0

@macio_944 tak ale trenuja 2 x dziennie, a nie jada na Madere czy gdzieś tam jak dopiero sezon zaczęli

5

Niektórzy piłkarze Realu otrzymali urlop od Ancelottiego.
Hah to ja wole Flicka i jego metody, zapierdalać

6

@tbas tylko tam sie pozycje zgadzaly a Mbappe i Vinicius to ta sama pozycja

0

@Messibestplayerintheworld ich kibice tak pisali, ze kupiliby go zeby Barca nie mogła

0

Oni jeszcze Nico chcieli, 4 lewoskrzydłowych ale by to chodziło

1

@Messibestplayerintheworld jest, Casemiro sprytnie faulowal a ten nic nie kuma

3

Ich pomoc jest słaba, sam Belingham to za malo, Valverde to biegacz a nie rozgrywający, Tchoumeni? Przedzierali sie jak chcieli pod ich bramke, factos

0

Juz dawno nie powinno go byc na boisku, trzymaja nandytow na placu

0

0

Najlepsze jest to ze zdjal ludzi z najwiekszym mentalem Belinghama i Viniciusa xd

0

Mallorca duma jak grają, ale czemu takie pudła

2

Mallorca skopiowala styl Realu z meczu z City a złośliwi powiedza, że murują

0

Endrick i Guler współczuję wam chlopaki xd

0

No Mbappe podawać za bardzo nie chce

0

@MesQueUnClub96 ale oni wcale nie maja ego, o nie

0

Mbappe tam mial Viniciusa bez krycia ogólnie

0

Typ powinien miec 2 kartki, ale to Barca drukuje

0

Co raz mniej zespołów sie muruje, Girona dala przyklad że warto powalczyć

2

Mallorca brawo hahahahahaha

0

Mbappe w sumie to w poważnej lidze nie gral, tylko w Ligue 1

0

@bartas97 Valencia też wczoraj ostro faulowala bez kartek, ale wy tylko widzieliscie błąd Cubarsiego

0

@lntrowertyk no i byly komentarze o ustawionej lidze

12

@bartas97 czemu Mendy bez kartki? A Cubarsiego sie spruliscie

0

Mbappe to nie jest 9, ciekawe kiedy zacznie sie konflikt o pozycje. Miala być wymienność a w tym meczu tego nie widać

0

@spacer gra na 9, zaraz zacznie sie narzekanie, kwestia czasu

0

Gdzie teraz kartka drukarze

3

I to jest ta roznica ze im ten bramkarz będzie wszystko wyciągał

2

@norbi77 I dwóch odpada z obrony bo Vinicius i Mbappe tego nie robią

0

@MesQueUnClub96 Nico to wiadomo, ale ja mówię o tym co jest, wczoraj w drugiej polowie nawet bylo lepiej z tymi kontrami

0

na pewno z kontry można im zagrozić, tu Barca musi popracować żeby wzmocnić kontry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?