2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrykBarca jak każda przeciwnika sytuacja jest zamieniana na gol to ten klub jest chory

1

Ter Stegen i ta mina srającego kota po golach i jego błędach, kolejny sezon będzie to samo

0

@Arden a kogo wystawi ja bym dal Christensena gorzej nie będzie niz z tymi łamagami

3

@KrychaFCB recznik czasem coś odbije a on stoi jak słup i sie patrzy

0

Flick mówi że bylo dużo bledow, strat pilek, ze akcje które mielismy powinni wykorzystać.
A nic o beznadziejnych bramkarzach

0

Nie da sie rywalizowac w Europie z pustą bramką

1

nie da sie patrzec na ich pizdowatość Peny i Ter Stegena, główni winni porażki

0

Pilny transfer to na bramke potrzebny w tymk klubie, co za ręczniki okropne

0

Yamal to będzie gwiazda, diament

0

Gundogan jest beznadziejny po wejsciu

0

Dajcie Penie na bramke ten Ter Stegen to kapeć

0

Pau Victor jest zirytowany Lewym xd

0

Jeszcze jest Fermin na 9 tez by byl lepszy niz Lewy

0

@tristan87 może fanboy a Lewy nic nie robi poza psuciem akcji

1

Wole Fatiego na 9 niz Lewego. Technicznie jest nieporównywalnie lepszy, umie podać a strzal tez ma niezły

0

Najgorszy mecz presezonu, wcześniejsze lepiej wyglądaly na pewno

0

@Patryk1899 my w ataku potrzebujemy opcji, widac co gra dzisiaj Robercik

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie licza na Fatiego podobno xd to niezle pismaki

0

Za duzo gry do tylu i spowalniania akcji przez stoperow i kounde

2

Ja w Casado widze mozg zespolu cos jak Xavi

1

Torre to jest kozak trzeba go zostawic

4

Lewy znowu sie chami a tam Victor wychodzil

0

Ci co spowalniaja gre to glownie od Xaviego, trzeba będzie im to wybic z głów

0

Stegen swoim podaniem robi akcje przeciwnikowi xdd

0

Blisko gola Victor

0

Pique na meczyku

0

@kuz tam mecze rezerw puszczają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?