0

@AdrianFCB10 mi sie zdaje, ze on woli być zdrowy na ławce niz grać gdzies w średniaku

3

Ten Fati to jednak głupi, mógł gdzieś iść aby komuś cos udowodnic, kase i tak by dostawał.
Albo sam wie jaki jest ze szkła po prostu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oglądałem na początku seoznu trochę Barcy B. Nie zdziwie sie jak Forta zepchnie w hierarchii jeszcze niżej

1

@Barcatroll no i mógłby w ten sposób go próbować budowac, ale lepiej wyslac na trybuny i grać Yamalem przy 4 bramkach przewagi

0

@Nightraider już byl na wypożyczeniu i jeszcze bardziej stracil status w zespole

0

@Gaz nie harował, nie biegal i każde podanie psul. Odtworz sobie byle jaki mecz z początku sezonu z Ferranem w podstawie

0

@Gaz wszystko to sytuacje gdzie byl po kontuzji. Troche to śmieszne ze Ferran na początku sezonu tyle gral a psul każde podanie i odbudowal sie, a Fati nie ma na to szansy najmniejszej

7

@Kamilos84 przyjemnie sie prezentuje

0

To w końcu jest skupiony czy nie? Troche sie Fick miota. Chyba ten Rashford mu w głowie zakręcił, ale Fati sie nie da wypchnąć

0

Jestem wielkim fanem Argentyny i Portugalii

1

@LOPEZ16 on ostatnio mowil, ze dla niego liczby nie sa ważne. Co nie zmienia faktu, że ostatnio gra świetnie.
Guler to skrzydlowy, a Pedri 8.
No i my nie jesteśmy zalezni od liczb Pedriego bo i tak robimy manity co mecz

0

Szpakowski jaki szyderczy śmiech

0

Ten Endrick bardziej mnie irytuje niz Vinicius, nic nie gra a ego z kosmosu i taki mały cham

2

Wincyj Endricków i Camaving Real musi kupic, wtedy to zadziała

2

Buhahahahahaha lepszy niz Roque

0

Endrick nagle ma afro, on te loczki sobie lokówką robił?

0

Jak tam doszlo do remisu

0

Wyłączyłem w 80 i co ja tu czytam

0

A Giler taki podjarany był

8

Dlatego ja sobie nie wyobrażam tej superligi, wyobraźcie sobie sędziowanie pod Real w ich rozgrywkach

0

@Rupert_Haubica dlatego niech sobie odpadają, my sie Realu nie boimy

8

Te małe klubiki zamiast srać sie o nasze rejestracje niech sie zainteresuja wałami Realu. A jak nie to kij im w d.. ich sprawa

0

Ale wał, ale dobra może znowu im zlejemy dupsko w el clasico

1

Widać ile psycha znaczy u pilkarze, Mbappe odzyskal pewność siebie i nagle gra dobrze

1

Ten Mingueza by u nas siadl jako zmiennik, moze nawet na lewej by sie odnalazl.

0

Ale tvp to sezonowcy, niedawno Realikiem sie podniecali, a teraz Barcelonka oh ah

2

Wyboryyyy. Szpakowski najlepszy komentator

1

@Comentateiro to nawet nie jestem ja.
Ale on był pierwszy, ja to podróbka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?