5

@Arden za rok zagrają, tylko nie robić już glupich ruchów na rynku

5

W drugiej połowie wpłacamy klauzule za Williamsa i zmienia koszulke na barcelońską

2

@alone49 a Inaki Williams łapie go za dredy i odciąga od nich

5

Olmo dzisiaj daje zwycięskiego gola i tańczy z Yamalem tche tereche przed oczami Nico Williamsa

1

@Azi stoperzini

0

@Jonyx po rejestracji Olmo

0

Komentarz usunięty

3

@Popitek12 Barca
Barca B
Barca Femeni

1

@Arden @pt9 Widze, że na tej stronie sie nie da poważnie dyskutować, bo dorabiacie sobie ideologie, interpretacje wg własnego widzimisię, albo argumenty z dupy o Fatim. Ja umniejszam Gulerowi? Akurat na Euro go chwaliłem i chodzi o to by ten chlopak grał

0

@TheNekro94 nie tylko u nas tak jest, może Barca w dużej mierze pierwsza postawila na młodych chłopaków jak np 16 lat, ale w tych czasach jak ktoś ma być dobry to w wieku 19 lat już gra regularnie. Kiedyś sie takich traktowalo jak juniorów i wprowadzało powoli

0

@Rust_Cohle też sie tasujesz do piłkarza, który z 5 metrów ma problem trafić w bramkę, więc nie wiem czy powinieneś komuś zwracać uwagę

1

@Rust_Cohle co Ty porównujesz, wiem że chcesz lajki i być śmieszny ale wysil sie bardziej

0

@Arden dostanie czy nie, nie rozwija sie. Na treningu takich postępów jak podczas meczów nie zrobi

14

@Arden co z tego, wypada ich pomocnik a przed nim jest 39 latek, który nie dojeżdża. To kiedy ma grać

2

Ciekawe co sobie taki Güler myśli. Yildiz dostaje 10 w Juve i gra świetnie a ten znowu jest 5 wyborem, mimo dużego talentu


1

@kejdzi Właśnie o tym pisałem podczas IO, to bardziej napastnik niż pomocnik

0

City ma najlepszego śpd na świecie i Gündogan zwyczajnie tam nie musiał pracować w defensywie. Nie powinniśmy w ogóle tego typu piłkarza brać, za taką kase i w tym wieku wiedząc, że nie mamy nawet solidnego pivota. Bez Gaviego cała gra obronna się posypała a ten musiał pracować więcej niż reszta pomocników w defensywie i skutek widzimy.

0

@jacobFCB oni słabiutcy są. Slaby presezon, słaby mecz z Getafe. Chyba że Nico dokona zemsty na Laporcie

0

Pierwszy sędzia w Hiszpanii który daje kartki za dyskusje, ale faworyzuje Villareal

2

Po co ten Pimienta sie pchał do tego burdlu co zwalnia trenera co 2 miesiące

0

@Dejvo aha będzie miał doby pierwszy sezon bo zagral dwa mecze dobre, ok

0

@adamek20151 xDDD ok Messi słaby

0

@adamek20151 bo słabo grał w pierwszym sezonie i co z tego?

0

@Veysel to liga francuska

1

Ale dziwna rotacja tej piłki, niesamowity gol

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kanver_ Pedri to dobry chłopak i wspiera innych

0

Gündogana nie ma już na stronie la ligi. Czekamy na Olmo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@KrwawiaceoczyVEB Raphinha nie dziwi, bo on w Brazylii nawet lideruje w szatni. Ale ten De Jong i Araujo po tych odpałach..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?