal wtf

1

Zerowa koncentracja, wyszli jak na podwórko

0

Yamal sie słania na nogach

0

Wpuscilbym Olmo, on prostopadle zagra do napastników

2

Atak sobie truchta xD

0

Cofneli sie jak pipy i dają im poczuć krew

0

@Koni8M to i tak przypal w półfinale

0

@Rastafarnianin takie fakty, ale przez brak ogrywania zmiennikow nawet nie ma kogo wystawić

0

Jak przejdziemy do półfinału to kartki sie zerują?

0

@ngif de jong podobny profil

0

@kuz właśnie ja tego nie rozumiem, jak Perez ma kosę z uefą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?