Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ziemny Fati ze strachem przed kontaktem nie będzie w stanie tego robić
0
@ViscaelBarca2007 ale byly takie sytuacje w meczu że obaj byli obok siebie Ansu i Balde, a Balde wolal wrzucić na oślep w pole karne. Wystarczy to porównac z gra Kounde i Yamala i jest przepaść. Fati nie ma czego szukac w pomocy przy Pedrim i Casado to do nich sa zagrywane pilki. Wątpię, ze to decyzja trenera skoro Ferran gral to sobie normalnie na tym Lewym chodzil czy biegal a Ansu zbiega po ta piłkę zeby ja dostac, moim zdaniem niepotrzebnie niech stoi tam gdzie ma stać i czeka i wtedy ma wieksza szanse na jakąś akcje
0
@Fantastyczny Chłopiec ale Ty pytasz o opinie czy o co? Raczej tutaj ci nikt nie powie czy wroci, czy nie. Według mnie to nie kwestia blokady jeśli glupio biega i sie ustawia a niewiedzy. Jakby sie trzymal skrzydla to może czesciej by dostal piłkę, niz jak biega w srodku gdzie jest tłok, druga kwestia że Balde nie umie współpracować na skrzydle z nikim
1
@Fantastyczny Chłopiec na pewno Szczęsny i Flick nie maja racji, tylko eksperci stąd. A tak serio to dla mnie on ma braki taktyczne i dziwnie biega po boisku
1
@mientusek1407 Rudiger za to mądrzejszy
0
Olmo a jak nie zagra to Fati, bo przynajmniej coś sie działo jak byl na boisku, co z Ferranem na lewej stronie nie bylo regułą
0
@ShawnC tylko na te skrzydla nie ma kto zagrać, jeden jedyny Modrić coś potrafi w tej pomocy
0
Ale Flick nauczył pokory kibiców Realu, teraz wszyscy sie boją manity a kilka miesięcy temu byliśmy pośmiewiskiem xD oby to utrzymać po klasyku
0
Mógł mieć asyste gdyby nie to slabe wykończenie Balde
8
Gavi jest jak nówka a co niektorzy mowili ze psycha mu siadze albo kariera xdd
1
@sidi12843 ty idz spac jak sie nie znasz na piłce
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Co w bramke to gol standard w Barcelonie
1
Casado w kazdym meczu te kopy zbiera
1
Haha Gavi po staremu zajebisty
9
Gavi z opaską? Niezle wejście
0
Torre w tym sezonie lepiej niz Fermin wygląda
0
@Cvzx wywalczyl pare outow, pressuje caly mecz, duzo sie pokazuje do zagran, ktorych nie dostaje
1
Penie znowu spalony ratuej, klasyk
9
Fati bez pilki calkiem dobrze pracuje, to mozna docenić
3
Piękne momenty Gavi
0
@Barcaa12 malo z nim graja a zwłaszcza Balde niby jego kumpel
1
Myślałem ze to Fati a to Yamal jak zwykle xd
0
Balde w ogóle nie umie wspolpracowac ze skrzydlowym, 0 pojecia ma o tym
0
@Derean ale on prawie na tym skrzydle nie byl w 1 polowie, tylko gdzies na srodku a czesto na poziomie Casado xd
3
To co drazni w Fatim to dziwne bieganie po boisku, nie wiem czy to wytyczne trenera ale to samo bylo w Brighton, jest na tym skrzydle to niech tam stoi a nie biega w okolicy kola środkowego
4
Fati występ bez historii poki co ale i tak lepszy niz Ferran, przynajmniej go widać
0
Yamal na srodek, on ma zajebiste te prostopadle
1
Yamal znowu asysta
3
Ladnie przywalił Pedri