16

@siuuu aha to zarabia w złotowkach ale kupuje za chrywny i jest ok bo jest Ukraińcem, a ja nie moge bo jestem Polakiem i mam płacić cene najwyższa w Europie. Zajebista logika

0

Haaland kiedys byl raperem


1

@siuuu zaraz zaraz, a Ty myslisz ze Ukraincy na terenie Polski kupują ta gre za złotówki? Sam tak kupilem bo tyle to jest warte

0

@macio_944 jeszcze przed euro to pisalem, że to najlepszy skrzydlowy to mi z jakimiś Rodrygami i Sakami wyjeżdżali

1

@wyrek z Betisem go polamali

13

Miejmy nadzieje ze mlody bedzie tak odporny na kopniaki jak Messi i to mu tez przekazal w kąpieli

6

Jednak dobrze ze Fati nie wszedl na tych psycholi

0

Na sfrustrowanych typow trzymac dzieciaka na boisku

3

Po co tego Yamala tak trzymac i ryzykowac w juz wygranym meczu

0

Pogrom, ale.z Bayernem tak latwo nie będzie

1

Trzeba oddac Ter Stegenowi dzisiaj ten mecz wyciągnął

0

Casado profersorem sie zrobil

1

Barca jest potezna hahaa

0

Yamal juz zmeczony i zle decyzje

0

Ale glupota naszych

0

Zrobil lajkonik i pudlo

0

Niebezpieczne wejscie przecież

0

Mowilem ze ten gosciu ma mega talent

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co ten Pedri kurla robi

0

Ladnie Dominguez

0

Mam nadzieję ze Fati po przerwie

1

Lamine jaki zadowolony

0

o co te City sie pruje

0

Jaki gol dziwny Kalafiora

0

@Deraxium a potem dziwne ze ludzie go wyzywają

0

@KrwawiaceoczyVEB a ja 8 latka

0

Ćwiąkała dzisiaj juz nie szepta, chyba czytal LR

0

A pamiętacie jak nie uznali gola Yamala w klasyku, mogli nam dać karny

1

@kuz wypluje gume w pole karne i karny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?