0

@Messibestplayerintheworld pomyślimy, na razie takie nastroje, że jestem ciekawy

0

Głosujemy na temat okienka
https://strawpoll.com/mpnb11v7wy5

1

Christensen ostatnio wszedł na boisko, podał od razu do napastnika Valencii i zrobil z tego jeszcze kartke. Weźcie nie przesadzajcie. Ja bym zostawil Faye w kadrze

0

@Pnog37 teoretycznie kasa z niego może sie liczy, ale jego pensja nie

0

@Pnog37 pewnie Faye sie nie liczy bo on z rezerw, już nie wiem

0

Ciekawe czy do Soboty tego Olmo ogarną. Jak kogoś sprzedadzą to w czymś pomoże z rejestracją?

0

@konajoncek dla mnie to dobry deal, ale każdy uważa swoje. 8 lat młodszy Olmo, dobry technicznie, też potrafi podać, więcej pracuje w defensywie, robimy projekt na przyszłość a Gundo niestety, ale i tak zaraz by musiał odejść. Płatność jest w ratach bo Barcy nie stać aby wyłożyć na raz 50 mln wiec budżet tego tak nie odczuje. Jedyny minus to kontuzje, ale tu licze na sztab, który jest nowy i ma też role by zapobiegać urazom

1

@konajoncek nie moge sie doczekać jak ten niepotrzebny Olmo da pierwsze gole i asysty a każdy będzie sie podniecał, niedoceniony pilkarz.
Myślisz że taki Williams po roku przejściowym i 4 miejscu w tabeli pomyśli w ogóle o Barcy? Nie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rayo chce Jamesa


0

@Messibestplayerintheworld lepszy nawet nikt niz taki kasztan z tymi liczbami

0

sport coś pisze o Sancho 5000 minut w MU 14 bramek, mega, wspaniały pomysł..

1

Dalibyście 10 mln netto, 20 brutto Nico żeby przyszedl do nas grać? To tyle co mial Gundogan a Nico bylby o wiele bardziej potrzebny. W Athleticu ma 10 brutoo, 5 netto

0

@Maker0 co, że za 20 mln?

2

A jak sprzedamy np. Faye to środki z jego sprzedaży pomoga w rejestracji? Jeśli tak to po co to bicie piany

0

Jaka sprzedaż jak idzie na wypożyczenie Roque. Po drugie nic dziwnego jak Xavi uwielbial ściągać piłkarzy którzy sa bliscy emerytury, a Flick stawia na młodość.
Cancelo i Felix byli wypożyczeni i zwyczajnie nie sa warci ceny jaką za nich oczekują

6

@Nazio_87 znamy to w Hiszpanii tez zaden Anglik sie nie sprawdzil a potem Belingham zamknął gęby

7

@bartas97 powinni w tym grać mecze, może wtedy by wygrali z potężna Majorką

0

@barczyk to dobrze

0

@prokofiew wiek pilkarzy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Eto'o9 R10 jak popełniasz takiego babola i wytykasz innym to jest średnie zachowanie

0

@Lionel_Messi10 podobno wybrał Como, tak podaje ten profil

2

Zbroi sie Como Fabsa


0

@NeroTFP1 żadna kampania, nie krył się z krytyką zespołu

1

Jeszcze byla ta akcja w z wypowiedzią Gundo. Nie wiadomo czy mówił o naszym, ale jeśli tak to wprowadzal toksyczna atmosfere do szatni. W tym meczu nie pokrył Paza a mial pretensje do inncyh


0

Roque ładuje bramke Realowi i zabiera im punkty, po tych wszystkich kpinach od nich, ale by były jaja

0

@Arden tak samo z Ferranem a mimo to dalej dostaje szanse

0

@Arden

0

@Arden a teraz trener twierdzi ze sie przykłada i czeka na jego powrót

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?