0

@partymaker ty patolu tylko tyle potrafisz wyzywać

0

@Jakchcesz to kup sobie okulary jak tylko przyjal pilke przez te 10 minut, żałosne

4

Najelpszy mecz Fatiego od powrotu, musi dostac szanse w LM teraz

1

Fati niezle jak na 10 minut

0

@Hindus nie tylko w tym, pokaz mi jego ostatnie podanie takie jak zrobil Casado dzis czy w klasyku

0

Pedri tez do przodu nie czaruje ostatnio

3

Bez Casado ta defensywa nie wyglada tak pewnie, on gasi akcje w zarodku. Wszedl De jong coś rozgrywa ale nie daje tego czegos w obronie. Casado daje cos ekstra z przodu i z tylu

0

Kwestia czasu jak inne kluby zaczna kopiować taktyke na offside

0

Pisalem przed sezonem ze Casado to będzie najwieksze odkrycie tego sezonu, a ludzie chcieli grac Christensenem na spd xddd

2

Casado ma lepsze prsotopadle niz Pedri

0

Rapha w swoim stylu

0

@adamek20151 fakt, ale u skrzydłowego to nie jest obowiązek

0

Yamal jest galaktyczny, chyba nie ma slabych stron

1

Co on powiedzial Kounde? Na Yamala? XD

1

Balde tez co raz lepiej, bo poczatek sezonu mial słaby

1

Co ten Yamal robi, niesamowity jest

0

Vinicius zmienil płeć o prosze

0

@Cygan BRC nie moge teraz znalezc tego co ostatnio obejrzalem, jak zastrzelili nastolatka bo byl chory psychicznie a jego ojca tez zabily gliny, mieli go odwiezc do szpitala nie stwarzal zagrozenia ale uciekal i go zabili. Na tym kanale masz pelno


5

@Cygan BRC w USA to potrafia odstrzelić za nic akurat, jest pelno filmikow na yt z ich interwencji

1

@PatrychoO połowa z nich dostanie za to bana

3

Jak uważacie, że tlumaczone teksty na śmietankowej sa skandaliczne, to przeczytajcie autorski "sami przeciwko wszystkim" tekst o samouwielbieniu i nieskazitelności tego klubu i oczywiście pokrzywdzonym Viniciusie, który byl celem do upokorzenia na gali dla okropnej uefy xD

0

@DonCarletto wasza sytuacja nie jest kolorowa przez problem ze stadionem i dlatego nie kupujecie. Do tego bonusowy Mbape

0

@barcanawieki Perez który ostatnio chce każdego za darmo wykłada gruby hajs?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Sulimo dziwne, rok temu byl ten sam news. Albo ktos zaczerpnal inspiracje, albo to jakieś fejki?

3

A podobno taki niewypał l, a jednak strzela

0

@Apam doceniam prace w defensywie Pedriego, nie gral źle, ale Olmo wejdzie i w dwie minuty da dwie doskonale prostopadle a Pedri caly mecz nie potrafi często

0

@Gall a Olmo? To tez pilkarz na pierwszy sklad, wg mnie lepszy niz Pedri

1

Pewnie będzie chcial przyjść latem, to jaki Barca zrobila postęp go przekona

0

@Herato pokazal już swoja Inteligencje idąc do Chelsea na tyle lat, zero zaskoczenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?