Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zodiak_10 bo musi grać z beksą w zespole
1
Żółw lapie formy ale na szczescie z Viniciusem ze soba nie grają
1
Ale ten swiecicki irytujacy wszystkie decyzje na korzysc Realu to dla niego w 100 dobra decyzja
0
Ale ten Vinicius to slaby pilkarz
2
Najlepszy to ten Mbappe, który robi dym i musi strzelać lewą nogą bo pewien brazol nietykalny xd
7
Teraz co mecz Real będzie sie upominal o czerwo dla przeciwnika, bo 11 na 11 sobie nie radzi
0
Jak zwykle na farcie
0
I Rodrygo na ławie ulala
1
@Kapitan hawk nie będzie potrzeby Sociedad na luziku dzisiaj
0
@ACMaldini3 ciekawe czy mecz przerwa za rasizm
0
@DonAndrzejos bramkarz
0
Nico Williams przez ten rasizm w Hiszpanii zrobil to co M. Jackson i gra w Nottingham
1
@Kamiloos w 1 połowie nic nie grał
0
Ależ gol Nottingham, brawo
1
Komentarz usunięty
2
@MesQueUnClub96 fajnie biega
0
@Lordzi co sie spłakali znawcy tutaj to ich
1
@kuz ja nawet dwa razy w finale IO, co napisałem na Fermina to gol
0
@BORO_12 to zanim zaczniesz sugerować głupotę to sprawdź
0
@BORO_12 miał uraz, ok
https://www.transfermarkt.com/trent-alexander-arnold/verletzungen/spieler/314353
0
@BORO_12 Trent ma problem z kontuzjami o ile kojarze
0
@MesQueUnClub_87 tak tylko twierdzą gazety, nigdzie tak sie nie wypowiadał.
@BORO_12 Balde wciąż ma problem z podaniami w pole karne, o strzalach nie będę pisać
0
Davies do wyjęcia za darmo za rok. Jak jego stosunki z Flickiem?
3
@Kapitan hawk skąd takie toksyczne przemyślenia?
1
Typ w czerwonym sobie stoi i patrzy
https://x.com/stopnwo33/status/1834579783079874880
14
Dla mnie nie ma problemu w tym, że pocalowal herb. Przez pół roku byl nieszczęśliwy co sam mówil, martwil sie swoją karierą. Barca nie dała mu prawdziwej szansy, a Betis na niego postawil i daje mu minuty od razu, strzela gola i sie cieszy emocjonalnie
0
pamięta ktoś w którym meczu Gavi interweniował głową, jak napastnik leciał ma pelnej na piłkę?
9
UWAGA! Toksyczny post. Wrażliwi nie czytać.
Już robi to lepiej niż Vinicius
3
Komentarz usunięty
1
@robsoNele nie pamiętam kiedy ja coś o Ronaldo napisałem xD ale dobry przykład podajesz, że ci sami oburzeni tym postem piszą ciągle o o Ronaldo w lidze arabskiej, nazywaja Viniciusa na M i w sobie, w takim zachowaniu problemu nie widzą. Za to moja zaczepka to wielki skandal. Szanuje za normalną wymiane zdań, ale z niektórymi sie tak nie da jest od razu atak, bez żadnych argumentów