Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz taka "ofiara" Kylianka może powiedzieć, dajesz 2 bańki i wycofam oskarżenie, interes sie kręci. Ale ci pilkarze to są głąby. Gwałt to takie przestępstwo gdzie ciężko udowodnić niewinność gdy stosunek sie odbył, bo to słowo przeciwko słowu
0
@PatrykBarca ale patologia
0
@PatrykBarca kiedyś były lalki w ubraniach które mogłeś rozebrac a to celowo jest rozebrane, dla mnie to też dziwne.
Nawet ma części ciala których tamte lalki nie mialy
https://images1.vinted.net/t/02_0268d_R2sRw7LwKpaEV97Yd1mQ76ud/f800/1693139322.jpeg?s=6d75ff2b0acd46376da7331d50b60aa077f32726
0
@barcu$ jest Argentyńczykiem, wiec w tym nie ma kontrowersji
3
@Herato słaby, drażni na boisku a piłka odbija mu sie od sęka. Dobry mecz zagral tylko z Sociedad
1
@abram3k z Bayernem
3
@Luciano99 naprawiłeś? walnąłeś łapą i akurat zaskoczyło
1
@NeroTFP1 jakoś na CA przeszedł obok turnieju. Takie pisanie po jednym meczu i wyciąganie takich wniosków to przesada. Messi jest nadal genialny, ale jemu sie juz zwyczajnie nie che, on nie ma tego głodu i chęci rywalizacji. Może jeszcze dla swojego kraju to wykrzesać jedynie
4
Szczęsny ociepla wizerunek Polaków za granicą xd
0
@FanBarcy22 no i noga ta sama, dobre podania, tylko wtedy zamiast 9 ? Mogloby się udać
0
Ciekawe jakby Yamal grał na stałe na środku zamiast PS, pokazal już z Valladolid między innymi przebiegają pol boiska i dając super asysty, czy na Euro uderzeniem z dystansu, że ma papiery by tam grać i goli by ładował więcej
0
Raphinha dwa gole z karnych, męczennik jakby nie symulował urazu, to by podreperowal staty
0
Superliga Pereza, powodzenia z sędziowaniem w tym kabarecie
1
Lewandowski w tej kadrze by dal nam wiecej na cb niz na 9
1
Widzialem 2 gole a tu patrze że to już 3 xddd
0
To ja juz wole Penie niz jakiegoś Bułkę
0
@MesQueUnClub22 bo Lewy nie gra
3
Jaki jest wasz wymarzony następny transfer? Ja mimo wszystko widzę u nas Nico, jego gwiazda rozbłyśnie w topowym klubie a do tego to atut przy negocjacjach z Yamalem
1
Czytam o tym Alabie i Gavi też miał coś z łakotką wiadomo co mu tam z nią robili? I podobnie bylo z Fatim byl hejtowany, że nie chcial kolejnej operacji a jak widać to wycinanie to głupota
0
@norbi77 sam Mbappe to zasugerował, tam sie toczy wojna o kase
1
Z największym ujemnym
1
@PatrychoO Mbappe twierdzi, że to PSG za tym stoi a szejk mu fajnie odpowiedział, że goli nie strzela też przez PSG xd
0
@MesQueUnClub_87 to był szok jak ponuro, brzydko jest w Polsce a do tego zderzenie z ludzmi, zupelnie inny klimat. Tam sobie gadałeś, kimkolwiek na ulicy jak z ziomkiem.
A jeszcze to byly podk oniec pandemii i Polska zamaseczkowana a tam normalność
6
@MesQueUnClub_87 jak pojechałem na wakacje w Pazdzierniku, na tureckie plaże i wróciłem potem do Polski, to dostałem depresji z automatu
1
@MesQueUnClub_87 tak to już jest w Polszy
2
@FcPortoFan1999 strasznie łatwo tam kase zdobyć ogólnie, 30 tys za odcinek to Solorza musi boleć
0
@Wasacz_ możliwe że poszlo o Fatiego, tak kojarze xd
1
Odpalam sobie ostatni odc Awantury, bo nie oglądałem i tak sie zastanawiam czy długo będzie ten program, bo jednak kaske trzeba tam oddawać a Solorz tego nie lubi. Chyba, że jakaś nadzwyczajna oglądalność jest
0
@FcPortoFan1999 zawsze sie znajdzie powód do kłótni, a tym bardziej w tak specyficznym miejscu
1
@Wasacz_ to zacznijmy z czystą kartą