Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri na mocnych przeciwników to niestety miekka faja, nie chodzi mi tylko o niego, bo wszyscy graja zle poza Yamalem, ale calkiem inny pilkarz niz z Gironą, na Euro tez tak wyglądal z Gruzja glupie straty
0
Ale ten Pedri sie spala psychicznie, nie istnieje dzis. On do Olmo nie ma podjazdu. Ten ter stegen powinien wedke dostac bo kurwica strzela
0
Wirtz ładna akcja
0
@stone80 no właśnie i dlatego rok w rok żałuję zakupu i pogram miesiąc i nara
0
@fotohobby ja czuje ze Pau Victor zagra
9
@Kapitan hawk rozkładają nogi
0
@karol130197 i po co tak pierdolić, trzeba być inteligentnym inaczej
6
Yamal dziś asystuje przy golu Fatiego
0
obejrzalem z ciekawości gameplay ea fc i początek fajny, gra w miare normalne tempo a po miesiącu, dwoch zmiana pod dzieciaczki i wszyscy biegaja jak rakiety i gra traci sens
0
@karci0 tmobile, 600 gb, wszystko reszta za free, na karte, 45 zl
0
Nikt nie wierzył, każdy wierzy.
Czego nie rozumiesz xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcowy1899 ja mam wrażenie, że taki Guler już gra gorzej niz w zeszlym sezonie, a Endrick też za duzo nie pogra
0
@KrwawiaceoczyVEB on jak strzela to zazwyczaj potem ma przerwe od goli
0
w młodzieżowce Monaco jeden bialy, rasizm wobec białych
1
@krefi10 tak w debiucie Yamala i Fati mu wtedy bil brawo jak wchodzil
0
@Antimadridista_WR gdzie za 4 zl kupiłeś?
0
@FcPortoFan1999 ciągle to myle xd
0
Fajnie by bylo tak z trzema golami przewagi wygrać za te śmieszki Monaco po pucharze Gampera, ale każde zwycięstwo będzie git
1
@Gibbon_FCB ja myślałem o zmniejszeniu liczby piłkarzy do 10 ale w sumie nie wiem, trzeba by bylo testować
5
W piłce trzeba coś zmienić, bo tu żadne superligi, nowe formaty lm nie pomogą jak najlepsze zespoly już grają brzydkie dziadostwo
3
Dlatego Yamal to topka światowa, on by dawno rozerwal obrone Interu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Roque piętka ale w bramkarza
0
@robsesh przecież nie gra źle dzisiaj
0
Roque jak typa podeptał haha
0
Betis sie odplaca rzeźnikom
3
Przeciez to karny i czerwo ale przekręt
0
Ale dziki ten mecz
1
@Pnog37 właśnie popsul dwa strzaly ale dochodzi do sytuacji