0

@Ziemny Fati ze strachem przed kontaktem nie będzie w stanie tego robić

0

@ViscaelBarca2007 ale byly takie sytuacje w meczu że obaj byli obok siebie Ansu i Balde, a Balde wolal wrzucić na oślep w pole karne. Wystarczy to porównac z gra Kounde i Yamala i jest przepaść. Fati nie ma czego szukac w pomocy przy Pedrim i Casado to do nich sa zagrywane pilki. Wątpię, ze to decyzja trenera skoro Ferran gral to sobie normalnie na tym Lewym chodzil czy biegal a Ansu zbiega po ta piłkę zeby ja dostac, moim zdaniem niepotrzebnie niech stoi tam gdzie ma stać i czeka i wtedy ma wieksza szanse na jakąś akcje

0

@Fantastyczny Chłopiec ale Ty pytasz o opinie czy o co? Raczej tutaj ci nikt nie powie czy wroci, czy nie. Według mnie to nie kwestia blokady jeśli glupio biega i sie ustawia a niewiedzy. Jakby sie trzymal skrzydla to może czesciej by dostal piłkę, niz jak biega w srodku gdzie jest tłok, druga kwestia że Balde nie umie współpracować na skrzydle z nikim

1

@Fantastyczny Chłopiec na pewno Szczęsny i Flick nie maja racji, tylko eksperci stąd. A tak serio to dla mnie on ma braki taktyczne i dziwnie biega po boisku

1

@mientusek1407 Rudiger za to mądrzejszy

0

Olmo a jak nie zagra to Fati, bo przynajmniej coś sie działo jak byl na boisku, co z Ferranem na lewej stronie nie bylo regułą

0

@ShawnC tylko na te skrzydla nie ma kto zagrać, jeden jedyny Modrić coś potrafi w tej pomocy

0

Ale Flick nauczył pokory kibiców Realu, teraz wszyscy sie boją manity a kilka miesięcy temu byliśmy pośmiewiskiem xD oby to utrzymać po klasyku

0

Mógł mieć asyste gdyby nie to slabe wykończenie Balde

8

Gavi jest jak nówka a co niektorzy mowili ze psycha mu siadze albo kariera xdd

1

@sidi12843 ty idz spac jak sie nie znasz na piłce

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Co w bramke to gol standard w Barcelonie

1

Casado w kazdym meczu te kopy zbiera

1

Haha Gavi po staremu zajebisty

9

Gavi z opaską? Niezle wejście

0

Torre w tym sezonie lepiej niz Fermin wygląda

0

@Cvzx wywalczyl pare outow, pressuje caly mecz, duzo sie pokazuje do zagran, ktorych nie dostaje

1

Penie znowu spalony ratuej, klasyk

9

Fati bez pilki calkiem dobrze pracuje, to mozna docenić

3

Piękne momenty Gavi

0

@Barcaa12 malo z nim graja a zwłaszcza Balde niby jego kumpel

1

Myślałem ze to Fati a to Yamal jak zwykle xd

0

Balde w ogóle nie umie wspolpracowac ze skrzydlowym, 0 pojecia ma o tym

0

@Derean ale on prawie na tym skrzydle nie byl w 1 polowie, tylko gdzies na srodku a czesto na poziomie Casado xd

3

To co drazni w Fatim to dziwne bieganie po boisku, nie wiem czy to wytyczne trenera ale to samo bylo w Brighton, jest na tym skrzydle to niech tam stoi a nie biega w okolicy kola środkowego

4

Fati występ bez historii poki co ale i tak lepszy niz Ferran, przynajmniej go widać

0

Yamal na srodek, on ma zajebiste te prostopadle

1

Yamal znowu asysta

3

Ladnie przywalił Pedri

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?