0

@marcin62 fliphand

0

@Rust_Cohle to było przed mundialem bo chciał zrobić forme a potem wrócił do słabości

0

@Pnog37 antypolaku

0

@FcPortoFan1999 otóż Polska gładko

1

Dobry deal za 10 mln, brać

0

@kanver_ od Ferrana na pewno. A Fati Flick go chwali także zobaczymy

0

Ten Urana dobry typ, wypożyczony z Girony a na skrzydle robil dymy niezłe i to LS


0

@mekston dodatkowy powód by oglądać Polske a nie Hiszpanie

13

1

@Dankho94isback wolałem aby Valle został i ciekawe czy by tak nie bylo jakby Fort nie poszedł na wypożyczenie

0

@Dankho94isback dlatego sobie pokopie w rezerwach na razie, ale niech chociaz będzie zaangażowany bo grał w jakimś slowmo, a Flick to ogląda

0

0

@Dankho94isback dlatego powinien iść na wypożyczenie a nie oczekiwac gry od tak. Valle mądrze zrobil i coś czuje że w przyszłości będzie ważniejszy

0

Carvajal szykowany na ŚO u sąsiadów. Zobaczyłbym go na tej pozycji w el clasico

0

@Gaz dla Xaviego nadal najlepszy piłkarz globu

1

Oglądam powtórkę rezerw, bo wczoraj oglądałem szwabów. Ten Fort to ma formę dramat, same podania do tylu, wbieganie w przeciwnikow i oddawanie pilki, w defensywie też słabo. Valle z presezonu go zjadał, nic dziwnego, że u Flicka nie wącha murawy

2

@MateuszDoniec @ViscaBarca123 dzięki, głupotą by było jakby tego nie dali, bo zawsze dodatkowe wyswietlenia. Właśnie sprawdziłem i jest

1

Ten Toni ma taki uliczny styl, juz w presezonie bylo widac. 16 lat i sobie strzela z przewrotki nieźle

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Są powtórki meczów B na Barca one?

0

chyba nici z parad Ter Stegena, 50 minuta i zero strzałów na jego bramke

1

@Kapitan hawk na kafejce to sie nie spodoba

0

@FcPortoFan1999 faktycznie dobre

1

A na Barca one sa powtórki Barcy B?

0

Kołtoń hejtuje Ter Stegena xD

0

@FcPortoFan1999 to musze poszukać później

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem o co chodzi. Napisze tylko że Chabiniak chyba jest zaklopotany tym towrzyszem i jego komentarzem

0

Kołtoń ale robi klimat ten komentator

0

@Who_you_mam zobaczymy te jego parady na kolanku

1

Odpalam niemców tylko dla naszego kapitana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?