Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 fliphand
0
@Rust_Cohle to było przed mundialem bo chciał zrobić forme a potem wrócił do słabości
0
@Pnog37 antypolaku
0
@FcPortoFan1999 otóż Polska gładko
1
Dobry deal za 10 mln, brać
0
@kanver_ od Ferrana na pewno. A Fati Flick go chwali także zobaczymy
0
Ten Urana dobry typ, wypożyczony z Girony a na skrzydle robil dymy niezłe i to LS
0
@mekston dodatkowy powód by oglądać Polske a nie Hiszpanie
13
Laminat
https://x.com/BarcaTimes/status/1832738650443903176
1
@Dankho94isback wolałem aby Valle został i ciekawe czy by tak nie bylo jakby Fort nie poszedł na wypożyczenie
0
@Dankho94isback dlatego sobie pokopie w rezerwach na razie, ale niech chociaz będzie zaangażowany bo grał w jakimś slowmo, a Flick to ogląda
0
@Radioactive9705 @BorzyKrzys jest
0
@Dankho94isback dlatego powinien iść na wypożyczenie a nie oczekiwac gry od tak. Valle mądrze zrobil i coś czuje że w przyszłości będzie ważniejszy
0
Carvajal szykowany na ŚO u sąsiadów. Zobaczyłbym go na tej pozycji w el clasico
0
@Gaz dla Xaviego nadal najlepszy piłkarz globu
1
Oglądam powtórkę rezerw, bo wczoraj oglądałem szwabów. Ten Fort to ma formę dramat, same podania do tylu, wbieganie w przeciwnikow i oddawanie pilki, w defensywie też słabo. Valle z presezonu go zjadał, nic dziwnego, że u Flicka nie wącha murawy
2
@MateuszDoniec @ViscaBarca123 dzięki, głupotą by było jakby tego nie dali, bo zawsze dodatkowe wyswietlenia. Właśnie sprawdziłem i jest
1
Ten Toni ma taki uliczny styl, juz w presezonie bylo widac. 16 lat i sobie strzela z przewrotki nieźle
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Są powtórki meczów B na Barca one?
0
chyba nici z parad Ter Stegena, 50 minuta i zero strzałów na jego bramke
1
@Kapitan hawk na kafejce to sie nie spodoba
0
@FcPortoFan1999 faktycznie dobre
1
A na Barca one sa powtórki Barcy B?
0
Kołtoń hejtuje Ter Stegena xD
0
@FcPortoFan1999 to musze poszukać później
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem o co chodzi. Napisze tylko że Chabiniak chyba jest zaklopotany tym towrzyszem i jego komentarzem
0
Kołtoń ale robi klimat ten komentator
0
@Who_you_mam zobaczymy te jego parady na kolanku
1
Odpalam niemców tylko dla naszego kapitana