0

@reloaded niepotrzebny Olmo powolany przecież

0

Flick sie nie powinien wygłupiać z zadnym Penia jutro, bo teraz Real ma zajebiste morale po tym meczu, a my jutro możemy miec slabe jeśli dostaniemy w dupe

0

W ważnych meczach Vinicius gra kosmos i takie fakty

2

Akcja top to co odwalil Vinicjisz sobie przebigl boisko i walnal gola, jak w fifie

0

Pokazal za co ta ZP xDD nie no szacun

1

Bramkarz Realu wyciaga setke, Real robi kontre i maja gola. Dlatego Barca potrzebuje bramkarza z topu

0

To jest wlasnie Kurtua, na Barce to jest gol 100%

2

@sokot z City w ostatniej LM

0

Kunde łatwo mial nie będzie z Vinicjuszem, on na wazne mecze sie odpala.
Ogólnie ja bym Yamala dal na srodek a Raphinha na prawa do wpsierania defensywy

0

Vinicius wkurzajacy ale jago podziwiam za to jak mu zależy, coś jak Gaviemu tylko ten gra z pilka a Gavi bardziej bez

1

Real odpalil słynny mental w szatni. Nie widze tego meczu z Penią

1

Skitrali sie w swoim polu karnym i tak to sie konczy, moze chociaz remis

1

Po angielsku to inny poziom ogladania, mozna sie skupic na meczu, a z tym Krecidlo w kazdej sekundzie musi pierdzielić jakby zdawal raport

8

Piłkarzyki Realu warte po 200 mln za sztuke sa po prostu przereklamowane. Świetny bramkarz, dużo szczęścia, slabi przeciwnicy ich tak wywyższyli. Przyszlo City i te gwiazdy po 200 mln mogly tylko murować swoja bramke

0

Od kiedy Real pokazuje wydarzenia przedmeczowe ze stadionu? Jakoś od afery z odwolaniem koncertów chyba

0

@Criss18Barca ja mam zrownowazone, a obrona na 55

2

@Kidd może wcale nie starość a znudzenie, wiadomo że w mlodszym wieku meczów widziałeś mniej, więc fascynowaly bardziej, w późniejszym wieku masz tych meczów obejrzane setki i to już sie nudzi

1

@Jonyx bez przesady, ostatnio to Czibo ich ratuje notorycznie, a nie ze sa mocni

1

@ali3gator jest na to szansa, skoro Lille wyglądalo lepiej nawet

1

@LambiPL Dingi Gong

0

De Young pójdzie do Arabów

0

@Gaz na razie nie wiemy o co dokładnie chodzi i czy jest to naprawialne, może jakiś zabieg. Trzeba czekać na szczegóły.

0

@Dzieniu może coś w tym być bo jego forma spadła po mięśniowych problemach a nie po kolanie, jak niektórzy twierdzą

0

@cules100pro on chce strzelać gole i być na świecznikach, to nie jest typ pracusia, któremu z tym dobrze

0

@Gaz wielu pilkarzy ma kontuzje mięśniowe i nie mają upośledzonych kończyn, śmieje sie bo nie podajesz żadnych źródeł a sobie coś wymyślasz

0

@Eqeminiv a no właśnie, o tym sie nie mówi
Nagrał sie ten Puyol od 1899

1

Piękna historia, takie artykuły szanuje. I jeszcze Walter White maczał w tym palce

0

@pioz123 ma pole do rozwoju, ale póki co to jego atuty, które wymienilem. Chyba, że widzisz jakieś inne to wymień po prostu

0

@Fantastyczny Chłopiec nawet Ćwiąkała go docenil za wczorajszy mecz, wiec jakaś tam szansa jeszcze jest, teraz potrzeba minut i zgrania

0

On jest bardziej wszechstronny niż Fermin, który jedyne co ma to wybieganie za linie i dobry strzał, a w tym sezonie już nawet stracił tą agresje, która pokazywał.
Zobaczymy jak to sie dalej rozwinie, lubie obu ale taka moja opinia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?