Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yamal sztuczki z fify xd
3
Lewy top forma, ile znaczy trener
0
Dlatego szkoda, że nie gra od początku Fati latwiej by mu bylo
0
Za kogo gra Eric bo chwile nie oglądałem?
0
Mocna ta nasza Barca
0
@Kwasiak98 a Ferran w meczach tragiczny
0
Czy Sardine dzisiaj znowu w pierwszym?
0
@FcPortoFan1999 póki co zle to wygląda u nich, ale w pare miesięcy może sie odmienić. Wystarczy dobry trener
1
@Mixtape w Hiszpanii to nie przejdzie bo ich wezwą na badania, tak jak kulejącego Yamala
6
@Arden chyba gwiazdeczkowanie już minęło skoro uczy sie od Lewego
2
@MesQueUnClub96 grają jeszcze z topkami jak Argentyna, Kolumbia, Ekwador, z nimi potraca punkty
1
Brazylia ma nieciekawą sytuacja w eliminacjach a Vinicius łapie kontuzje kilkudniową akurat aby nie jechać na kadre. Jak nie pojadą na mundial to będzie dopiero jazda
0
Cravajal zerwał dwa więzadła, acl i boczne, a do tego ściągno podkolanowe. Tak prostuje, bo ten z X losgalciticos wszystko podał w liczbie mnogiej, taka dezinformacje sieją te profile właśnie
2
@szymon6847 poważne mecze jak z Bayernem, Realem dopiero pokażą kto jest w czym najlepszy
0
Mingueza znowu z asystą no ma forme chłop
0
@SpainFanRM89 no właśnie na powtórce to zauważyłem, dramat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
Szkoda typa, po Euro jakoś go polubilem nawet
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O kuzwaaa jak to wygladalo
1
@Commando dużo lepsze mial wejście do Realu niz teraz gra, zrobil regres
0
Ale ten Guler sie zrobil słaby ostatnio. Chyba siedzenie na ławie mu nie służy
0
@norbi77 a Brazylia nie gra kwalifikacji?
0
Kroos mial dosc ogladania syfu xd
1
Vinicius sie Yamala naoglądal
0
@D10SLEO na pewno potencjal marnowany
0
Ciekawe jakby ten Mbappe na skrzydle zagral, lepiej czy rzeczywiście taka słaba forma
0
@Mixtape ale nie ma i nie bedzie, Endrick ostatnio też oszczedzony, Vinicius też, w LM to samo
5
Jak sędzia myli sie na korzyść Realu to wszystko ok, ale jak na korzyść ich przeciwników to jest skandal
0
Komentarz usunięty przez użytkownika