Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hojny ten polsat ze w dwoch skrzynkach dal samochody xD
0
Dopóki w tym programie beda podpwiedz to będzie on bez sensu
1
@Stinger_ nie fair bylo tez dorzucenie 10 k do puli i te jego słucham panstwa niewyrazne. Starzy mistrzowie sie znudzili i dlatego tak
0
Ale sie daja robić jak dzieci tym mistrzom, juz nawet Ibisz nie pomoże
0
@FcPortoFan1999 przed podpowiedziami zgadywałem, teraz to wiem ze nie
0
Modrić pewnie ?
0
@FcPortoFan1999 we wcześniejszych odcinkach nie bylo tak że i tak zgarniali pule ci co przechodzą dalej?
0
Skoki dawno nie bylo na LR, az czlowiek tęsknił
0
Ja zagrają drugi słaby mecz bez Yamala to będzie oznaczalo, że ten dzieciak robi niesamowitą robote w kreacji, chociaż i tak już wiadomo, ale do tej pory zaslugi byly przypisywane Flickowi
0
@Jakchcesz bo jak coś robie to wierze, ze to dziala akurat te stare szczepionki sa skuteczne, więc nadal takie pisanie by odizolowac ludzi mnie śmieszy
0
@Jakchcesz a gdzie ja neguje te szczepienia, naucz sie czytać ze zrozumieniem. Ja wyśmiewam takich noobków co mimo szczepinia nadal sie boją, pokolenie boidup wszystkiego
0
@Jakchcesz już przerabialiśmy segregacje ludzkości na podstawie gorszych co nie wzieli dawki i lepszych co wzieli ich 10. Metody Hitlera dalej w modzie xDD
0
@TheNekro94 pacanem to jest ten co sie szczepi a nie wie czy to jest skuteczne. Te szczepiania popieram ale śmieszy sam fakt takiego pisania bzdur bez myślenia
0
@DonCarletto przecież zaszczepionych nie zarażą (?) wiec dlaczego? Gdzie logika
0
@BORO_12 miał szanse w presezonie i Flicka nie przekonał, to teraz łatwo mu nie będzie
0
Dawajcie glosy na Olmo bo inaczej wygra wiadomo kto
https://potm.easports.com/es-es/leagues/5R8wKK5joRUG23CAE8WHhW/current-campaign
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Zieliq ja też, ciekawe czy na bramce potrafi jak taki mądry
0
@stool na ból voltarem jest git
0
@mrboom nie no pozytywne, potem sie nudzi wiadomo
4
Może zima to nie najfajniejsza pora roku, ale ten pierwszy śnieg zawsze wzbudza emocje
27
Zajebisty trener co zamiast zmotywować piłkarza woli go zniszczyć mentalnie. Wszystko wskazuje, że Mingueza to nie jedyny taki przypadek
1
@karolszymek pewnie adrenalina uderzyła
0
Normalny dzień w rosji
0
@4drian0 ta gra jest tak głupia już i tak przeorana, że dziwne ze ma stałą baze graczy. Uzależnieni ludzie
0
@bartekvisca nie wiem, ale pewnie wystarczy spojrzeć na sklad chemiczny by tą zagadke rozwikłać
0
@masik86 tak, zmuszają do czytania zamiast nagrać tiktoka
0
Nawet mam wrażenie że na podstawie KL zrobili ten rush w fc 25. Bardzo podobne
0
@michal26 jedynie Raphinhi szkoda, więc niech sie zakwalifikują
0
Real nie stawia na młodych wiec jak jest głupi to tam pójdzie. A my wynajdziemy w szkółce kolejnego