Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Arden za rok zagrają, tylko nie robić już glupich ruchów na rynku
5
W drugiej połowie wpłacamy klauzule za Williamsa i zmienia koszulke na barcelońską
2
@alone49 a Inaki Williams łapie go za dredy i odciąga od nich
5
Olmo dzisiaj daje zwycięskiego gola i tańczy z Yamalem tche tereche przed oczami Nico Williamsa
1
@Azi stoperzini
0
@Jonyx po rejestracji Olmo
0
Komentarz usunięty
3
@Popitek12 Barca
Barca B
Barca Femeni
1
@Arden @pt9 Widze, że na tej stronie sie nie da poważnie dyskutować, bo dorabiacie sobie ideologie, interpretacje wg własnego widzimisię, albo argumenty z dupy o Fatim. Ja umniejszam Gulerowi? Akurat na Euro go chwaliłem i chodzi o to by ten chlopak grał
0
@TheNekro94 nie tylko u nas tak jest, może Barca w dużej mierze pierwsza postawila na młodych chłopaków jak np 16 lat, ale w tych czasach jak ktoś ma być dobry to w wieku 19 lat już gra regularnie. Kiedyś sie takich traktowalo jak juniorów i wprowadzało powoli
0
@Rust_Cohle też sie tasujesz do piłkarza, który z 5 metrów ma problem trafić w bramkę, więc nie wiem czy powinieneś komuś zwracać uwagę
1
@Rust_Cohle co Ty porównujesz, wiem że chcesz lajki i być śmieszny ale wysil sie bardziej
0
@Arden dostanie czy nie, nie rozwija sie. Na treningu takich postępów jak podczas meczów nie zrobi
14
@Arden co z tego, wypada ich pomocnik a przed nim jest 39 latek, który nie dojeżdża. To kiedy ma grać
2
Ciekawe co sobie taki Güler myśli. Yildiz dostaje 10 w Juve i gra świetnie a ten znowu jest 5 wyborem, mimo dużego talentu
1
@kejdzi Właśnie o tym pisałem podczas IO, to bardziej napastnik niż pomocnik
0
City ma najlepszego śpd na świecie i Gündogan zwyczajnie tam nie musiał pracować w defensywie. Nie powinniśmy w ogóle tego typu piłkarza brać, za taką kase i w tym wieku wiedząc, że nie mamy nawet solidnego pivota. Bez Gaviego cała gra obronna się posypała a ten musiał pracować więcej niż reszta pomocników w defensywie i skutek widzimy.
0
@jacobFCB oni słabiutcy są. Slaby presezon, słaby mecz z Getafe. Chyba że Nico dokona zemsty na Laporcie
0
Pierwszy sędzia w Hiszpanii który daje kartki za dyskusje, ale faworyzuje Villareal
2
Po co ten Pimienta sie pchał do tego burdlu co zwalnia trenera co 2 miesiące
0
@Dejvo aha będzie miał doby pierwszy sezon bo zagral dwa mecze dobre, ok
0
@adamek20151 xDDD ok Messi słaby
0
@adamek20151 bo słabo grał w pierwszym sezonie i co z tego?
0
@Veysel to liga francuska
1
Ale dziwna rotacja tej piłki, niesamowity gol
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kanver_ Pedri to dobry chłopak i wspiera innych
0
Gündogana nie ma już na stronie la ligi. Czekamy na Olmo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@KrwawiaceoczyVEB Raphinha nie dziwi, bo on w Brazylii nawet lideruje w szatni. Ale ten De Jong i Araujo po tych odpałach..