Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 tak ale trenuja 2 x dziennie, a nie jada na Madere czy gdzieś tam jak dopiero sezon zaczęli
5
Niektórzy piłkarze Realu otrzymali urlop od Ancelottiego.
Hah to ja wole Flicka i jego metody, zapierdalać
6
@tbas tylko tam sie pozycje zgadzaly a Mbappe i Vinicius to ta sama pozycja
0
@Messibestplayerintheworld ich kibice tak pisali, ze kupiliby go zeby Barca nie mogła
0
Oni jeszcze Nico chcieli, 4 lewoskrzydłowych ale by to chodziło
1
@Messibestplayerintheworld jest, Casemiro sprytnie faulowal a ten nic nie kuma
3
Ich pomoc jest słaba, sam Belingham to za malo, Valverde to biegacz a nie rozgrywający, Tchoumeni? Przedzierali sie jak chcieli pod ich bramke, factos
0
Juz dawno nie powinno go byc na boisku, trzymaja nandytow na placu
0
@Krzysztof1987 5
0
Najlepsze jest to ze zdjal ludzi z najwiekszym mentalem Belinghama i Viniciusa xd
0
Mallorca duma jak grają, ale czemu takie pudła
2
Mallorca skopiowala styl Realu z meczu z City a złośliwi powiedza, że murują
0
Endrick i Guler współczuję wam chlopaki xd
0
No Mbappe podawać za bardzo nie chce
0
@MesQueUnClub96 ale oni wcale nie maja ego, o nie
0
Mbappe tam mial Viniciusa bez krycia ogólnie
0
Typ powinien miec 2 kartki, ale to Barca drukuje
0
Co raz mniej zespołów sie muruje, Girona dala przyklad że warto powalczyć
2
Mallorca brawo hahahahahaha
0
Mbappe w sumie to w poważnej lidze nie gral, tylko w Ligue 1
0
@bartas97 Valencia też wczoraj ostro faulowala bez kartek, ale wy tylko widzieliscie błąd Cubarsiego
0
@lntrowertyk no i byly komentarze o ustawionej lidze
12
@bartas97 czemu Mendy bez kartki? A Cubarsiego sie spruliscie
0
Mbappe to nie jest 9, ciekawe kiedy zacznie sie konflikt o pozycje. Miala być wymienność a w tym meczu tego nie widać
0
@spacer gra na 9, zaraz zacznie sie narzekanie, kwestia czasu
0
Gdzie teraz kartka drukarze
3
I to jest ta roznica ze im ten bramkarz będzie wszystko wyciągał
2
@norbi77 I dwóch odpada z obrony bo Vinicius i Mbappe tego nie robią
0
@MesQueUnClub96 Nico to wiadomo, ale ja mówię o tym co jest, wczoraj w drugiej polowie nawet bylo lepiej z tymi kontrami
0
na pewno z kontry można im zagrozić, tu Barca musi popracować żeby wzmocnić kontry