Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rhaan a ile odbiorow, robil przewage w srodku i pressingiem i ustawieniem
0
Casado mvp jak dla mnie
3
Jak taki Flopes gral kosztem Paua, oby nigdy wiecej
0
Casado pracuś robi robote w odbiorze, Bernal tez dobry mecz
0
Christensen kolejny drewniak
0
W 10 musza grac patologia sedziego
1
Dobry mecz w ofensywie Balde
0
Ferran potyka sie o wlasne nogi zdejmij tego leszcza do uja
0
Brawo Lewy, dawac mlodziez Pedri i Lau na boisko
0
Balde w koncu umie dobrze podać
0
@Gall pompowac? Haha to graj tym pseudopilkarzem xddd kazdy lepszy niz ten leszcz nawet 12 latek z la masii
1
Fati w Birghton tak zle nie wygladal jak ta lamaga Tores. To jest pilkarz na Ekstraklase ale oczywiście pierwszy do wyjebana a drugi gra
0
Powodzenia z tym ręcznikiem w zdobyciu czegokolwiek
0
Ferran gruby i pokraczny, Balde zero zaangazowania
3
Niech lamin strzeli gola i zadedykuje ojcu
0
@Benz niewyżyte dzieci tam mogą sobie nasrać w komentarzach i o to chodzi w tym
1
@priest9999 jest bez formy, zobacz co obrona robila w PK
0
@ViscaelBarca2007 może byc tak że lepszy jest na lawce żeby mial kto ratowac w razie w. Pau Victor
0
@tristan87 ziew
0
@ViscaelBarca2007 sprawdza go czy do odpalenia czy sie nadaje
0
@Kubsoleon wejdzie w drugiej, na spokojnie
0
Jak Lewy będzie sie kopal po czole to oby szybka reakcja i zmiana na Victora
0
@Worny a kto lepszy drewniany ŚO
0
Ferran zamiast Victora to żart nieśmieszny, ale dobra zobaczymy jak to pójdzie
1
@Mixtape 3-1 obstawiam. Pau Victor gol
1
@michalm21 i odpuszcza krycie, a pretensje ma do Araujo o czerowna kartke
0
@tbas Turasy zapłacą
3
Będzie teraz napinka, ale dla mnie Gundo może być sprzedany. Ma swój wiek, 3 najwyzsza pensja w klubie i mamy w jego miejsce już Olmo, a Gundogan nie pali sie do pressingu na czym zależy Flickowi
0
Ciekawe czy Pedri zagra od początku, w końcu mial uraz więzadła a jak już ma zielone światło to znaczy, że jest ok
0
Osasuna Leganes ale to będzie chodzić