Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale mnie wczoraj skrypty dopadły w fc 25, najgorsze od kiedy gram w tę serie. Miałem 2 remisy i 3 zwycięstwa w rivals, to ostatnie 9:1 i co sie następnie stało? W kolejnym meczu gameplay przyspieszył, moi piłkarze nie reagowali, jakbym stracil kontrole nad nimi, obrona nie reagowala, atak nie istnial i tak 3 mecze z rzędu w dupe. Techniki ea są obrzydliwe
5
Jest progres na socialach
1
Też tak u was wali węglem za oknem? Przyszlo zimno i powietrze tragedia
2
Od dzisiaj lubie Milan, co za meczyk
0
@Marcelinho99 i dlatego nowy format LM jest świetny
0
Mbappe juz przesunal sie na PS, ale to mu nic nie da, bo gra prawą nogą. Ciekawe kiedy afera o pozycje z Viniciusem
7
Realowi nie idzie to juz zaczynaja sie kopy, symulki, przepychanki, serio ten klub ma chamstwo we krwi. Ja sobie nie przypominam żeby Barca robila to co oni w naszych największych kompromitacjach LM, a potem cos gadają o klasie
0
I dibrze Morata moj idol!!!!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ale ja szanuje tego Morate, dostal kopa i szybki rewanż
0
Bayern 23 w tabeli LM, piękne
0
W ogóle jak to jest, że na rzeczce la liga jest w full hd na canal +, a lm w jakości tostera?
1
@La Pulgaa pozdrawiam tych ktorzy pisali, że Olmo to Ferran vol 2
1
@Bocheno1 Mi mi mi mi Misiak
1
@Astad City to nuda, Real Milan oczywiście
0
Ale Lią będzie dzisiaj woził Vasquez na skrzydle xd
0
@Eto'o9 R10 i dobrze, zawsze to mniejsze szanse na zp dla nich za olewanie zgrupowań
0
Ciekawy filmik a jeszcze ciekawsze jak to wygląda w takiej Barcelonie, gdzie 3/4 skladu to dzieciaki
0
@Schoogs podobno Raphinha zaczal profesjonalną kariere w wieku 22 lat, nie wiem na ile to prawda
0
Perez to już sie chyba wziął nawet za dziennikarzy, bo to jest hit że w obliczu mediow szukajacych sensacji, nikt nie zadal pytania Anczelotowi o galę po takim śmiesznym zachowaniu
0
@Pnog37 o to że tej stronie odwala od miesięcy
0
@dorkizos przez to że mamy takiego bramkarza gramy właśnie ta taktyką. Z jakimś topem by nie musieli
0
@Maciux7 ciesz sie, ze Ci w ogóle to dziiala na telefonie xD to już sukces
3
@Lionel_Messi10 to dokładnie ten osobnik
3
@Arden Bellingham na pewno bo juz kiedyś zwracal mu uwagę
0
Zabronić to powinni murowania bramki, a ogórki grają tak od lat i obrzydzaja ten sport
1
@wpwelement ogólnie po meczu też tak działało co najmniej godzinę. Na pc nie sprawdzalem, ale następnym razem zobacze. Sieć tmobile na mobilnym, strona mobilna ale wszystko inne działa bez problemu, dlatego na filmiku zrobilem speed test. Może inni by sie wypowiedzieli czy tez mają problem. Teraz dziala normalnie
0
@Moderacja @Redakcja co sie dzieje z ta strona na telefonach? To samo na chrome, brave i na operze. Podczas meczu totalnie nic nie działało
https://streamable.com/68zwga
0
Najbardziej żałośni sa tacy użytkownicy którzy piszą swoje bzdury pod plusiki, ale.jak dyskusja zniknie, to już ci nie odpiszą bo plusików nie będzie buuu, jakim trzeba być niedowartościowanym.
W ogóle ta strona działa tak paskudnie na telefonie, że to aż śmieszne
Wiecej frustracji z wchodzenia tu niż pożytku