1

Co jest w tym najlepsze w Realu będzie zażarta walka między soba o ZP, Mbbape rezygnuje z repry bo chce ZP, Bellingham jest agresywny po meczach bo mu nie idzie, Vinicius już byl taki pewny swego

0

Pisała o tym jakaś gazetka jakiś czas temu, że zwycięzca dowie sie na gali. To madryckie pismaki sobie pisały o Viniciusie

1

Mistrzowie powinni zaczac licytacje od 5 k

0

Więcej emocji by bylo bez tych podpowiedzi, tak to jest nuda i możesz sobie kupować podpowiedź co pytanie i ciężko odwrocic rywalizacje przy duzej rożnicy

1

Zielona po prostu ma parcie na szklo poza programem, a robienie z siebie kretyna to najlepsza droga

0

Teraz zielona zablokuje

0

A kto im broni grać, mogli isc va bank bezjajowcy

3

Kupila podpowiedz przez co zyska tylko 1000 zl, grając praktycznie vabank xD

0

@Derean mógłby sie sprawdzić na obronie

2

@Kapitan hawk to po prostu nie jest 9, ale aby to naprawic, zmieńmy zasady spalonych

1

Bo Barca wygrala to by zmieniali przepis, a jakby Real to zrobil w ten sposób to by sie podniecali. Wtedy będziemy mieli plke nożna jak w fife, szybkość i nic poza tym.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Derean byl dobry, ale Real też fizycznie nie dojechal w porównaniu do naszych, końcówkę ledwo biegali

1

@DiSBlaDE ja bym nie chcial zeby go psg kupilo bo zaczną Yamala kusić, a on niby bystry ale wciąż dzieciak

0

Ciekawe jeszcze jakby to chodzilo z tym Williamsem, z drugiej strony przesyt w pomocy, a nikt z ataku nie może iść na ławkę

1

@norbi77 no wedlug niektorych dominowali bo mieli te 'sytuacje'

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lucyfffer ale trzeba przyznac że większość z szacunkiem docenili Barce

0

@Pressinho aha to mój błąd, ale United nie gra w lm wiec cos sie nie zgadza

15

Na notatniku z śmieszniejszych rzeczy przeczytalem, że powinni zmienić zasady spalonego. Ładnie Flick wjechał na psyche

1

Jeszcze przed sezonem jakieś AI przewidzialo że Barca wygra LM, teraz to już nie takie nierealne jak kilka miesięcy temu. Fajnie by sie bylo zmierzyć z City w meczu o stawke

7

Robercik po hiszpańsku nawija

1

Casado jaki zaciesz, leci z nim wywiad na eleven

1

Ale Flick to geniusz, wiedzial ze nie mamy jakichs Van Dijkow na obronie, czy kontuzja Araujo to sobie wymyslil taktyke na spalonego, genialne

0

Balonik miał dzisiaj pęknąć, moze z Espniolem xD

0

Inigo jak sie madrze cofnal i zrobil spalonego

0

Juz kartka jebany sędzia

0

Snilo mi sie 7:0 bylo blisko gdyby nie Lewy xDDD

0

Czulem dizisaj gola Yamala hhahhaa

0

To ma Olmo czego nie ma Pedri

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?