6

Profesjonalna strona, z profesjonalną redakcją. Nie powiedzial nigdy nikt.
https://zapodaj.net/plik-xlOBUE2sCD
Swoją drogą to śmieszne, bo równie dobrze Perez też może coś podobnego robić a zwyczajnie nikt o tym nie wie, Barca wpadła na kupowaniu tych raportów.
Ostatnio dużo na ten temat powiedzial były prezes Valencii, że Perez rządzi Hiszpanią i ma wpływy, u nich to wie każdy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Musi nabrać pewności żeby wziąć piłkę i zrobić z nia coś innego niż podanie. Ostatnio z Bayernem fajnie odzyskal i od razu podał.
Poza tym pismaki katalońskie mu nie pomagają tymi artykulami, jeden mecz w podstawie i 3 ogony to te szanse?

7

Ale miałem popierdzielony sen, bylem na Bernabe ale ogladalem to na jakiejś plazmie z madryciakami, w końcu meczu nie obejrzalem bo za duzo sie dzialo a wynik to bylo 7:0 dla nas xD

3

@Coutinho007 Olmo nie został sprowadzony na ławkę i potrzebne jest doświadczenie wedlug mnie. Olmo to jest topka i jego bym wybrał

1

@Uukasz_93 no wiec co z tych jego goli, Vinicius wygrywajac ZP i tyle LM już bardziej zapisze sie w historii

7

@Uukasz_93 może wylizać, ale przynajmniej ten drugi ma ambicje a nie leci na petrodolary

0

@PizzerMan jak obstawiasz klasyk

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Eto'o9 R10 a jaki inny on może mieć plan, nie będzie pressingu bo oddadzą piłkę

2

Yamal niedoceniany, to jakie on podania zagrywa, na centemytery z niemożliwych pozycji, a później ktoś strzeli albo nie tak jak Lewy. Jemu nikt takiego podania nie zagra (może Olmo) i to mówi smao za siebie

0

@dafik85 niby jaka szybkosciowa akcje ostatnio zrobil Mbappe, bo sobie nie przypominam

0

@Pnog37 Mingueza tez byl cienki, a teraz zaczął grać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@macio_944 właśnie ten mecz uspokoil, bo pokazaliśmy że umiemy grać z dobrymi. W klasyku licza sie detale, ale zdaliśmy test

0

@Volk a co Ci Deco zrobił, to właśnie on zatrudnił sztab

9

Raphinha to dowód na to jak ważny jest trener, mental mentalem i to że zajął sie liderowaniem, ale on piłkarsko wygląda 3 klasy lepiej, tak samo taki Yamal zaliczyl mega progres. Co ich tak rozwinęło? Treningi u Flicka.
Dla Barcy to nauczka, że jak nie idzie to winny jest trener i należy go szybko wymienić. Było tu wielu obrońców Xaviego, którzy twierdzili, że to nie jego wina i tu by Guardiola nie pomógł. Szybka weryfikacja nadeszła

2

Tyle lat czekania aby w końcu nie być frajerami, było warto

4

Ale Pan pilkarz sie zrobil z Raphinhi, z duzymi to udowadnia

0

Jakie to piekne, byle sie nie zjebalo

0

Nie wierze w to Raphinhaaa

0

@trolownik @krzywy w tych meczach co grał, wchodzil z ławki i wyglądał jakby mu sie nie chcialo, nie pressowal tak jak zwykle

0

Fermin mnie nie przekonuje w tym sezonie, może dzisiaj zacznie grać

0

@LukaszFan zwłaszcza z Villareal

3

@BulaKG 4 pomocników a co

0

@FanBarcy22 Ja nie chce żeby gral De Jong, ale Olmo może nie być gotowy fizycznie, o to chodzi

0

@Damian11 grał po powrocie z kontuzji

0

@FanBarcy22 Olmo nie zagral ani minuty z Sevilla. Stawiam na De Jonga albo Fatiego

0

Ciekawe co taki Mbappe sobie pomyśli, niby skupia sie na złotej piłce a ma takiego Viniciusa w zespole, o klase lepszego

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?