Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słuszne podejście, póki co taki Casado będzie pewniejszy
0
@Michael24 jednak Sarah nie taka zła
0
@4drian0 nie tragiczną, mamy dobra ale dla mnie Olmo to lvl wyżej technicznie i mentalnie
1
Jakbyście mieli powiedzieć kto jest najlepszym pomocnikiem w Barcy?
Dla mnie Olmo
0
@Lionel_Messi10 tu sie nie ma z czego cieszyć bo Konami juz pokazalo, że ich interesuja tylko mobilki, bo z nich mają kase
1
Podobno zwycięzca ZP w tym roku do końca nie wie o wygranej, a zwycięstwo Viniciusa to była plota Asa i Marci. Jest artykul na śmietankowej
0
Szczęsny podbija serca w Katalonii
2
I to sa właśnie te interwencje jakich w Barcelonie od dawna nie bylo
1
@Fantastyczny Chłopiec piłka na wodzie, to nie jest do oceny
0
@Robert_Kubica nie no Tchoumeni, Jude, Camavinga też pograli
6
Ciekawe czy Xavi bylby zadowolony z tak zroszonej murawy
1
Conmebol odkryl sposób jak uatrakcyjnic pilke, taki sport dla beki
1
@Comentateiro powinni grać w płetwach
0
@Sysia11 piłka nożna na basenie
1
Ja pierdole co za mecz hahha aż sie goal 3 przypomina
0
Ambasadziarze jest tam Paz na lawce? Bo mi sie nie chce sprawdzać
0
@Marian_Pazdzioch Messi to jeden z najbardziej inteligentnych pilkarzy a nauka języków nie ma nic do tego
1
W ameryczce zawsze jakieś problemy z meczami. Będzie ciekawy mundial
0
Gol rodem z ea fc ten dla Grecji
0
A hokejarze na wrotkach?
2
@Luciano99 po otwarciu tego myślałem że to prawdziwy Messi xD
0
@Fan_Xaviniety musieliby go wykupić a Real tego nie chce robić
1
@13th może sobie byl za Realem przed Barcą ale potem zmądrzał
3
O a dziś czytałem że 246 głosów mu przeszkodzilo w przejściu do Realu
2
@norbi77 spoko, zawsze byłem team pes, ale teraz tylko ea fc
1
@norbi77 przecież ja mówię o obecnej, pes juz nie istnieje.
Ta ich gra to będzie ten sam Efootball z kitami reprezentacji i tyle
5
@norbi77 gra od Konami to dziadostwo
1
@NeroTFP1 to francuz, taki biały?
1
@misterio kojarze ale najbardziej sie zbieralo karty Cartoon Network, Dragon Ball albo Tazosy właśnie i kapsle pokemon
1
Casado szpilka w Gundogana