Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co jest w tym najlepsze w Realu będzie zażarta walka między soba o ZP, Mbbape rezygnuje z repry bo chce ZP, Bellingham jest agresywny po meczach bo mu nie idzie, Vinicius już byl taki pewny swego
0
Pisała o tym jakaś gazetka jakiś czas temu, że zwycięzca dowie sie na gali. To madryckie pismaki sobie pisały o Viniciusie
1
Mistrzowie powinni zaczac licytacje od 5 k
0
Więcej emocji by bylo bez tych podpowiedzi, tak to jest nuda i możesz sobie kupować podpowiedź co pytanie i ciężko odwrocic rywalizacje przy duzej rożnicy
1
Zielona po prostu ma parcie na szklo poza programem, a robienie z siebie kretyna to najlepsza droga
0
Teraz zielona zablokuje
0
A kto im broni grać, mogli isc va bank bezjajowcy
3
Kupila podpowiedz przez co zyska tylko 1000 zl, grając praktycznie vabank xD
0
@Derean mógłby sie sprawdzić na obronie
2
@Kapitan hawk to po prostu nie jest 9, ale aby to naprawic, zmieńmy zasady spalonych
1
Bo Barca wygrala to by zmieniali przepis, a jakby Real to zrobil w ten sposób to by sie podniecali. Wtedy będziemy mieli plke nożna jak w fife, szybkość i nic poza tym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Derean byl dobry, ale Real też fizycznie nie dojechal w porównaniu do naszych, końcówkę ledwo biegali
1
@DiSBlaDE ja bym nie chcial zeby go psg kupilo bo zaczną Yamala kusić, a on niby bystry ale wciąż dzieciak
0
Ciekawe jeszcze jakby to chodzilo z tym Williamsem, z drugiej strony przesyt w pomocy, a nikt z ataku nie może iść na ławkę
1
@norbi77 no wedlug niektorych dominowali bo mieli te 'sytuacje'
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lucyfffer ale trzeba przyznac że większość z szacunkiem docenili Barce
0
@Pressinho aha to mój błąd, ale United nie gra w lm wiec cos sie nie zgadza
15
Na notatniku z śmieszniejszych rzeczy przeczytalem, że powinni zmienić zasady spalonego. Ładnie Flick wjechał na psyche
1
Jeszcze przed sezonem jakieś AI przewidzialo że Barca wygra LM, teraz to już nie takie nierealne jak kilka miesięcy temu. Fajnie by sie bylo zmierzyć z City w meczu o stawke
7
Robercik po hiszpańsku nawija
1
Casado jaki zaciesz, leci z nim wywiad na eleven
1
Ale Flick to geniusz, wiedzial ze nie mamy jakichs Van Dijkow na obronie, czy kontuzja Araujo to sobie wymyslil taktyke na spalonego, genialne
0
Balonik miał dzisiaj pęknąć, moze z Espniolem xD
0
Inigo jak sie madrze cofnal i zrobil spalonego
0
Juz kartka jebany sędzia
0
Snilo mi sie 7:0 bylo blisko gdyby nie Lewy xDDD
0
Czulem dizisaj gola Yamala hhahhaa
0
To ma Olmo czego nie ma Pedri