Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robercik przekona Flicka i to on wybierze, tak będzie
0
@BORO_12 nie wazne, musimy mieć top bramkarza a do tego blizej Szczęsnemu
1
@LukaszFan wiadomo, nie ma tu dyskusji
0
co raz wiecej źródeł
0
Komentarz usunięty
0
@FCB_dimiC to żart ? Bo nie wiem czy się smiać to takie mocne, hihi
0
@FCB_dimiC wazeliniarz oczywiście swoje 3 grosze musi wtrącić bo jakby inaczej XD hihi
0
@Rust_Cohle już szukasz napinki a potem zgrywasz ofiarę
0
@Rust_Cohle dzień bez pisania i interesowania sie gdzie ja wchodze dniem straconym, zajmij sie sobą
1
Fajnie by bylo jakby @Redakcja robila artykuly o golach i asystach i nie trzeba by bylo wchodzic na wiadomą strone by to sobie sprawdzić
0
Trening Barcy na żywo jak komus sie nudzi
https://www.youtube.com/live/hntoeTdUwxw?si=cceGkejWZs9Yvf8e
1
@DonCarletto bylo dlatego nie ma powodu by w to nie wierzyć, chore stawiać takie warunki
0
@tbas piłkarsko to jest najlepsza opcja i Lewy na pewno go polecił
1
Ter Stegen nie chciał rywala, jeśli to prawda co mówił Ćwiąkała to niezla patologia w tym klubie
0
@DonCarletto przeciez juz postanowili wziąć bramkarza
0
Kogo obstawiacie że jednak wezmiemy na bramke?
Ja myślę, że jednak Szczęsny sie zgodzi
0
@szoch6 większość to kupuje dla futa i online wiec bez sensu porada
7
Mamy jeszcze dziaciaczków w zespole wiec Flick zajmuje sie tez wychowywaniem
0
@Stinger_ nie wazne, Yamal robi cuda na kiju, w tym sezonie żaden inny pilkarz tego poki co nie pokazuje. Zdobędzie te dwa trofea i jak utrzyma poziom to ma autostrade do wygrania.
Rodri wyleciał wiec kandydatow z City automatycznie ubywa
1
@AmigoBlancos Bellingham tez ma ego, tu wystarczy obejrzec ten jego serial jak sie jara ze zdobyl gola czy golden boya. ZP tez by chcial. Rodrygo to akurat z Viniciusem sa ziomami. A Carvajal pewnie tez niefajnie sie czuje ze caly Real pompowal Viniciusa a o nim nikt nie mowil jako o kandydacie. Kampania Realu znowu pomaga wygrać
0
Za rok Yamal tylko trzeba dowieźć ta lige i najlepiej puchar i jak najdalej w LM. Kij z tym Viniciusem moze to wywola spięcia w Realu
0
@Azazel_Pazuzu Mbappe zajął jego miejsce w ataku, akurat ten sezon Bellingham gra nieźle ale jako pomocnik
0
Betis po meczu z Getafe dalej w szale
0
Teraz Roque latwo nie mial, ale ma te swoje sytuacje w meczach i to po kilka
1
Ale walnal Lo Celso
0
@juarez ale będzie mial powod, bo to jednak obcy kraj i język
2
@juarez fajnie sie mieszka w Barcelonie to też na plus
0
@BORO_12 patrze że za rok za free będzie, może da sie dogadać
0
Jest szansa na tego ziomka? Szczęsny Szczęsnym ale trzeba tez myśleć przyszłościowo
10
Dobra decyzja zarządu