0

@Trencaxarxes cytuja obecnie filmiki jak Szczesny wjechal, ale widziałem tez inne cytaty

1

meczyki cytują Barcainfo, troche smutne że nie fcbarca.com xd

0

będzie gdzies transmisja Szczęsnego?

2

Jaki Neymar, wszystko dogadane jest z Nico Williamsem i to jedyny sensowny transfer na skrzydło.
Jak można w te bzdury wierzyć

0

@FCB_dimiC miał właśnie w meczu z Villareal, ale wcześniej długo nie

0

Teraz mecze będą ciekawsze bo mieliśmy tylko akcje z przodu, za to z tylu zawsze była sraczka. Ze Szczęsnym będą jakieś interwencje z topki na bramce

0

@agaFCB widocznie widzisz tylko te komentarze jak mi nie pasuje, bo jak Pedri byl jechany to nie zwracalas uwagi innym użytkownikom xd po prostu źle gra pod presją i takie sa fakty

0

@agaFCB czepiam sie każdego kto gra słabo, nie można? Przychodzi mocny rywal i Pedri wygląda słabo. To jest już poziom pilkarza, że powinien ta forme jakkolwiek trzymać.
I sie go nie czepiam bo czesto go chwalilem jak inni sie czepaili i im morałów nie prawiłaś

0

@MikeBajson przecież on już od dawna nie mial nic z kolanem, to mięśnie ostatnio byly problemem

2

@MOLESTA Pderi to niech zacznie grać pięknie z kims na poziomie. Poki co Olmo lepszy

0

@ACMaldini3 nie ma co sie oszukiwać ale ile temu zespolowi daje Yamal, drugi to Olmo

14

@Bartas7VeB bo ludzie tu nie rozumieja że w meczu gdzie wygrywasz 4 golami trener może nie wymagać biegania jak wściekły jakby to byl początek meczu, tym bardziej po powrocie z kontuzji

1

@Arden te wady mozna przypisac i Pedriemu i Casado i polowie zespolu ale ok, przyjmuje do wiadomosci. Czekam na wystep od 1 minuty to wiecej powie, jak będzie gral ze swiezym Lewym, Yamalem, jak beda chcieli strzelać gole a nie klepac do wlasnej bramki.
Jeszcze tylko dodam ze Flick cos mu mowil na wejsciu moze właśnie to by nie szalał za bardzo, ale to domysły

1

@Gall myślałem że tu sa poważni ludzie, ale pewne rzeczy sobie już uświadomiłem i to tyle
@Arden to podaj argument co słabego zrobil, bo ja wymienilem zalety a ty piszesz ogólniki, świetne podanie kluczowe to nic nie znaczący szczegol w grze xD

1

@Arden dla mnie gral dobrze dla ciebie slabo wiec o czym ta dyskusja, widocznie na co innego patrzymy u piłkarzy. Jakaś jazda ze nie nadaje sie na skrzydko a dostał tam jakąś piłkę? Wy w ogóle nie bierzecie pod uwage momentu meczu, tego jak wygląda gra zespolu, tylko patrzycie czy pilkarz szybko biega xdd beka z takich znawców

3

Ludzie chyba już dla zasady hejtują tego Fatiego, a ja głupi kiedyś to brałem na poważnie xdd. Podanie do Raphinhi to nad Yamalem by byla podnieta, a tym czasem żaden krytyk nawet o tym nie wspomni, tak samo pressowal w przeciwieństwie do Ferrana, wchodzil w kontakt i pojedynki oraz swietnie rozprowadzil piłkę przy golu na 5:0. Te komentarze to naprawdę piszą jacyś maniacy fify którzy patrza tylko na pejsa i nic wiecej nie dostrzegają w grze piłkarzy. Tam juz nikt nie gral przy tym wyniku, weryfikacja to będzie mecz w podstawie

0

Najlepsze jest to, że Ferran nie mial poważnej kontuzji w karierze a gra takie dno, zaangażowanie poziom mułu, jeszcze jakieś uwagi do Yamala który sam drybluje, a ten stoi i czeka jak widly w gnoju. I ludzie tego pesudorekina woleli w skladzie kosztem Fatiego, teraz nagla zmiana zdań.
Nienrozumiem czemu Victor nie gra wiecej, Ferran to nie jest pilkarz ani na teraz ani na przyszlosc

0

@ViscaelBarca2007 Ferran za to ma tyle magii, że nowe camp nou tego nie pomieści

0

@partymaker a jak ja tak pisalem kiedyś to byłem nienormalny xd zabawne

0

@Szymemdymek tylko co tu odbudowywać, Fati ma większy talent ale może w drugiej połowie

0

Niestety nie ma idealnych trenerów, każdy nawet dobry ma swoje wady, tak jak Flick i jego Ferran

1

@Lionel_Messi10 Masakra, jedyne wytłumaczenie ze stara sie jego kruchą glowa odbudować

1

@Lionel_Messi10 Ferran, co ten Flick w nim widzi

0

Metody trenerskie Mou


0

@La Pulgaa smak rekina

2

@Cvzx czekają na przelew od pewnego biznesmana

1

@laikike1 Flick powiedział, że Ferran w podstawie bo już ciuchy poskładał

0

@Pnog37 według mnie właśnie powinien, jest mniejsza presja, grasz kiedy każdemu sie chce i jest łatwiej

1

Jakby dać Raphinhe do pomocy z Casado i Pedrim, a Fati i Yamal na skrzydła, obejrzalbym taki składzik

0

@4drian0 ja bym powiedział, że nawet Penia ma mniejszy kurs, ale nie sprawdzałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?