Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damianex10 dlatego trzeba zawsze sprawdzić, bo jak sobie czekasz z woskowina to potem przypał
0
@damianex10 zatkanie woskowiną nie ma nic do zapalenia. Nie powielajcie tych bzdur, mnie tak lekarz urządził bo chodzikem z zapaleniem a on sobie woskowine ubzdural.
Ucho może być zatkane płynem który powstaje na skutek zapalenia trąbki słuchowej
0
@ViscaelBarca2007 u Xaviego byl zdrowy, co wiele mówi o intensywności treningów
0
Teraz Mbape nawet w bramke nie trafil, na czwartoligowca
0
@MichuZ44 różnica jest taka że jeden gra a drugi siedzi na ławie albo u lekarza, jak miałby strzelać
0
@VegetaPolska no właśnie tutaj tego nie rozumieją
@AmigoBlancos kto ich porównuje porównuje sytuacje.
Niedawno sam jechałeś tego Mbappe
0
Ludzie na Fatiego jechali a Kylian najlepszy we wszechświecie tez wali w bramkarza czwartoligowca
0
Pewnie żadnego gola nie wbiją a rezerwy robily co chciały
1
Ładna reklama notatnika Iwański
1
@ojWojtek może byl za Barca w czasach świetności. Teraz na pewno nie jest
1
@BORO_12 to Torre na skrzydlo za niego, ma super wrzutki. To będzie chamstwo jak wystawi Fermina
0
@ojWojtek na pewno coś mylisz z Podolinskim albo to sezonowiec. Podczas Euro w kS wymienial najlepszych pilkarzy turnieju i nikogo z Barcy, za to wymienil Gulera i jaral sie Mbappe
0
@Nightraider a kto Fermin?
4
Torre mam nadzieję, że dostanie szanse w podstawie na jaką zasluzyl w najbliższym meczu. Możliwe?
3
@Rupert_Haubica bo to dwóch madryciaków. Podoliński na Euro nawet Yamala nie wyroznil, tylko Gulera
0
Endrickowi odskakuje piłka na 5 metrow ale jest lepszy niz Roque
0
Ten bramkarz jest lepszy niz Penia change my mind
3
@DonCarletto nie posądzam Cie o obiektywizm
0
Endrick co kontakt sie kladzie @DonCarletto czy uważasz inaczej?
0
Brazol sie na ławce nie rozwinie, jego forma nie dziwi. W dodatku tam problemy z myśleniem, indywidualizm i chamstwo do przeciwników
0
@VegetaPolska on ciągle albo leży albo kogoś kopie
0
@DonCarletto a co nie? Identycznie sie scial jak Yamal
2
Endrick to taki irytujacy typ, juz szukal karnego symulką. Fryzurka na Yamala i mysli ze jest fajny xD
0
5 karnych nie podyktowali Realu. To fakt im sie należy na start każdego meczu
1
@ptrx chyba tylko to evo za 250 k bylo coś warte
0
@Mitch_Atleta nie no Yamal lepszy od Raphy i Lewego
0
Głosujemy na naszych w TOTy
https://www.ea.com/pl-pl/games/ea-sports-fc/fc-25/toty/toty-mens
2
@vangoor 5 kg palec, ładnie sie tam bawicie
0
@FcPortoFan1999 już za późno. Tobie przynajmniej nie wywali ego, a jemu tak
0
@FcPortoFan1999 tu nie ma nad czym. Nominował bym @Popitek12 ale ostatnio mnie nie rozśmieszył