Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcBarce jak pisałem, że słaby Fati to odpowiedzialność Xaviego to każdy mnie nazywał wariatem. Ten sezon będzie weryfikacją
0
Ta Chelsea to taki zlepek wszystkiego, nie wiem ile ten skład bylby warty to tak sie nie buduje zespołu, to samo z PSG
8
To jest piłkarz, który nie ma wielkiego talentu, ale oddaje na boisku serce. Tacy też są potrzebni w zespole
1
W ogóle 3 akcje bramkowe to po akcjach Yamala ze środka boiska,
może tam jeszcze więcej korzyści by bylo z niego
0
@FCB24 Vinicius nie pozwala mu grać na skrzydle więc żadnego wyścigu nie będzie
1
@szymonekk a najwięcej ich daje niepotrzebny Olmo oraz Yamal
22
Cudowne
28
Masz dzisiaj robote tygrys
2
Mbappe i Vinicius pretensje vol 1
0
@Kuchar Casemiro dawał radę
0
@Transu96 ty potrafisz sie odnieść do calego komentarza czy sobie tylko to co ci pasuje pod narracje wybrać? Czy może przeczytanie 4 linijek tekstu to za duży wysiłek? Nie chce mi sie z takim ignorantem nawet dyskutować wiec daruj sobie odpowiedź xd
0
@Transu96 to ty bredzi jakieś bzdury, podajesz mi dryblingi we własnym polu karnym, a ja pisze o podaniach prostopadlych, czego nie rozumiesz. Pokazywal mu sie między innymi Raphinha a on nie próbował
0
Po obejrzeniu 2 raz bez emocji jeszcze co mi się rzuciło w oczy to bezpieczna gra Pedriego. To jest czas by zrobil krok naprzód i musi próbować prostopadlych zagrań między liniami, tym bardziej z takim przeciwnikiem gdzie wynik był bezpieczny i strata by nie była taka groźna
3
Jak Gavi wróci to pewnie będzie na ŚPD testowany, zawsze jego atut to była defensywa, a ławka na pewno nie wchodzo w gre. Oczywiście wszystko powoli
1
To normalne jest kibicem tego klubu, jest tam od dziecka. Ale jak chce zrobić sportowy krok naprzód to nie tam, a w Barcelonie właśnie te warunki sie zazębiają
0
@robsoNele ja tu jestem z ostatnich fanow Fatiego i to co zawsze pisalem, ze Xavi jest winny temu jak on wygląda moze okazać sie prawdą
3
@Comentateiro mój szacunek też wtedy zayskal, ale myślałem że pilkarsko tego lvl nie przeskoczy, a okazuje sie że może być lepszy
5
Troche jechalem po Raphinhi w presezonie, ale on wtedy z Flickiem pracowal z tydzien, wyglądł jak za Xaviego. Teraz kilka tygodni pozniej zrobil mega postęp i nie tylko w bieganiu, ale w sensie technicznym, on mial do siebie złe przyjecia pilki, niechlujne podania, tragiczne strzały, a teraz tego nie widać. Dowód na rozwój pilkarzy przez Flicka
0
Olmo magik, wnosi ta kadrę na wyższy lvl bez dwóch zdań
6
Pamiętam jak obrońcy Xaviego twierdzili, że zjazd naszych pilkarzy i okropna gra to nie wina trenera. Gdzie oni teraz są
11
Jedyny minus to za długie trzymanie Yamala na placu i brak minut dla Pau Victora. Jak Olmo z nim zbijal pione to był smutny
1
Jeszcze Fati wróci bo on wykończenie ma nadal dobre, beka
2
Na notatniku już nawet nie wyzywają tylko chwalą Barce, haha
3
Płacz o zarząd a zatrudnienie Flicka i Olmo strzal w 10.
1
Przepraszac Olmo. Brawo
0
Ferran to takie dno, za niego Pau powinien grać
0
Tego Pau Victora szkoda tylko
0
Hejterzy Olmo powinni bana dostać na 48 h dla zasady
5
To nie w pilkarzach byl problem tylko w trenerach
0
I pomysoec ze tu Flicka chcieli zwalniac po pucharze krola. Dzis Fkick obnaża jakim amatorem byl Xavi