0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Putin zbanował discorda w rosji

0

@Marian_Pazdzioch nie pierdziel pan tylko polej pan

0

@Marian_Pazdzioch pan panie paździoch jest żonaty przecie

0

@Marian_Pazdzioch przeloguj dodi

0

@Sinirsey Xavi na trenera

1

Ale cienka ta Barca Femeni

0

Iniesta odwiedził Barce na treningu


0

@Sinirsey i dobrze gra

1

Pajor 2 razy miała piłkę w meczu

1

@Kapitan hawk waleczne te babki z City

1

@dmcteam lepsza niż Iwanow czy Kwiatkowski

0

@SeWo77 ale co tu porównywać, wiadomo że fizycznie kobiety sa slabsze, to tak jakby w boksie walczyl kobieta i facet i być zdziwionym że kobieta przegrała

0

@Seledynowy widocznie dobra, bo dobrze grają

0

No i Barca przegrywa z City zasłuzenie

0

Ta 8 City zajebiscie gra

2

W ogóle faceci trenuja te piłkarki a ciekawe czy kobieta by mogla trenować piłkarzy xD

0

Ale podala ta 8 City

0

Spodenki pilkarek city wyraznie krotsze od naszych

2

Ale stroje ma damska Barca xD

0

@Luciano99 można i wziąłem to pod uwage ale dziwne grać w starsze części kiedy sa nowsze, a pes 11 wybitny nie byl. Wiem że Yamal nie kręci z wiekiem xd myslalem ze przerobione foto

0

@vangoor i o co tu chodzi to przerobione? Bo racje ma akurat tu

0

@Barceloniarz987 oglądałem tylko 2 i może być

1

@pt9 tylko sos pomidorowy a nie żaden keczup

0

@WiernyKibic111 tak miałem, ale wtedy trzeba zaprzestać aktywność fizyczna i używać specjalna opaske odciążająca. No a poza tym lekarz

1

Iniesta wierzy w Fatiego, zaskoczyl wyborem

1

kiedy wchodzisz sobie na yt coś obejrzeć i pierwsze co ci sie wyświetla


1

@JohnnySilverhand kiedyś LS dzisiaj JS

0

@Lionel_Messi10 w ciemno to niewiadomo czy warto

0

@Transu96 z takim tempem grywalny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?