Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale odklejka Asencio, to jest karny
0
@Rust_Cohle ten błąd Van Dijka to stres
1
Liverpoolu niestety zesrany jak zawsze z nimi
0
Duże dziury w srodku pola ma Real
0
Mbapppe xDD Nunez oczywiście to zepsuł
0
@F3DO nie no pokazali duża część hymnu. Tak naprawdę w polsacie byla lm bez reklam i tez nie pasowało
0
Real jest dla Liverpoolu tym czym byl Bayern dla Barcy. Może przełamią passe tak jak my
0
@okiemtypera_lucaxx95 nikt tego tak nie odebral więc widocznie nie umiesz
0
@okiemtypera_lucaxx95 właśnie ma sens co pokazuje ta tabela, a tak to miałeś w grupie ogórki albo potęgi i to bylo niesprawiedliwe
2
Kto wiecej zepsuje setek Mbappe czy Nunez?
1
@ranger3120 nie wyobrażam sobie nie używać, szczoteczka tam nie dojdziesz co widać na samej nici
1
@K1ngKong7 akurat wyjść na ta konferencje to jego obowiązek, wątpię zeby od tak sobie mógł odmówić
0
@Bocheno1 jakie dzieci ogladaja konferencje trenera, jak nawet piłki nie ogladaja a co najwyzej tik toczki
1
@Hosh No to sie nadaje, ale dyskusja dotyczy czego innego
2
@Rust_Cohle ktoś ma inne zdanie, jest odklejony i Ty właśnie pokazujesz ze sam nad emocjami nie panujesz, ktoś powie coś nie po mojej myśli to musze go obrazić buuu
2
@Hosh tak bo Ty jestes profesjonalnym trenerem, jednego z największych klubów świata, gdzie sa ciagle najwyzsze cele i wymagania, to rzeczywiście te same ambicje i emocje co robienie fikołków na trzepaku. Jeden sobie zrobi bo mu laska da kosza, inny z takiego powodu co jest dzialaniem nie celowym a rekacja na niepowodzenie
1
@Rust_Cohle Pep w ten sposób zażartował co pokazal usmiech na końcu, co nie zmienia faktu że pewnie w emocjach sam przywalil łbem o ścianę i to jest niepokojące dla jego zdrowia. Raczej nie kalkulowal i w emocjach szczerze odpowiedział
2
@Rust_Cohle idąc tym tropem to nic nie można robić i mówić bo dzieci wezmą przyklad. Akurat jeśli sobie to zrobil to niech rzuci kamieniem każdy kto nigdy w złości w coś nie przydupcył, już nie róbcie z siebie takich ideałów na tym forum bo śmiać sie chce
9
Torre jakie passy, on ma talent tylko za malo gra
1
Olmo może grać zle ale ma magic touch w przeciwieństwie do 3/4 tego składu
0
Fermin zle podanie i foch xD
0
Jakieś zmiany, coś?
0
Torre ma większy wachlarz możliwość od Fermina i to od zawsze pisalem xD Fermin mial strzal i wyjscie na pozycje i w tym sezonie to zatracił
0
Raphinhi tam najbardziej zależy, prawdziwy kapitan
0
Pedri ma potencjal by grać jak Iniesta, ale żeby to robić musi grać prostopadle po ziemii a on sie w tym nie rozwija bo wszystko podaje górą
1
Czemu oni nie próbuja podan prostopadlych po ziemii tylko wszystko górą?
0
@DragonxNF kupujesz gre za 200 zl i na pc od patcha tnie przy na wcisnieciu przysicku dryblingu, reklamy to pikuś
0
@ViscaelBarca2007 Raphinha potrafi jak gra z Lewej i tylko wtedy, z prawej szuka strzalu
0
Olmo to słynął przede wszystkim z goli, a jak ma je strzelać jak w tym zespole poza Yamalem nikt nie potrafi dać dobrej piłki
1
Chyba są zajechani, bo brak Yamala nie tlumaczy tych słabych podań