Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld pomyślimy, na razie takie nastroje, że jestem ciekawy
0
Głosujemy na temat okienka
https://strawpoll.com/mpnb11v7wy5
1
Christensen ostatnio wszedł na boisko, podał od razu do napastnika Valencii i zrobil z tego jeszcze kartke. Weźcie nie przesadzajcie. Ja bym zostawil Faye w kadrze
0
@Pnog37 teoretycznie kasa z niego może sie liczy, ale jego pensja nie
0
@Pnog37 pewnie Faye sie nie liczy bo on z rezerw, już nie wiem
0
Ciekawe czy do Soboty tego Olmo ogarną. Jak kogoś sprzedadzą to w czymś pomoże z rejestracją?
0
@konajoncek dla mnie to dobry deal, ale każdy uważa swoje. 8 lat młodszy Olmo, dobry technicznie, też potrafi podać, więcej pracuje w defensywie, robimy projekt na przyszłość a Gundo niestety, ale i tak zaraz by musiał odejść. Płatność jest w ratach bo Barcy nie stać aby wyłożyć na raz 50 mln wiec budżet tego tak nie odczuje. Jedyny minus to kontuzje, ale tu licze na sztab, który jest nowy i ma też role by zapobiegać urazom
1
@konajoncek nie moge sie doczekać jak ten niepotrzebny Olmo da pierwsze gole i asysty a każdy będzie sie podniecał, niedoceniony pilkarz.
Myślisz że taki Williams po roku przejściowym i 4 miejscu w tabeli pomyśli w ogóle o Barcy? Nie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rayo chce Jamesa
0
@Messibestplayerintheworld lepszy nawet nikt niz taki kasztan z tymi liczbami
0
sport coś pisze o Sancho 5000 minut w MU 14 bramek, mega, wspaniały pomysł..
1
Dalibyście 10 mln netto, 20 brutto Nico żeby przyszedl do nas grać? To tyle co mial Gundogan a Nico bylby o wiele bardziej potrzebny. W Athleticu ma 10 brutoo, 5 netto
0
@Maker0 co, że za 20 mln?
2
A jak sprzedamy np. Faye to środki z jego sprzedaży pomoga w rejestracji? Jeśli tak to po co to bicie piany
0
Jaka sprzedaż jak idzie na wypożyczenie Roque. Po drugie nic dziwnego jak Xavi uwielbial ściągać piłkarzy którzy sa bliscy emerytury, a Flick stawia na młodość.
Cancelo i Felix byli wypożyczeni i zwyczajnie nie sa warci ceny jaką za nich oczekują
6
@Nazio_87 znamy to w Hiszpanii tez zaden Anglik sie nie sprawdzil a potem Belingham zamknął gęby
7
@bartas97 powinni w tym grać mecze, może wtedy by wygrali z potężna Majorką
0
@barczyk to dobrze
0
@prokofiew wiek pilkarzy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Eto'o9 R10 jak popełniasz takiego babola i wytykasz innym to jest średnie zachowanie
0
@Lionel_Messi10 podobno wybrał Como, tak podaje ten profil
2
Zbroi sie Como Fabsa
0
@NeroTFP1 żadna kampania, nie krył się z krytyką zespołu
1
Jeszcze byla ta akcja w z wypowiedzią Gundo. Nie wiadomo czy mówił o naszym, ale jeśli tak to wprowadzal toksyczna atmosfere do szatni. W tym meczu nie pokrył Paza a mial pretensje do inncyh
0
Roque ładuje bramke Realowi i zabiera im punkty, po tych wszystkich kpinach od nich, ale by były jaja
0
@Arden tak samo z Ferranem a mimo to dalej dostaje szanse
0
@Arden
0
@Arden a teraz trener twierdzi ze sie przykłada i czeka na jego powrót