2

@Sapos93 ale to Yamal dyktuje warunki albo sobie pójdzie za darmo, super deal

0

@kaamil1910 a teraz obniża kontrakt i nie dostaje minut, ładnie by sobie zrobił xD

1

Ta a na trenignach wygłupy i uśmiech od ucha do ucha. Ja tam poruszenia nie widzę

1

@esem91 jak miałem działalność to nawet nie ma wyboru dla mnie. Chyba ze mogą byc kłamstwa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 to wiele wyjaśnia

0

@FcPortoFan1999 ale czemu Barcelona

0

@FcPortoFan1999 jak Ty sie tu znalazłeś, bo chyba pisałeś kiedyś

0

@FcPortoFan1999 może tez oglądają ekstraklase i biorą nauki

3

@VinDiesel dlatego Fati nie gra

0

@Kubsoleon to nie widziałem

1

Ten moment gdy nie wiesz czy to AI, ale znając jego pewnie nie


1

@ZwyklyKibicBarcy04 każdy ogarnięty człowiek to widzi, że sa zmęczeni i nie byli zmieniani kiedy mogli być, ale i tak znajdą sie napinacze z innym zdaniem

0

Aż mi sie przypomniało jak Rapha wjechal w Araujo za popchnięcie Endricka xD


0

@Roobo kopał w ławkę rezerwowych czasami przecież

0

@krol211 i ma chemie z Yamalem, w końcu by ktoś sobie podawał w ataku

0

@FcPortoFan1999 on ma tu ziomków i rodzine i to go trzyma

0

@FcPortoFan1999 on jest taki zadowolony na treningach, że pewnie będzie siedzial do końca

0

@Ryoumen to nie wystarczy z naszym ffp

10

Klub powinien wszystko zrobić by kupić tego Nico, nie wiem jak i skąd wezmą kase ale to must have. Może i przy nim Yamal zacznie myśleć lepiej, a Raphinha z konkurentem ogarnie emocje

0

@vangoor myślał, ze sam argentyne pokona

1

@insp1re jak miał 16 to lepiej kombinował na boisku

0

@FcPortoFan1999 na pewno siadł mentalnie, bo sędzia poza ilością doliczonych minut aż tak nie odwalił by go tak zirytować

1

Tu widać, że do sędziów sie spruł, ale te przepychanki ze swoimi niepotrzebne


0

@wyrek pod artykulem ktos wrzucil filmik jak przepycha też Flicka


0

@Lucyffffer1922 ale hejt będzie bo tym sie rządzi internet i to że tu napiszesz tego nie zmieni, bo na X go też hejtują a nie tylko Polacy

1

@Lucyffffer1922 raczej za to, że gral dla zespołu i na tym sie skupiał, a teraz przede wszystkim na strzeleniu gola sie skupia

0

@dzefrej234 której? Byl zdenerwowany na Flicka, za co?

8

@luna666moon głupie i egoistyczne decyzje to nie wina zmęczenia

0

Raphinha krzyczal na Flicka? Ławka sie chyba nie podoba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?