Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker a ty jak zawsze patologicznie i wulgarnie, rynsztok i tyle prezentujesz. Bo na forum o Barcelonie nie można wyrazic opinii o Barcelonie. Lepiej hejtować wszystko i wszystkich. Napisz swoja opinie ktora ma sens a nie ciągle patologiczne zaczepki typie jedynie z tego cie kojarze, z dogryzania i trollowania na poziomie gimnazjalisty co odkrył neostrade
1
@Katalończyk 99 coś jak covid, kiedys na cda byl dokument i babka co pracowala dla kogoś tam, miala jakieś dojścia
0
@Katalończyk 99 teorie spiskowe mówiły o spars w 2025, oby nie
0
@FCB NA ZAWSZE! Serio to pewnie rotacja bo pozniej sie rozgrzewał
0
@FCB NA ZAWSZE! Bo wziął w obrone Szczęsnego i zadarl z gangiem Hiszpanów
2
@chavez Yamala, bo już u Xaviego robil rzeczy jakich inni nie potrafili i ratował tylek będąc szczylem
0
@marcin62 ta, ja widzialem jak w usa nastolatek zabil policjanta na posterunku, bo go źle przeszukali
1
Crush dog, dobre
3
Flick popelnil błąd wsyatwiajac w podstawie Ferrana na początku sezonu zamiast niego. Teraz mógłby być solidnym 12 zawodnikiem a nawet grać w podstawie aby rotować. Tym czasem grał Ferran, który jest taki jaki był
0
Czy gra tak źle jak Feerran np? Nie a szans dostał nieporównywalnie mniej
0
@ProMILs chyba tylko to że koleguje sie mocno z Pedrim xD
0
@Eto'o9 R10 cały presezon tam grał i gral dobrze, tak samo w lidze strzelił gola i z ławki wyglądał zawsze dobrze
0
Była walka przede wszystkim i agresja, w ostatnich meczach tego nie bylo. A Yamal swlim geniuszem napędza akcje, bez niego myślą i nie moga wymyślić jak zaatakować
0
@partymaker w tym sezonie nie, marnuje setki a po za tym nic nie wnosi do gry. Poza meczem z Bayernem
1
Jakby Victor gral w podstawie kosztem Fermina w poprzednich meczach to bysmy je wygrali, to jest walczak i ma talent również
1
@Eklerek aha, nie znam sie na tych czatach, wybralem jakiś losowy z google
1
@karolszymek od gry w fife, serio. Brat mnie namawial na granie w to i zawsze wybierałem Barce, a potem zacząłem oglądać mecze
0
@Pedri16Future próbowałem tez inaczej, w ogóle nie skojarzyl z Barcą Flicka
4
Zapytajcie chata o Szczęsnego xDD
https://zapodaj.net/plik-9pS3zC19wJ
2
@karolszymek u mnie cham sie trafił
https://zapodaj.net/plik-8xnNfPIfhx
0
@Kinginiesta Do pierwszego gola za kołnierz Peni będziemy czytać te argumenty
0
@karolszymek widocznie ona też chce przetestowac soudbara
0
@Krzysztof1987 idealna taktyka przegrywania. Tak można bylo pisać jak Barca wygrywała
0
@Pedri16Future tak bo Xaviemu nie szlo a dalej robil to samo, nie próbował dać szansy komuś innemu
1
@Mitch_Atleta Penia daje fory chłopakom po prostu
0
Xavi to tylko w pakiecie z Oriolem i Alonso. Przemyślcie to
0
Jak Flick dzisiaj wystawi znowu ten sam skład, z 4 w pomocy w tym z Ferminem to uznam, że to Xavi vol. 2
Chyba że da atakującego to nie będzie źle
0
@Gaz to żadna topka, bo jemu sie zwyczajnie nie chce. To delikatny chłopiec na tę grę
1
@Tollusiek właśnie o to mi chodzilo
0
Pov: Penia i Szczęsny walczą o miejsce w bramce