Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AdrianFCB10 mi sie zdaje, ze on woli być zdrowy na ławce niz grać gdzies w średniaku
3
Ten Fati to jednak głupi, mógł gdzieś iść aby komuś cos udowodnic, kase i tak by dostawał.
Albo sam wie jaki jest ze szkła po prostu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oglądałem na początku seoznu trochę Barcy B. Nie zdziwie sie jak Forta zepchnie w hierarchii jeszcze niżej
1
@Barcatroll no i mógłby w ten sposób go próbować budowac, ale lepiej wyslac na trybuny i grać Yamalem przy 4 bramkach przewagi
0
@Nightraider już byl na wypożyczeniu i jeszcze bardziej stracil status w zespole
0
@Gaz nie harował, nie biegal i każde podanie psul. Odtworz sobie byle jaki mecz z początku sezonu z Ferranem w podstawie
0
@Gaz wszystko to sytuacje gdzie byl po kontuzji. Troche to śmieszne ze Ferran na początku sezonu tyle gral a psul każde podanie i odbudowal sie, a Fati nie ma na to szansy najmniejszej
7
@Kamilos84 przyjemnie sie prezentuje
0
To w końcu jest skupiony czy nie? Troche sie Fick miota. Chyba ten Rashford mu w głowie zakręcił, ale Fati sie nie da wypchnąć
0
Jestem wielkim fanem Argentyny i Portugalii
1
@LOPEZ16 on ostatnio mowil, ze dla niego liczby nie sa ważne. Co nie zmienia faktu, że ostatnio gra świetnie.
Guler to skrzydlowy, a Pedri 8.
No i my nie jesteśmy zalezni od liczb Pedriego bo i tak robimy manity co mecz
0
Szpakowski jaki szyderczy śmiech
0
Ten Endrick bardziej mnie irytuje niz Vinicius, nic nie gra a ego z kosmosu i taki mały cham
2
Wincyj Endricków i Camaving Real musi kupic, wtedy to zadziała
2
Buhahahahahaha lepszy niz Roque
0
Endrick nagle ma afro, on te loczki sobie lokówką robił?
0
Jak tam doszlo do remisu
0
Wyłączyłem w 80 i co ja tu czytam
0
A Giler taki podjarany był
8
Dlatego ja sobie nie wyobrażam tej superligi, wyobraźcie sobie sędziowanie pod Real w ich rozgrywkach
0
@Rupert_Haubica dlatego niech sobie odpadają, my sie Realu nie boimy
8
Te małe klubiki zamiast srać sie o nasze rejestracje niech sie zainteresuja wałami Realu. A jak nie to kij im w d.. ich sprawa
0
Ale wał, ale dobra może znowu im zlejemy dupsko w el clasico
1
Widać ile psycha znaczy u pilkarze, Mbappe odzyskal pewność siebie i nagle gra dobrze
1
Ten Mingueza by u nas siadl jako zmiennik, moze nawet na lewej by sie odnalazl.
0
Ale tvp to sezonowcy, niedawno Realikiem sie podniecali, a teraz Barcelonka oh ah
2
Wyboryyyy. Szpakowski najlepszy komentator
1
@Comentateiro to nawet nie jestem ja.
Ale on był pierwszy, ja to podróbka