Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Michu94 najlepsi Gavi i Yamal nie wiedzili co robić
1
@Mily-95 i wygrala
5
Zajebista maskotka
0
Ta muza ma potencjal na nowy hymn
0
@AduŚ07 w sumie Lapcio go nie wymienil wśród legend
0
Ale zajebisty spot zrobili z tą Cuprą xD nikt nic nie wie, ale stawiamy na młodych
34
Ładny gest, zwłaszcza że ostatnio jest wroga atmosfera między klubami
0
Oglądacie uroczystość? Jak cos to na Barca one jest
5
Barca one to strzał w 10, można tam obejrzeć
0
Jest Casado, niby za kogo
0
@FCB_dimiC tak właśnie mysle, bo nigdy tyle nie gralem w ta gre co tą edycje xD
0
Fati to fenomen, nie gra, ma kontuzje, ale karty dostaje
1
@Who_you_mam ja sie nie kłócę, tylko dla mnie porównanie jest glupie, bo ten Mbappe to nie ten Mbappe z topu i tyle
2
@Katalończyk 99 u nas np taki Griezman byl tragiczny, wrócił do Atleti i forma wróciła. Przyczyn może być wiele a kontuzji nie mial, wiec pewnie dobry jeszcze będzie
1
@Katalończyk 99 ale to nie kwestia idealizowania, on byl dobry i przestał być. To porównanie mialoby sens jakby ta kobieta byla fajna i przestała być.
W ogóle tu na forum ludzie szybko skreślają pilkarzy, a pewnie pójdzie do Realu inny trener i Mbappe nagle będzie cudem
0
@Zoker dla mnie nie, to wzdychanie do Mbappe wzięło sie od jego skilla a nie od ładnej buzi czy cokolwiek. Nie pokazuje skilla to wiadomo że staje się obojętny dla kibiców
0
@bartas97 no to mądry polak po szkodzie i głupie porównania
3
@Who_you_mam jakby ten Mbappe wymiatał to by takich głupot nie gadali
0
@Limaker zobaczymy może Wojtek przekona w pucharze
0
@Tuc w tej grze Realizm, niemożliwe
5
Barca ma najlepszą okazje od lat na LM, Real cieniuje, City cieniuje, daliśmy rade Bayernowi, oby tego nie zepsuć. Może to wszystko musi sie dziać żebyśmy wygrali xD
2
Ten Bellingham nie wyglada źle, ale gra ze zgrają nieudaczników. Ciekawe kiedy mu sie to przestanie podobać
3
Vinicius niech sie zbuntuje o wieksza kase, bo ma oferte od szejków i Real będzie w dupie. On jest irytujacy ale robi robote w ofensywie
1
Mbappe wygląda jakby mial wyjebane, to nie kwestia formy a chęci
1
Co to bylo hahahhaaa
1
Wiedzialem ze nie trafi, on wygląda jakny w ogóle myślami byl poza meczem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Dobra Nunez juz dwie zepsute okazje, prowadzi w wyscigu z niewidzialnym Mbope
0
Najlepsze że Real na lawce nie ma nikogo sensownego
0
@takisobiektos sędzia nie mial jaj na tym etapie ingerowac w emcz wywalajac typa z boiska