0

@FcBarce jak pisałem, że słaby Fati to odpowiedzialność Xaviego to każdy mnie nazywał wariatem. Ten sezon będzie weryfikacją

0

Ta Chelsea to taki zlepek wszystkiego, nie wiem ile ten skład bylby warty to tak sie nie buduje zespołu, to samo z PSG

8

To jest piłkarz, który nie ma wielkiego talentu, ale oddaje na boisku serce. Tacy też są potrzebni w zespole

1

W ogóle 3 akcje bramkowe to po akcjach Yamala ze środka boiska,
może tam jeszcze więcej korzyści by bylo z niego

0

@FCB24 Vinicius nie pozwala mu grać na skrzydle więc żadnego wyścigu nie będzie

1

@szymonekk a najwięcej ich daje niepotrzebny Olmo oraz Yamal

22

Cudowne


28

Masz dzisiaj robote tygrys


2

Mbappe i Vinicius pretensje vol 1


0

@Kuchar Casemiro dawał radę

0

@Transu96 ty potrafisz sie odnieść do calego komentarza czy sobie tylko to co ci pasuje pod narracje wybrać? Czy może przeczytanie 4 linijek tekstu to za duży wysiłek? Nie chce mi sie z takim ignorantem nawet dyskutować wiec daruj sobie odpowiedź xd

0

@Transu96 to ty bredzi jakieś bzdury, podajesz mi dryblingi we własnym polu karnym, a ja pisze o podaniach prostopadlych, czego nie rozumiesz. Pokazywal mu sie między innymi Raphinha a on nie próbował

0

Po obejrzeniu 2 raz bez emocji jeszcze co mi się rzuciło w oczy to bezpieczna gra Pedriego. To jest czas by zrobil krok naprzód i musi próbować prostopadlych zagrań między liniami, tym bardziej z takim przeciwnikiem gdzie wynik był bezpieczny i strata by nie była taka groźna

3

Jak Gavi wróci to pewnie będzie na ŚPD testowany, zawsze jego atut to była defensywa, a ławka na pewno nie wchodzo w gre. Oczywiście wszystko powoli

1

To normalne jest kibicem tego klubu, jest tam od dziecka. Ale jak chce zrobić sportowy krok naprzód to nie tam, a w Barcelonie właśnie te warunki sie zazębiają

0

@robsoNele ja tu jestem z ostatnich fanow Fatiego i to co zawsze pisalem, ze Xavi jest winny temu jak on wygląda moze okazać sie prawdą

3

@Comentateiro mój szacunek też wtedy zayskal, ale myślałem że pilkarsko tego lvl nie przeskoczy, a okazuje sie że może być lepszy

5

Troche jechalem po Raphinhi w presezonie, ale on wtedy z Flickiem pracowal z tydzien, wyglądł jak za Xaviego. Teraz kilka tygodni pozniej zrobil mega postęp i nie tylko w bieganiu, ale w sensie technicznym, on mial do siebie złe przyjecia pilki, niechlujne podania, tragiczne strzały, a teraz tego nie widać. Dowód na rozwój pilkarzy przez Flicka

0

Olmo magik, wnosi ta kadrę na wyższy lvl bez dwóch zdań

6

Pamiętam jak obrońcy Xaviego twierdzili, że zjazd naszych pilkarzy i okropna gra to nie wina trenera. Gdzie oni teraz są

11

Jedyny minus to za długie trzymanie Yamala na placu i brak minut dla Pau Victora. Jak Olmo z nim zbijal pione to był smutny

1

Jeszcze Fati wróci bo on wykończenie ma nadal dobre, beka

2

Na notatniku już nawet nie wyzywają tylko chwalą Barce, haha

3

Płacz o zarząd a zatrudnienie Flicka i Olmo strzal w 10.

1

Przepraszac Olmo. Brawo

0

Ferran to takie dno, za niego Pau powinien grać

0

Tego Pau Victora szkoda tylko

0

Hejterzy Olmo powinni bana dostać na 48 h dla zasady

5

To nie w pilkarzach byl problem tylko w trenerach

0

I pomysoec ze tu Flicka chcieli zwalniac po pucharze krola. Dzis Fkick obnaża jakim amatorem byl Xavi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?