1

Fedziek aż czerwony z nerwów

2

Nie no niesamowite hahahhahaha doliczyli im czas a tu Valnecia skorzystała xDDD

1

A potem zdziwienie, ze Real wciska w końcówce, bo zawsze dostaja ekstra czas

1

Czemu oni nie biegną do ataku

5

Standardzik, Real nie ma wyniku to minutki z dupy doliczone

1

@Gibbon_FCB ta bo mial 6 szczałów i 6 goli

4

Karnego szukają hahahhaha

0

@Piotr,1985 jest dobry ale pajacuje

0

Alaba tak jak z Sociedad byku

0

To wygląda jakby Vinicius gral dobrze bo chciał wygrać ZP, teraz wie ze nie wygra i wywalone

1

W sumie Mbappe walczy o pichichi a Vinicius zabiera karnego, na x to przeczytalem, trafna uwaga

0

Ale tam pastwisko, jakie maja brudne te koszulki

5

Aha szok, Ćwiąkała top

1

Przy prawidzwym drukowaniu to powinien uznać, dziwna sytuacja

0

Dobra drukuja ale z umiarem

0

O kurła XDDDD co to ma być

3

Bez powodu juz typ lezy w polu karnym bo wie ze zaraz będzie karny xDD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Cudownie, teraz zamurować i jazda

3

Hahahahha xDDD bardzo dobrze

4

Ta liga to cyrk hahHa, szukali szukali az znaleźli

0

Typ sie wolal wywalic niz kopnąć pilke, nurek

0

Ten Fran Gonzlaez albo wpuści szmaty albo okaże się jakimś drugim Asencio

1

@Lionel_Messi10 już byl jeden nastepca, w ogóle sie nie uczą na błędach

1

Dzisiaj Real i Barca grają, ciekawie

1

On myśli, że ma coś do gadania, jakieś decydowanie itp czy naprawdę ma?

0

@Hosh Martinez wyciągał interwencje jak ta Kolo Muaniego czy karne, wiec czy Bednarek by tam byl czy Puyol to bez znaczenia

0

@APTAPT nie ma szans sie przebić póki co, bo jest niżej w hierarchii ale talentem mam wrażenie, że wyżej

0

Powinien w końcu Torre dostać szanse a nie ciągle ten Fermin, on ma dobre mecze i słabe a Torre trzyma poziom


0

@Criss18Barca ale każdy z tych rywali poza Realem, jest łatwiejszy niz kandydaci do LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?