Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Profesjonalna strona, z profesjonalną redakcją. Nie powiedzial nigdy nikt.
https://zapodaj.net/plik-xlOBUE2sCD
Swoją drogą to śmieszne, bo równie dobrze Perez też może coś podobnego robić a zwyczajnie nikt o tym nie wie, Barca wpadła na kupowaniu tych raportów.
Ostatnio dużo na ten temat powiedzial były prezes Valencii, że Perez rządzi Hiszpanią i ma wpływy, u nich to wie każdy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Musi nabrać pewności żeby wziąć piłkę i zrobić z nia coś innego niż podanie. Ostatnio z Bayernem fajnie odzyskal i od razu podał.
Poza tym pismaki katalońskie mu nie pomagają tymi artykulami, jeden mecz w podstawie i 3 ogony to te szanse?
7
Ale miałem popierdzielony sen, bylem na Bernabe ale ogladalem to na jakiejś plazmie z madryciakami, w końcu meczu nie obejrzalem bo za duzo sie dzialo a wynik to bylo 7:0 dla nas xD
3
@Coutinho007 Olmo nie został sprowadzony na ławkę i potrzebne jest doświadczenie wedlug mnie. Olmo to jest topka i jego bym wybrał
1
@Uukasz_93 no wiec co z tych jego goli, Vinicius wygrywajac ZP i tyle LM już bardziej zapisze sie w historii
7
@Uukasz_93 może wylizać, ale przynajmniej ten drugi ma ambicje a nie leci na petrodolary
0
@PizzerMan jak obstawiasz klasyk
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Eto'o9 R10 a jaki inny on może mieć plan, nie będzie pressingu bo oddadzą piłkę
2
Yamal niedoceniany, to jakie on podania zagrywa, na centemytery z niemożliwych pozycji, a później ktoś strzeli albo nie tak jak Lewy. Jemu nikt takiego podania nie zagra (może Olmo) i to mówi smao za siebie
0
@dafik85 niby jaka szybkosciowa akcje ostatnio zrobil Mbappe, bo sobie nie przypominam
0
@Pnog37 Mingueza tez byl cienki, a teraz zaczął grać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@macio_944 właśnie ten mecz uspokoil, bo pokazaliśmy że umiemy grać z dobrymi. W klasyku licza sie detale, ale zdaliśmy test
0
@Volk a co Ci Deco zrobił, to właśnie on zatrudnił sztab
9
Raphinha to dowód na to jak ważny jest trener, mental mentalem i to że zajął sie liderowaniem, ale on piłkarsko wygląda 3 klasy lepiej, tak samo taki Yamal zaliczyl mega progres. Co ich tak rozwinęło? Treningi u Flicka.
Dla Barcy to nauczka, że jak nie idzie to winny jest trener i należy go szybko wymienić. Było tu wielu obrońców Xaviego, którzy twierdzili, że to nie jego wina i tu by Guardiola nie pomógł. Szybka weryfikacja nadeszła
2
Tyle lat czekania aby w końcu nie być frajerami, było warto
4
Ale Pan pilkarz sie zrobil z Raphinhi, z duzymi to udowadnia
0
Jakie to piekne, byle sie nie zjebalo
0
Nie wierze w to Raphinhaaa
0
@trolownik @krzywy w tych meczach co grał, wchodzil z ławki i wyglądał jakby mu sie nie chcialo, nie pressowal tak jak zwykle
0
Fermin mnie nie przekonuje w tym sezonie, może dzisiaj zacznie grać
0
@LukaszFan zwłaszcza z Villareal
3
@BulaKG 4 pomocników a co
0
@FanBarcy22 Ja nie chce żeby gral De Jong, ale Olmo może nie być gotowy fizycznie, o to chodzi
0
@Damian11 grał po powrocie z kontuzji
0
@FanBarcy22 Olmo nie zagral ani minuty z Sevilla. Stawiam na De Jonga albo Fatiego
0
Ciekawe co taki Mbappe sobie pomyśli, niby skupia sie na złotej piłce a ma takiego Viniciusa w zespole, o klase lepszego
0
Komentarz usunięty