0

@damianex10 dlatego trzeba zawsze sprawdzić, bo jak sobie czekasz z woskowina to potem przypał

0

@damianex10 zatkanie woskowiną nie ma nic do zapalenia. Nie powielajcie tych bzdur, mnie tak lekarz urządził bo chodzikem z zapaleniem a on sobie woskowine ubzdural.
Ucho może być zatkane płynem który powstaje na skutek zapalenia trąbki słuchowej

0

@ViscaelBarca2007 u Xaviego byl zdrowy, co wiele mówi o intensywności treningów

0

Teraz Mbape nawet w bramke nie trafil, na czwartoligowca

0

@MichuZ44 różnica jest taka że jeden gra a drugi siedzi na ławie albo u lekarza, jak miałby strzelać

0

@VegetaPolska no właśnie tutaj tego nie rozumieją
@AmigoBlancos kto ich porównuje porównuje sytuacje.
Niedawno sam jechałeś tego Mbappe

0

Ludzie na Fatiego jechali a Kylian najlepszy we wszechświecie tez wali w bramkarza czwartoligowca

0

Pewnie żadnego gola nie wbiją a rezerwy robily co chciały

1

Ładna reklama notatnika Iwański

1

@ojWojtek może byl za Barca w czasach świetności. Teraz na pewno nie jest

1

@BORO_12 to Torre na skrzydlo za niego, ma super wrzutki. To będzie chamstwo jak wystawi Fermina

0

@ojWojtek na pewno coś mylisz z Podolinskim albo to sezonowiec. Podczas Euro w kS wymienial najlepszych pilkarzy turnieju i nikogo z Barcy, za to wymienil Gulera i jaral sie Mbappe

0

@Nightraider a kto Fermin?

4

Torre mam nadzieję, że dostanie szanse w podstawie na jaką zasluzyl w najbliższym meczu. Możliwe?

3

@Rupert_Haubica bo to dwóch madryciaków. Podoliński na Euro nawet Yamala nie wyroznil, tylko Gulera

0

Endrickowi odskakuje piłka na 5 metrow ale jest lepszy niz Roque

0

Ten bramkarz jest lepszy niz Penia change my mind

3

@DonCarletto nie posądzam Cie o obiektywizm

0

Endrick co kontakt sie kladzie @DonCarletto czy uważasz inaczej?

0

Brazol sie na ławce nie rozwinie, jego forma nie dziwi. W dodatku tam problemy z myśleniem, indywidualizm i chamstwo do przeciwników

0

@VegetaPolska on ciągle albo leży albo kogoś kopie

0

@DonCarletto a co nie? Identycznie sie scial jak Yamal

2

Endrick to taki irytujacy typ, juz szukal karnego symulką. Fryzurka na Yamala i mysli ze jest fajny xD

0

5 karnych nie podyktowali Realu. To fakt im sie należy na start każdego meczu

1

@ptrx chyba tylko to evo za 250 k bylo coś warte

0

@Mitch_Atleta nie no Yamal lepszy od Raphy i Lewego

0

2

@vangoor 5 kg palec, ładnie sie tam bawicie

0

@FcPortoFan1999 już za późno. Tobie przynajmniej nie wywali ego, a jemu tak

0

@FcPortoFan1999 tu nie ma nad czym. Nominował bym @Popitek12 ale ostatnio mnie nie rozśmieszył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?