Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sapos93 ale to Yamal dyktuje warunki albo sobie pójdzie za darmo, super deal
0
@kaamil1910 a teraz obniża kontrakt i nie dostaje minut, ładnie by sobie zrobił xD
1
Ta a na trenignach wygłupy i uśmiech od ucha do ucha. Ja tam poruszenia nie widzę
1
@esem91 jak miałem działalność to nawet nie ma wyboru dla mnie. Chyba ze mogą byc kłamstwa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 to wiele wyjaśnia
0
@FcPortoFan1999 ale czemu Barcelona
0
@FcPortoFan1999 jak Ty sie tu znalazłeś, bo chyba pisałeś kiedyś
0
@FcPortoFan1999 może tez oglądają ekstraklase i biorą nauki
3
@VinDiesel dlatego Fati nie gra
0
@Kubsoleon to nie widziałem
1
Ten moment gdy nie wiesz czy to AI, ale znając jego pewnie nie
1
@ZwyklyKibicBarcy04 każdy ogarnięty człowiek to widzi, że sa zmęczeni i nie byli zmieniani kiedy mogli być, ale i tak znajdą sie napinacze z innym zdaniem
0
Aż mi sie przypomniało jak Rapha wjechal w Araujo za popchnięcie Endricka xD
0
@Roobo kopał w ławkę rezerwowych czasami przecież
0
@krol211 i ma chemie z Yamalem, w końcu by ktoś sobie podawał w ataku
0
@FcPortoFan1999 on ma tu ziomków i rodzine i to go trzyma
0
@FcPortoFan1999 on jest taki zadowolony na treningach, że pewnie będzie siedzial do końca
0
@Ryoumen to nie wystarczy z naszym ffp
10
Klub powinien wszystko zrobić by kupić tego Nico, nie wiem jak i skąd wezmą kase ale to must have. Może i przy nim Yamal zacznie myśleć lepiej, a Raphinha z konkurentem ogarnie emocje
0
@vangoor myślał, ze sam argentyne pokona
1
@insp1re jak miał 16 to lepiej kombinował na boisku
0
@FcPortoFan1999 na pewno siadł mentalnie, bo sędzia poza ilością doliczonych minut aż tak nie odwalił by go tak zirytować
1
Tu widać, że do sędziów sie spruł, ale te przepychanki ze swoimi niepotrzebne
0
@wyrek pod artykulem ktos wrzucil filmik jak przepycha też Flicka
0
@Lucyffffer1922 ale hejt będzie bo tym sie rządzi internet i to że tu napiszesz tego nie zmieni, bo na X go też hejtują a nie tylko Polacy
1
@Lucyffffer1922 raczej za to, że gral dla zespołu i na tym sie skupiał, a teraz przede wszystkim na strzeleniu gola sie skupia
0
@dzefrej234 której? Byl zdenerwowany na Flicka, za co?
8
@luna666moon głupie i egoistyczne decyzje to nie wina zmęczenia
0
Raphinha krzyczal na Flicka? Ławka sie chyba nie podoba