0

@zodiak_10 bo musi grać z beksą w zespole

1

Żółw lapie formy ale na szczescie z Viniciusem ze soba nie grają

1

Ale ten swiecicki irytujacy wszystkie decyzje na korzysc Realu to dla niego w 100 dobra decyzja

0

Ale ten Vinicius to slaby pilkarz

2

Najlepszy to ten Mbappe, który robi dym i musi strzelać lewą nogą bo pewien brazol nietykalny xd

7

Teraz co mecz Real będzie sie upominal o czerwo dla przeciwnika, bo 11 na 11 sobie nie radzi

0

Jak zwykle na farcie

0

I Rodrygo na ławie ulala

1

@Kapitan hawk nie będzie potrzeby Sociedad na luziku dzisiaj

0

@ACMaldini3 ciekawe czy mecz przerwa za rasizm

0

@DonAndrzejos bramkarz

0

Nico Williams przez ten rasizm w Hiszpanii zrobil to co M. Jackson i gra w Nottingham

1

@Kamiloos w 1 połowie nic nie grał

0

Ależ gol Nottingham, brawo

1

Komentarz usunięty

2

@MesQueUnClub96 fajnie biega

0

@Lordzi co sie spłakali znawcy tutaj to ich

1

@kuz ja nawet dwa razy w finale IO, co napisałem na Fermina to gol

0

@BORO_12 to zanim zaczniesz sugerować głupotę to sprawdź

0

@BORO_12 Trent ma problem z kontuzjami o ile kojarze

0

@MesQueUnClub_87 tak tylko twierdzą gazety, nigdzie tak sie nie wypowiadał.
@BORO_12 Balde wciąż ma problem z podaniami w pole karne, o strzalach nie będę pisać

0

Davies do wyjęcia za darmo za rok. Jak jego stosunki z Flickiem?

3

@Kapitan hawk skąd takie toksyczne przemyślenia?

1

Typ w czerwonym sobie stoi i patrzy
https://x.com/stopnwo33/status/1834579783079874880

14

Dla mnie nie ma problemu w tym, że pocalowal herb. Przez pół roku byl nieszczęśliwy co sam mówil, martwil sie swoją karierą. Barca nie dała mu prawdziwej szansy, a Betis na niego postawil i daje mu minuty od razu, strzela gola i sie cieszy emocjonalnie

0

pamięta ktoś w którym meczu Gavi interweniował głową, jak napastnik leciał ma pelnej na piłkę?

9

UWAGA! Toksyczny post. Wrażliwi nie czytać.
Już robi to lepiej niż Vinicius


3

Komentarz usunięty

1

@robsoNele nie pamiętam kiedy ja coś o Ronaldo napisałem xD ale dobry przykład podajesz, że ci sami oburzeni tym postem piszą ciągle o o Ronaldo w lidze arabskiej, nazywaja Viniciusa na M i w sobie, w takim zachowaniu problemu nie widzą. Za to moja zaczepka to wielki skandal. Szanuje za normalną wymiane zdań, ale z niektórymi sie tak nie da jest od razu atak, bez żadnych argumentów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?