0

@Geble jak Lewy zadrze z gangiem Hiszpanów to go pogonią do Arabii

0

@BulaKG kiedyś była taka strona ale nie pamiętam nazwy, że pokazywales czego słuchasz

23

W ogóle to jeszcze zabawne jest to, że stawiamy na niskich bramkarzy. To jest odbieranie sobie przewagi, to tak jakby drużyna koszykówki albo siatkówki sobie postawiła na 1,80 team i liczyła na godną rywalizacje. Wiem, że byli świetni bramkarze jak Casillas, Valdes ale oni nadrabiali czymś jeszcze mieli wielką charyzme i dawali sobie rade mimo tych warunków, mieli zajebiste interwencje i refleks.
Penia tego nie ma, to logiczne że lepiej postawić nawet na wielkiego kołka

0

A może Cat na bramke? Potrafi sie ruszać


0

@Salchent ja myślę że pod kątem fizyczności Flick ze sztabem zrobił kawal roboty, w presezonie. Pytanie czy efekt nie minąl. Taktycznie na pewno gramy szybciej więc to też na plus

0

@Salchent dlatego Guardiola do Barcy, nie ma wyjścia już

0

@SelloutCrowd
@Kinginiesta @Salchent ja go nie usprawiedliwiam, to moje przemyslenia czemu stawia na Peñe, bo argumentów sportowych nie widzę

0

Może po prostu Flick dba o atmosfere i sie boi jakichś afer w grupie, że nie gra Peña. Na tej konferencji powtarzał, jak sie cieszy, że pracuje z tymi piłkarzami, jak chcą walczyć a chyba zapomina o wynikach

0

@pride1899 a dlaczego ma nie grac, może nie za Lewego ale za takiego Lopeza. O Casado też większość mówiła że to slabiak, zaczął grać i pokazał potencjal

0

@bartulek98 on będzie odpowiadal, status legendy go nie ochroni. Z Martina taki pożytek, że Balde gra lepiej dzięki konkurencji

4

Dobra jak mamy jutro przegrać to sporą przewagą, bo chyba tylko to da szanse Szczęsnemu

1

To Szczęsny jutro nie zagra, Flick właśnie powiedział

0

Leci konferencja Flicka i właśnie mówił, że Olmo wraca do podstawowej 11

1

@Toretto ja mam wrażenie że Ferminowi sodówa uderzyla. Sezon temu to byl skromny chłopak który zapieprzał na swoją szanse. Teraz tego nie widze, nawet po tych minach wydaje sie jakby ego urosło

2

@Toretto granie 4 pomocnikami nam nie służy. Wszedl Victor czy Ferran i dopiero rozruszali. To jest wina trenera, bo Fermin w 1 tylko coś dał z Bayernem a dalej ma skład za nic

0

Nie wiem jak dla was ale ta muza kiedyś to było cos lepszego niż dzisiaj


1

@Popitek12 a Północ?

0

@FCBMati10 tylko że mistrzowie maja takie doświadczenie, że ci nowicjusze nie sa w stanie licytowac na ich pozimie. Ten ich kapitan robi sztuczki z podbiciem licytacji i wystarczyloby go zablokować

1

Ale ten program jest bez sensu. Skoro Ibisz robi jakiś Var jak oboje krzyczą vabank to dlaczego nie robi przy standardowej licytacji. Przez to ktoś kto nie chce musi przebić wysoką kwota.
W dodatku dal dzisiaj zielonym cala pule, a ostatnio drużyna która awansowała nie dostała tej puli. Wszystko dla oglądalności ale wkurza niesprawiedliwość i brak zasad

0

@PatrykBarca to przenośnia, wiadomo o co chodzi, czy wpływa mentlanie czy pieniężnie, a sama ich telewizja wiele mówi

0

Po tym co sie odwala w tej lidze to nie uwierze, że Perez nie płaci za jakieś raporty. Nawet byly prezes Valencii mówił, że on rządzi w Hiszpanii. Taka wplywowa osoba wplywa na wyniki na pewno

0

@Messi1000000 tak ale Flick sobie syrzela w stope z tym Penią wiec to tez wina Barcy

19

Wyłączam ten syf mimo że piracki

4

Skorumpowana Liga, przelaczam na Liverpol City

2

Właśnie mialem pisać ciekawe czy Real zgodnie z tradycją dostanie karny

0

Mbappe widać po nim frustracje, troche szkoda chłopa, ale dla nas lepiej

3

Ogólnie Barca lekceważąco podchodzi do pozycji brankarza. A to jest tak ważna pozycja, która może przesądzać o wynikach meczów. Nic odkrywczego nie napisałem, ale u nas sie na to nie patrzy, jak obroni to fajnie a jak nie to winni obrońcy i tak od X lat

0

0

@szewjar tylko Flick ich wystawia, taki Fermin co mecz 1 skład i jeden mu wyszedl na 10

1

I Victor daje takie wejscie a nie gra, masakra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?