1

@Wasacz_ kojarze Wąsacza ale nie pamiętam czy wróg czy przyjaciel, chyba to pierwsze

1

@Wasacz_ o nowy wąsacz

1

@bartekvisca od jakiegoś czasu usuwanie łąkotki czy części jest niewskazane

1

@Sysia11 spróbuj, możesz zbudować Argentyne a Messi taniutki w tej edycji

1

@Sysia11 nie gram offline, ale gameplay na razie dobry

2

@pt9 z ekipą albo jest discord po angielksu i graja spoko ludzie

1

@Fourson dla samego trybi rush warto, mega zabawa i śmiech z tego co tam sie wyprawia

0

@Janas11224 no i CR z szacunkiem do Barcy, szczerze to nie wiem czemu ludzie go tak nienawidzą ze srodowiska Barcy

0

@Gacek5 Nico w mocnym klubie bylby lepszy. Podpbnie z Olmo w Lipsku aż tak nie mial pila do zabawy o czym kiedyś pisalem, a Barca ma piłkę i ma zabawe

2

@Gacek5 ludzie go nazywali Ferranem v2 to że szklanka to przy tym plikuś

1

@mmaciass w sumie może, przydaloby sie slowmo. Ogolnie myślałem ze karny dla Realu zanim zobaczylem kto strzela xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Alteti dostało takiego karnego w meczu z Realem, żenska sekcja


0

@Peciak też mi sie tak wydaje po twarzy nie wyglądał na przejętego

0

@sevs nie no bronili go, że on tak nie gra jak Leao i to każdy wie

12

Robercik o pressingu, ładnie go Flick zaprogramowal.
I jeszcze o tym ze powinien byc w polu karnym a nie rozgrywać. Flick naprawił chłopa

0

Borek porównuje mecz jakiejś ligi narodów, do meczu Euro czy eliminacji. Akurat tam Polska walczy nawet jak gra źle

0

@ali3gator geny, może mało słońca nie sprzyja dobrej grze w piłkę

1

@Stinger_ a jest ktoś kto nie byl chociaż raz?

1

Ale nudny ten mecz, czlowiek zamiast mieć frajdę z tego sportu to więcej sie umęczy to ogladając. Nie wiem na co to grać po 90 minut nadal jak poziom gry wygląda co raz gorzej. I to nie tylko ten mecz a większość meczów ogólnie i tak wygląda.. Ja dalej podtryzmuje to co napisalem jakiś czas temu, że powinni testować format po 10 zawodników, albo jakieś zmiany za faul schodzisz z boiska na minute zamiast kartki

3

Z Leao to Kounde mial problem na Euro a co tu mówić o polskich obrońcach

0

Ładna ta dziewczyna według was?
https://zapodaj.net/plik-tbTsoJluZ9

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A pamiętacie jak Szpakowski mial kończyć z komentowaniem po mundialu i taki byl hajp? A on sobie komentuje dalej

0

Krzem zapewne obstawiam

0

Jedna co coś wie

4

Awantura to przykład, że ogłupianie społeczeństwa postępuje, teraz tylko internet, ludzie sie niczym nie interesują

0

Ludzie w tych czasach nic nie wiedzą, kiedyś odpowiadali na łatwości a teraz podpowiedzi albo nie mają pojęcia

0

@RoberDzik strasznie długo sie otwiera ostatnio, nie wiem czy to u mnie czy coś ze stroną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?