Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wasacz_ kojarze Wąsacza ale nie pamiętam czy wróg czy przyjaciel, chyba to pierwsze
1
@Wasacz_ o nowy wąsacz
1
@bartekvisca od jakiegoś czasu usuwanie łąkotki czy części jest niewskazane
1
@Sysia11 spróbuj, możesz zbudować Argentyne a Messi taniutki w tej edycji
1
@Sysia11 nie gram offline, ale gameplay na razie dobry
2
@pt9 z ekipą albo jest discord po angielksu i graja spoko ludzie
1
@Fourson dla samego trybi rush warto, mega zabawa i śmiech z tego co tam sie wyprawia
0
@Janas11224 no i CR z szacunkiem do Barcy, szczerze to nie wiem czemu ludzie go tak nienawidzą ze srodowiska Barcy
0
@Gacek5 Nico w mocnym klubie bylby lepszy. Podpbnie z Olmo w Lipsku aż tak nie mial pila do zabawy o czym kiedyś pisalem, a Barca ma piłkę i ma zabawe
2
@Gacek5 ludzie go nazywali Ferranem v2 to że szklanka to przy tym plikuś
1
@mmaciass w sumie może, przydaloby sie slowmo. Ogolnie myślałem ze karny dla Realu zanim zobaczylem kto strzela xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Alteti dostało takiego karnego w meczu z Realem, żenska sekcja
0
@Peciak też mi sie tak wydaje po twarzy nie wyglądał na przejętego
0
@sevs nie no bronili go, że on tak nie gra jak Leao i to każdy wie
12
Robercik o pressingu, ładnie go Flick zaprogramowal.
I jeszcze o tym ze powinien byc w polu karnym a nie rozgrywać. Flick naprawił chłopa
0
Borek porównuje mecz jakiejś ligi narodów, do meczu Euro czy eliminacji. Akurat tam Polska walczy nawet jak gra źle
0
@ali3gator geny, może mało słońca nie sprzyja dobrej grze w piłkę
1
@Stinger_ a jest ktoś kto nie byl chociaż raz?
1
Ale nudny ten mecz, czlowiek zamiast mieć frajdę z tego sportu to więcej sie umęczy to ogladając. Nie wiem na co to grać po 90 minut nadal jak poziom gry wygląda co raz gorzej. I to nie tylko ten mecz a większość meczów ogólnie i tak wygląda.. Ja dalej podtryzmuje to co napisalem jakiś czas temu, że powinni testować format po 10 zawodników, albo jakieś zmiany za faul schodzisz z boiska na minute zamiast kartki
3
Z Leao to Kounde mial problem na Euro a co tu mówić o polskich obrońcach
0
Ładna ta dziewczyna według was?
https://zapodaj.net/plik-tbTsoJluZ9
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A pamiętacie jak Szpakowski mial kończyć z komentowaniem po mundialu i taki byl hajp? A on sobie komentuje dalej
0
Krzem zapewne obstawiam
0
Jedna co coś wie
4
Awantura to przykład, że ogłupianie społeczeństwa postępuje, teraz tylko internet, ludzie sie niczym nie interesują
0
Ludzie w tych czasach nic nie wiedzą, kiedyś odpowiadali na łatwości a teraz podpowiedzi albo nie mają pojęcia
0
@RoberDzik strasznie długo sie otwiera ostatnio, nie wiem czy to u mnie czy coś ze stroną