0

Teraz taka "ofiara" Kylianka może powiedzieć, dajesz 2 bańki i wycofam oskarżenie, interes sie kręci. Ale ci pilkarze to są głąby. Gwałt to takie przestępstwo gdzie ciężko udowodnić niewinność gdy stosunek sie odbył, bo to słowo przeciwko słowu

0

@PatrykBarca ale patologia

0

@PatrykBarca kiedyś były lalki w ubraniach które mogłeś rozebrac a to celowo jest rozebrane, dla mnie to też dziwne.
Nawet ma części ciala których tamte lalki nie mialy
https://images1.vinted.net/t/02_0268d_R2sRw7LwKpaEV97Yd1mQ76ud/f800/1693139322.jpeg?s=6d75ff2b0acd46376da7331d50b60aa077f32726

0

@barcu$ jest Argentyńczykiem, wiec w tym nie ma kontrowersji

3

@Herato słaby, drażni na boisku a piłka odbija mu sie od sęka. Dobry mecz zagral tylko z Sociedad

1

@abram3k z Bayernem

3

@Luciano99 naprawiłeś? walnąłeś łapą i akurat zaskoczyło

1

@NeroTFP1 jakoś na CA przeszedł obok turnieju. Takie pisanie po jednym meczu i wyciąganie takich wniosków to przesada. Messi jest nadal genialny, ale jemu sie juz zwyczajnie nie che, on nie ma tego głodu i chęci rywalizacji. Może jeszcze dla swojego kraju to wykrzesać jedynie

4

Szczęsny ociepla wizerunek Polaków za granicą xd


0

@FanBarcy22 no i noga ta sama, dobre podania, tylko wtedy zamiast 9 ? Mogloby się udać

0

Ciekawe jakby Yamal grał na stałe na środku zamiast PS, pokazal już z Valladolid między innymi przebiegają pol boiska i dając super asysty, czy na Euro uderzeniem z dystansu, że ma papiery by tam grać i goli by ładował więcej

0

Raphinha dwa gole z karnych, męczennik jakby nie symulował urazu, to by podreperowal staty

0

Superliga Pereza, powodzenia z sędziowaniem w tym kabarecie

1

Lewandowski w tej kadrze by dal nam wiecej na cb niz na 9

1

Widzialem 2 gole a tu patrze że to już 3 xddd

0

To ja juz wole Penie niz jakiegoś Bułkę

0

@MesQueUnClub22 bo Lewy nie gra

3

Jaki jest wasz wymarzony następny transfer? Ja mimo wszystko widzę u nas Nico, jego gwiazda rozbłyśnie w topowym klubie a do tego to atut przy negocjacjach z Yamalem

1

Czytam o tym Alabie i Gavi też miał coś z łakotką wiadomo co mu tam z nią robili? I podobnie bylo z Fatim byl hejtowany, że nie chcial kolejnej operacji a jak widać to wycinanie to głupota

0

@norbi77 sam Mbappe to zasugerował, tam sie toczy wojna o kase

1

Z największym ujemnym

1

@PatrychoO Mbappe twierdzi, że to PSG za tym stoi a szejk mu fajnie odpowiedział, że goli nie strzela też przez PSG xd

0

@MesQueUnClub_87 to był szok jak ponuro, brzydko jest w Polsce a do tego zderzenie z ludzmi, zupelnie inny klimat. Tam sobie gadałeś, kimkolwiek na ulicy jak z ziomkiem.
A jeszcze to byly podk oniec pandemii i Polska zamaseczkowana a tam normalność

6

@MesQueUnClub_87 jak pojechałem na wakacje w Pazdzierniku, na tureckie plaże i wróciłem potem do Polski, to dostałem depresji z automatu

1

@MesQueUnClub_87 tak to już jest w Polszy

2

@FcPortoFan1999 strasznie łatwo tam kase zdobyć ogólnie, 30 tys za odcinek to Solorza musi boleć

0

@Wasacz_ możliwe że poszlo o Fatiego, tak kojarze xd

1

Odpalam sobie ostatni odc Awantury, bo nie oglądałem i tak sie zastanawiam czy długo będzie ten program, bo jednak kaske trzeba tam oddawać a Solorz tego nie lubi. Chyba, że jakaś nadzwyczajna oglądalność jest

0

@FcPortoFan1999 zawsze sie znajdzie powód do kłótni, a tym bardziej w tak specyficznym miejscu

1

@Wasacz_ to zacznijmy z czystą kartą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?