0

Pedri na mocnych przeciwników to niestety miekka faja, nie chodzi mi tylko o niego, bo wszyscy graja zle poza Yamalem, ale calkiem inny pilkarz niz z Gironą, na Euro tez tak wyglądal z Gruzja glupie straty

0

Ale ten Pedri sie spala psychicznie, nie istnieje dzis. On do Olmo nie ma podjazdu. Ten ter stegen powinien wedke dostac bo kurwica strzela

0

Wirtz ładna akcja

0

@stone80 no właśnie i dlatego rok w rok żałuję zakupu i pogram miesiąc i nara

0

@fotohobby ja czuje ze Pau Victor zagra

9

@Kapitan hawk rozkładają nogi

0

@karol130197 i po co tak pierdolić, trzeba być inteligentnym inaczej

6

Yamal dziś asystuje przy golu Fatiego


0

obejrzalem z ciekawości gameplay ea fc i początek fajny, gra w miare normalne tempo a po miesiącu, dwoch zmiana pod dzieciaczki i wszyscy biegaja jak rakiety i gra traci sens


0

@karci0 tmobile, 600 gb, wszystko reszta za free, na karte, 45 zl

0

Nikt nie wierzył, każdy wierzy.
Czego nie rozumiesz xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcowy1899 ja mam wrażenie, że taki Guler już gra gorzej niz w zeszlym sezonie, a Endrick też za duzo nie pogra

0

@KrwawiaceoczyVEB on jak strzela to zazwyczaj potem ma przerwe od goli

0

w młodzieżowce Monaco jeden bialy, rasizm wobec białych

1

@krefi10 tak w debiucie Yamala i Fati mu wtedy bil brawo jak wchodzil


0

@Antimadridista_WR gdzie za 4 zl kupiłeś?

0

@FcPortoFan1999 ciągle to myle xd

0

Fajnie by bylo tak z trzema golami przewagi wygrać za te śmieszki Monaco po pucharze Gampera, ale każde zwycięstwo będzie git

1

@Gibbon_FCB ja myślałem o zmniejszeniu liczby piłkarzy do 10 ale w sumie nie wiem, trzeba by bylo testować

5

W piłce trzeba coś zmienić, bo tu żadne superligi, nowe formaty lm nie pomogą jak najlepsze zespoly już grają brzydkie dziadostwo

3

Dlatego Yamal to topka światowa, on by dawno rozerwal obrone Interu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Roque piętka ale w bramkarza

0

@robsesh przecież nie gra źle dzisiaj

0

Roque jak typa podeptał haha

0

Betis sie odplaca rzeźnikom

3

Przeciez to karny i czerwo ale przekręt

0

Ale dziki ten mecz

1

@Pnog37 właśnie popsul dwa strzaly ale dochodzi do sytuacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?