0

Robercik przekona Flicka i to on wybierze, tak będzie

0

@BORO_12 nie wazne, musimy mieć top bramkarza a do tego blizej Szczęsnemu

1

@LukaszFan wiadomo, nie ma tu dyskusji

0

co raz wiecej źródeł


0

Komentarz usunięty

0

@FCB_dimiC to żart ? Bo nie wiem czy się smiać to takie mocne, hihi

0

@FCB_dimiC wazeliniarz oczywiście swoje 3 grosze musi wtrącić bo jakby inaczej XD hihi

0

@Rust_Cohle już szukasz napinki a potem zgrywasz ofiarę

0

@Rust_Cohle dzień bez pisania i interesowania sie gdzie ja wchodze dniem straconym, zajmij sie sobą

1

Fajnie by bylo jakby @Redakcja robila artykuly o golach i asystach i nie trzeba by bylo wchodzic na wiadomą strone by to sobie sprawdzić

0

Trening Barcy na żywo jak komus sie nudzi
https://www.youtube.com/live/hntoeTdUwxw?si=cceGkejWZs9Yvf8e

1

@DonCarletto bylo dlatego nie ma powodu by w to nie wierzyć, chore stawiać takie warunki

0

@tbas piłkarsko to jest najlepsza opcja i Lewy na pewno go polecił

1

Ter Stegen nie chciał rywala, jeśli to prawda co mówił Ćwiąkała to niezla patologia w tym klubie

0

@DonCarletto przeciez juz postanowili wziąć bramkarza

0

Kogo obstawiacie że jednak wezmiemy na bramke?
Ja myślę, że jednak Szczęsny sie zgodzi

0

@szoch6 większość to kupuje dla futa i online wiec bez sensu porada

7

Mamy jeszcze dziaciaczków w zespole wiec Flick zajmuje sie tez wychowywaniem

0

@Stinger_ nie wazne, Yamal robi cuda na kiju, w tym sezonie żaden inny pilkarz tego poki co nie pokazuje. Zdobędzie te dwa trofea i jak utrzyma poziom to ma autostrade do wygrania.
Rodri wyleciał wiec kandydatow z City automatycznie ubywa

1

@AmigoBlancos Bellingham tez ma ego, tu wystarczy obejrzec ten jego serial jak sie jara ze zdobyl gola czy golden boya. ZP tez by chcial. Rodrygo to akurat z Viniciusem sa ziomami. A Carvajal pewnie tez niefajnie sie czuje ze caly Real pompowal Viniciusa a o nim nikt nie mowil jako o kandydacie. Kampania Realu znowu pomaga wygrać

0

Za rok Yamal tylko trzeba dowieźć ta lige i najlepiej puchar i jak najdalej w LM. Kij z tym Viniciusem moze to wywola spięcia w Realu

0

@Azazel_Pazuzu Mbappe zajął jego miejsce w ataku, akurat ten sezon Bellingham gra nieźle ale jako pomocnik

0

Betis po meczu z Getafe dalej w szale

0

Teraz Roque latwo nie mial, ale ma te swoje sytuacje w meczach i to po kilka

1

Ale walnal Lo Celso

0

@juarez ale będzie mial powod, bo to jednak obcy kraj i język

2

@juarez fajnie sie mieszka w Barcelonie to też na plus

0

@BORO_12 patrze że za rok za free będzie, może da sie dogadać

0

Jest szansa na tego ziomka? Szczęsny Szczęsnym ale trzeba tez myśleć przyszłościowo


10

Dobra decyzja zarządu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?