0

@Rhaan a ile odbiorow, robil przewage w srodku i pressingiem i ustawieniem

0

Casado mvp jak dla mnie

3

Jak taki Flopes gral kosztem Paua, oby nigdy wiecej

0

Casado pracuś robi robote w odbiorze, Bernal tez dobry mecz

0

Christensen kolejny drewniak

0

W 10 musza grac patologia sedziego

1

Dobry mecz w ofensywie Balde

0

Ferran potyka sie o wlasne nogi zdejmij tego leszcza do uja

0

Brawo Lewy, dawac mlodziez Pedri i Lau na boisko

0

Balde w koncu umie dobrze podać

0

@Gall pompowac? Haha to graj tym pseudopilkarzem xddd kazdy lepszy niz ten leszcz nawet 12 latek z la masii

1

Fati w Birghton tak zle nie wygladal jak ta lamaga Tores. To jest pilkarz na Ekstraklase ale oczywiście pierwszy do wyjebana a drugi gra

0

Powodzenia z tym ręcznikiem w zdobyciu czegokolwiek

0

Ferran gruby i pokraczny, Balde zero zaangazowania

3

Niech lamin strzeli gola i zadedykuje ojcu

0

@Benz niewyżyte dzieci tam mogą sobie nasrać w komentarzach i o to chodzi w tym

1

@priest9999 jest bez formy, zobacz co obrona robila w PK

0

@ViscaelBarca2007 może byc tak że lepszy jest na lawce żeby mial kto ratowac w razie w. Pau Victor

0

@tristan87 ziew

0

@ViscaelBarca2007 sprawdza go czy do odpalenia czy sie nadaje

0

@Kubsoleon wejdzie w drugiej, na spokojnie

0

Jak Lewy będzie sie kopal po czole to oby szybka reakcja i zmiana na Victora

0

@Worny a kto lepszy drewniany ŚO

0

Ferran zamiast Victora to żart nieśmieszny, ale dobra zobaczymy jak to pójdzie

1

@Mixtape 3-1 obstawiam. Pau Victor gol

1

@michalm21 i odpuszcza krycie, a pretensje ma do Araujo o czerowna kartke

0

@tbas Turasy zapłacą

3

Będzie teraz napinka, ale dla mnie Gundo może być sprzedany. Ma swój wiek, 3 najwyzsza pensja w klubie i mamy w jego miejsce już Olmo, a Gundogan nie pali sie do pressingu na czym zależy Flickowi

0

Ciekawe czy Pedri zagra od początku, w końcu mial uraz więzadła a jak już ma zielone światło to znaczy, że jest ok

0

Osasuna Leganes ale to będzie chodzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?