Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fedziek aż czerwony z nerwów
2
Nie no niesamowite hahahhahaha doliczyli im czas a tu Valnecia skorzystała xDDD
1
A potem zdziwienie, ze Real wciska w końcówce, bo zawsze dostaja ekstra czas
1
Czemu oni nie biegną do ataku
5
Standardzik, Real nie ma wyniku to minutki z dupy doliczone
1
@Gibbon_FCB ta bo mial 6 szczałów i 6 goli
4
Karnego szukają hahahhaha
0
@Piotr,1985 jest dobry ale pajacuje
0
Alaba tak jak z Sociedad byku
0
To wygląda jakby Vinicius gral dobrze bo chciał wygrać ZP, teraz wie ze nie wygra i wywalone
1
W sumie Mbappe walczy o pichichi a Vinicius zabiera karnego, na x to przeczytalem, trafna uwaga
0
Ale tam pastwisko, jakie maja brudne te koszulki
5
Aha szok, Ćwiąkała top
1
Przy prawidzwym drukowaniu to powinien uznać, dziwna sytuacja
0
Dobra drukuja ale z umiarem
0
O kurła XDDDD co to ma być
3
Bez powodu juz typ lezy w polu karnym bo wie ze zaraz będzie karny xDD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Cudownie, teraz zamurować i jazda
3
Hahahahha xDDD bardzo dobrze
4
Ta liga to cyrk hahHa, szukali szukali az znaleźli
0
Typ sie wolal wywalic niz kopnąć pilke, nurek
0
Ten Fran Gonzlaez albo wpuści szmaty albo okaże się jakimś drugim Asencio
1
@Lionel_Messi10 już byl jeden nastepca, w ogóle sie nie uczą na błędach
1
Dzisiaj Real i Barca grają, ciekawie
1
On myśli, że ma coś do gadania, jakieś decydowanie itp czy naprawdę ma?
0
@Hosh Martinez wyciągał interwencje jak ta Kolo Muaniego czy karne, wiec czy Bednarek by tam byl czy Puyol to bez znaczenia
0
@APTAPT nie ma szans sie przebić póki co, bo jest niżej w hierarchii ale talentem mam wrażenie, że wyżej
0
Powinien w końcu Torre dostać szanse a nie ciągle ten Fermin, on ma dobre mecze i słabe a Torre trzyma poziom
0
@Criss18Barca ale każdy z tych rywali poza Realem, jest łatwiejszy niz kandydaci do LM