Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore mówię o otwartej
0
Ale to jest beka, że taki mecz w Polsce a żadna otwarta stacja tego nie transmituje, a tvp sport robi relacje na żywo xD
0
@supraomnes1 mają wąska kadre, a sprawa Viniciusa jest otwarta
1
@AmigoBlancos To samo wasz piłkarz zrobil z naszym Pedrim a teraz mamy współczuć?
0
@ACRAB95 Bilbao nie obchodzi kasa, im zależy na utrzymaniu topowych pilkarzy, bo sami ich rozwijają i nie łatwo ich zastąpić innym Baskiem
1
Gdyby nie Yamal, to pewnie nie byłoby tematu po tych cyrkach, które mają miejsce w tym klubie
3
@Dejvo to już od dawna wiadomo że on nie gra pod zespól tylko pod swoje osiągi, swoje bramki żeby to o nim mówili. To nie jest ktoś kto kocha Barcelone i nigdy nie był
1
@karolszymek jak Ci tak pasuje to masz przynajmniej bez przesiadek itd. Stadion kilka kroków od stacji
1
@karolszymek kurde szybciej, nie pamiętam ale wracałem tak z lotniska i z 15 - 20 min? Nie chce sklamać xd ale tak kojarze. Tyle to tramwajem sie tłuczesz. A ze stacji już widzisz stadion wiec na luzie, doslownie obok
1
@karolszymek P + R Aleja Krakowska przy Okręciu i w SKM, stacja przy Narodowym
2
@kanver_ a z drugiej strony Yamal i Cubarsi są starsi i reszta młodziaków więc w teorii lepsi. Pau to będzie często starterem, a Guiu zagrał 15 minut u Xaviego i nie miał takich stat w rezerwach
0
@Bogan nie zdziwie sie jak Martin zagra
0
@Bogan z Milanem zagral dobrze, dobrze podawał, a z Monaco wszyscy zagrali kał
3
@Remi1899 po pierwsze to nie news a plotka. Po drugie nie tylko on tego nie robi. Przecież my przez dwa lata sie podniecaliśmy Gavim, bo jako jedyny pressował w tym zespole
0
@kuczyniak No i fajnie, Vinicius to na boisku pajac ale to raczej dobry człowiek ogółem
0
Akcja pod nasza bramką = gol. To jak mają sie nie śmiać jak od lat nikt w tym klubie nie widzi problemu w czymś takim
0
Komentarz usunięty
2
Przewrażliwiony przeciętniak
0
@BORO_12 Przynajmniej ten drugi przyjmie piłkę żalosny trollu
0
@Kamiloza91 Ter Stegen nas uratuje
0
@BORO_12 Z takim poziomem kultury nie będę dyskutować
0
@MalanFCB drewniak to właśnie Raphinha
1
@Kondziubarca sprowadzenie pivota = wygrana meczu. Kurde my sie męczymy z LM 10 lat a to takie proste..
2
@Azazel_Pazuzu nie potrzebuje, to wina obrońców. Wymienić wszystkich obrońców w klubie na już
2
Jak piłkarz ma problem z przyjęciem piłki, z odpowiednim podaniem to nie powinien nawet trafić do Barcelony. To samo o Lewandowskim.
Na PS może grać Pau
3
Raphinha jest bardzo dziecinny powiedzmy sobie to w końcu
4
No i fajnie, powodzenia. Dobrze, że sam miał ambicje a klub przy okazji zarobił. Jedna z lepszych sprzedaży w ostatnich latach xd
1
Tak serio my potrzebujemy GK na rezerwe, pomijając forme Ter Stegena i że dla mnie to średniak i będzie co raz gorszy, to brak konkurencji i problem w przypadku jego kontuzji. Będziemy grać wtedy Peñą?
0
@szkudi7 każdy z tej strony jest zarejestrowany, jak kogoś nie ma to nie jest, np Olmo
0
@Cobra303 Już w poprzednim sezonie było tego mniej, zespoly ze średniej półki chyba sobie uświadomiły, że taka gra to w większości przegrana a można powalczyć jak np Girona