0

Trening z Gavim


0

@Cvzx tak, pamiętam ten mecz

0

@Pnog37 ale to jest pusty news z którego nic niewiadomo. Trzeba czekać na artykuł

0

@Culer9002 tak i Messi też by miał lepszą kariere i wygrałby 8 ZP, a nie czekaj

3

Pena, Balde, Cubarsi, Eric, Fort
Gavi, Olmo, Casado, Fermin
Fati, Yamal
Skład wychowanków możliwy w tym sezonie

0

@Culer9002 haha a ostatnio nie wiem czy w podcaście czy gdzie sie wymądrzali, że nie banują za bycie kibicem Barcy

0

@ObiwanKenobi ciekawe jak to zgłosi jak nie może rozmawiać z sędzia

1

@Mario96w szacun, mój rekord to 5 za napisanie o ręce Asensio w meczu xD

7

szanujcie administracje swoją, bo możecie mieć...
https://zapodaj.net/plik-1lbMxxmEsU

0

Ale info, miał być w Listopadzie, aż czlowiek czuje dziwna satysfakcje

0

@barteq oglądałem go w Brighton i to co mial to wykorzystywał

2

@MichalZZZ nie ma opcji że od nowosci będzie mulil z taką specyfikacja. a z czasem różnie bywa

0

@Kinginiesta co rzut rożny przerywana gra

2

@MichalZZZ ja na Twoim miejscu bym bral drugi, tez mysle o tablecie i bralbym drugi. Zawsze jak coś nie tak to masz gwarancję

2

@Arden w końcu i sam klub z takim piłkarzem będzie mial dosyć i sie go pozbędzie. Bo nie oszukujmy sie najczęściej to będzie Vinicius

0

@Arden może to jedyna opcja żeby ten temat zakończyć

0

@MichalZZZ tego nie wiem bo nie miałem nigdy sprzętu od Lenovo, ale przy tym procesorze nie powinien, właśnie samsungi go maja, ja mam w telefonie

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kwiatek67 talent miał zawsze, bo nie można ze skillowego piłkarza stać sie drewnem więc możliwe

3

Ferran nie lubi tego. Swoją droga Fati i Lewy razem na boisku ciekawe czy by sie dogadali


0

@KochamInieste ale Ty wiesz że to nie niewolnik i w 26 może odejść za darmo, dlatego 100

0

Odpalilem sobie Meksyk vs Kanada z nudow, kurde co za sędzia, taki powalony mecz jakiego nie widzialem od czasów Lahoza, każde dmuchniecie to faul, no i J. Araujo wygląda dobrze

3

Girona nie gra autobusu więc przewiduje, że łatwo

2

@MichalZZZ tak ma gorszy wyswietlacz, niby 90 hz ale to w filmach pewnie nie zadziala. Moglbys podejść do jakiegos sklepu i zobaczyc jak wygląda amoled a jak lcd i zadecydować

1

@KrwawiaceoczyVEB to jest pomocnik więc nie wiem kogo byś wywalil, Pedriego, Olmo? Po drugie finansowo nie ma szans jest rok kontraktu, ale Bayern będzie chciał ze 100 mln

1

Żałośni madryciarze niech swojego wychowają a nie nasciagali Brazoli

0

@PatrykBarca chodzi o to że nie dojeżdżali fizycznie, nie mieli siły biegać w drugiej połowie, a teraz mają i pressują i biegaja a u Xaviego klepali, tak jak klepali w dziadka na treningach tak samo i na meczach. A Xavi sie nie wypowiada ale jego otoczenie rzekome i Miguel jego ziomal.
Przypomnij sobie te memy z siłowni gdy nie wiedzieli jak robić pompki

0

@PatrykBarca nie ma żadnej narracji, to tylko ego Xaviego. Pedri i Lewy powiedzieli prawde i stąd artykuly. Nikt nie mówił, że trenowali w bierki a że trenuja ciężej teraz co widać nawet po filmikach na youtubie, więc ja im wierzę

0

@PatrykBarca a jaka narracja powstała? To piłkarze stwierdzili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?