Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na zdjęciu jak Eto
1
@Popitek12 i to sie szanuje
1
@FcPortoFan1999 miałem mindfucka, a teraz wszystko jasne
4
Okej
https://zapodaj.net/plik-kS4oeU1hmx
1
@Kamiloza91 głupoty wrzucają, mogli to inaczej zmontować xD
2
@Marian_Pazdzioch Pedocat
17
Patrzcie to 0:04 co oni robią xD
0
@Filipem fajnie że coś nowego dodają, jest troche inny gameplay
0
@pt9 trzeba zmienic na żółta
1
Ea fc dodało pucharek i mecze na śniegu, ale śmieszne sie gra. W poprzednich edycjach też dodawali?
0
@Mitch_Atleta dla mnie z ta defensywa to przesada co niektórzy piszą, 17 latek i 30 latek grają po 90 min co mecz, i mają jeszcze w tych meczach nie dopuszczać do żadnych sytuacji przeciwnika? Są tacy stoperzy na świecie którzy to potrafią? Nie robią baboli, grają ok
0
@Mitch_Atleta nic nam z tych bramek, jak przez niewykorzystane sytuacje w dotychczasowych meczach przegramy lige
0
@Szklaner to nie tytuł filmu, a tłumaczenie
9
Yamal strollował głąbów a oni dalej tego nie kumają xD przecież jego wiek był podważany już dawno i on kręci beke
1
@Walker Bethoven, film dzieciństwa
0
Scena z policja to świetna parodia jakie dzbany tam często pracują
4
@Stinger_ to proszę tu nie czytać, bo to forum o Kevinie
0
Ale że Kevin sie nie skapnął, że polecieli bez niego tylko szukał ich pod stolem to zabawne
0
@LeoMessiiBarcaPepa pw wysłana
3
Oglądam dzisiaj Kevina po angielsku dla odmiany
0
@Marian_Pazdzioch Helena bo ona mnie najbardziej śmieszyła tymi tekstami
0
@Varkond chyba na netflixie całość, ale nie wiem
0
@Bolton pewnie zależy od samego serialu, ale patrząc że czasy są jeszcze dziwniejsze niż te 3 lata temu to makabra może być dużo większa a co za tym idzie hajp
7
Dwa dni do tego genialnego serialu. Ciekawe czy hajp będzie tak duży jak przy 1 sezonie
3
@D10SLEO to jest tweet dla jaj czy tak na poważnie?
0
@FcPortoFan1999 Też ciekawie
0
Co dzisiaj oglądacie poza Kevinkiem?
3
Zdrowych i Wesołych. Żeby następny rok był lepszy dla nas wszystkich.
0
@Damian11 też to dla mnie szalony pomysł, niech jeszcze puszczą w lipcu
0
I po co Polsat puszczal tego Kevina w Padzierniku, jak dzisiaj znowu puszcza
?