0

@vangoor @ProMILs to wypunktujcie dlaczego, bo tak to każdy może napisać. Ciekawe czy pod innym zarządem byloby lepiej z tymi finansami

0

Tyle jazdy po Deco i Laporcie a tu marzenia o Nico sie pojawiają.. jakby do tego doprowadzili to ciekawe czy hejterzy by sie przyznali do błędu

0

@gaucho104 oglądałem jego IO i on mial jeden dobry mecz poza golami, ma problemy z podaniami, z przyjeciami pilki, z bieganiem. Olmo to klasa wyżej

0

@gaucho104 Fermin to nie jest pomocnik na pierwszy sklad, gole tego nie zmienią. Nie nadaje sie do rozgrywania

4

Jak w Realu narodziny EGB, to u nas LOL

2

@Peciak widocznie to od treningów, może sprzyjają takim urazom. Może trening 2 x dziennie to za duzo i organizm musi sie przyzwyczaić?

1

@Lucerfi ludzie go nie doceniają. Może i kompilacja ale takie zagrania potrafi

1

@Pz fullmatch.info

3

Dobre skillsy Olmo


0

@aspr1me kto byl ten byl, ja sie ciesze od początku

1

Olmo lets go. Dzisiaj z golem

1

Lekarze dostali łapówkę?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja przewiduje Victora zamiast Ferrana, inaczej mamy doczynienia z escandalo

0

@Encore bo to dotyczy talentów, które przerastaja umiejętnościami reszte i do takich bym zaliczył Olmo, co pokazalo jak sie świetnie odnajduje w kadrze. Ferran to przeciętniak z chwilowymi wyskokami formy.
Obejrzalem sobie powtórkę meczu Barcy z Athelticiem i to nie Nico gral zle, ale jak masz 15 kontaktow z piłką zamiast 30 to i mniej okazji na cokolwiek

0

Pomijając ta rejestracje to wydaje mi sie, że Olmo będzie crackiem. Lipsk to nie jest zespół, który ma długo piłkę przy nodze wiec też piłkarz nie ma tylu okazji żeby błyszczeć. To samo można napisać o Nico w Athelticu. Im lepszy zespół tym łatwiej jest grać dobrze

0

@gadzinakun na pewno nie Real

0

Co z tym Olmo bo na la lidze nic nie ma, a gazety pisza jakby bylo oficjalne to?

0

@Fake69 na LR podawali

2

Taka liczba atakujących a w podstawie gra Ferran xD przecież Flick powiedział, że na niego czeka ale tu o dziwo nie było o tym artykułu

2

@Rastafarnianin wtedy Nico Here We Go

0

@tristan87 sam Messi poparł ten numer dla niego, ale na fcbarca.com wiedzą lepiej. Mądrzy po fakcie..

0

@Pnog37 i komu to przeszkadza, Olmo ważniejszy

0

w ogóle przecież jeszcze jest De Jong ze swoja nieszczęsną kostką. Skoro w miejsce Gaviego mogli kogoś rejestrować, to czemu nie w miejsce blondasa

0

@Patriskos Olmo to zajebisty pilkarz jedyny minus to kontuzje, poza tym nic mu nie brakuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ale specjaliści juz przewidzieli że ani Xavi ani Flick na niego nie liczą. Proste że sa lepsi przed nim, a jego miejsce jest na 9 i tam musi grać. Betis to dobry kierunek. Flick chyba mu to wytłumaczył, bo wcześniej bal sie tego wypożyczenia

0

Można było zrobić tak, Atleti kupuje Olmo, wypożycza go do nas z obowiązkiem wykupu za cene za jaką go kupili, a my za to im oddajemy Lengleta za jakiś milion. Nie wiem jak Girona z finansami ale ewentualnie z nimi taki deal i za to Garcia

0

@Litman podatki w Hiszpanii robią swoje

0

A można Gaviego przesunąć powrót na Styczeń i w jego miejsce? Przecież i tak będzie powoli wprowadzany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?