1

@Michu94 najlepsi Gavi i Yamal nie wiedzili co robić

1

@Mily-95 i wygrala

5

Zajebista maskotka

0

Ta muza ma potencjal na nowy hymn

0

@AduŚ07 w sumie Lapcio go nie wymienil wśród legend

0

Ale zajebisty spot zrobili z tą Cuprą xD nikt nic nie wie, ale stawiamy na młodych

34

Ładny gest, zwłaszcza że ostatnio jest wroga atmosfera między klubami

0

Oglądacie uroczystość? Jak cos to na Barca one jest

5

Barca one to strzał w 10, można tam obejrzeć

0

Jest Casado, niby za kogo

0

@FCB_dimiC tak właśnie mysle, bo nigdy tyle nie gralem w ta gre co tą edycje xD

0

Fati to fenomen, nie gra, ma kontuzje, ale karty dostaje


1

@Who_you_mam ja sie nie kłócę, tylko dla mnie porównanie jest glupie, bo ten Mbappe to nie ten Mbappe z topu i tyle

2

@Katalończyk 99 u nas np taki Griezman byl tragiczny, wrócił do Atleti i forma wróciła. Przyczyn może być wiele a kontuzji nie mial, wiec pewnie dobry jeszcze będzie

1

@Katalończyk 99 ale to nie kwestia idealizowania, on byl dobry i przestał być. To porównanie mialoby sens jakby ta kobieta byla fajna i przestała być.
W ogóle tu na forum ludzie szybko skreślają pilkarzy, a pewnie pójdzie do Realu inny trener i Mbappe nagle będzie cudem

0

@Zoker dla mnie nie, to wzdychanie do Mbappe wzięło sie od jego skilla a nie od ładnej buzi czy cokolwiek. Nie pokazuje skilla to wiadomo że staje się obojętny dla kibiców

0

@bartas97 no to mądry polak po szkodzie i głupie porównania

3

@Who_you_mam jakby ten Mbappe wymiatał to by takich głupot nie gadali

0

@Limaker zobaczymy może Wojtek przekona w pucharze

0

@Tuc w tej grze Realizm, niemożliwe

5

Barca ma najlepszą okazje od lat na LM, Real cieniuje, City cieniuje, daliśmy rade Bayernowi, oby tego nie zepsuć. Może to wszystko musi sie dziać żebyśmy wygrali xD

2

Ten Bellingham nie wyglada źle, ale gra ze zgrają nieudaczników. Ciekawe kiedy mu sie to przestanie podobać

3

Vinicius niech sie zbuntuje o wieksza kase, bo ma oferte od szejków i Real będzie w dupie. On jest irytujacy ale robi robote w ofensywie

1

Mbappe wygląda jakby mial wyjebane, to nie kwestia formy a chęci

1

Co to bylo hahahhaaa

1

Wiedzialem ze nie trafi, on wygląda jakny w ogóle myślami byl poza meczem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Dobra Nunez juz dwie zepsute okazje, prowadzi w wyscigu z niewidzialnym Mbope

0

Najlepsze że Real na lawce nie ma nikogo sensownego

0

@takisobiektos sędzia nie mial jaj na tym etapie ingerowac w emcz wywalajac typa z boiska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?