Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PatrykBarca jak każda przeciwnika sytuacja jest zamieniana na gol to ten klub jest chory
1
Ter Stegen i ta mina srającego kota po golach i jego błędach, kolejny sezon będzie to samo
0
@Arden a kogo wystawi ja bym dal Christensena gorzej nie będzie niz z tymi łamagami
3
@KrychaFCB recznik czasem coś odbije a on stoi jak słup i sie patrzy
0
Flick mówi że bylo dużo bledow, strat pilek, ze akcje które mielismy powinni wykorzystać.
A nic o beznadziejnych bramkarzach
0
Nie da sie rywalizowac w Europie z pustą bramką
1
nie da sie patrzec na ich pizdowatość Peny i Ter Stegena, główni winni porażki
0
Pilny transfer to na bramke potrzebny w tymk klubie, co za ręczniki okropne
0
Yamal to będzie gwiazda, diament
0
Gundogan jest beznadziejny po wejsciu
0
Dajcie Penie na bramke ten Ter Stegen to kapeć
0
Pau Victor jest zirytowany Lewym xd
0
Jeszcze jest Fermin na 9 tez by byl lepszy niz Lewy
0
@tristan87 może fanboy a Lewy nic nie robi poza psuciem akcji
1
Wole Fatiego na 9 niz Lewego. Technicznie jest nieporównywalnie lepszy, umie podać a strzal tez ma niezły
0
Najgorszy mecz presezonu, wcześniejsze lepiej wyglądaly na pewno
0
@Patryk1899 my w ataku potrzebujemy opcji, widac co gra dzisiaj Robercik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie licza na Fatiego podobno xd to niezle pismaki
0
Za duzo gry do tylu i spowalniania akcji przez stoperow i kounde
2
Ja w Casado widze mozg zespolu cos jak Xavi
1
Torre to jest kozak trzeba go zostawic
4
Lewy znowu sie chami a tam Victor wychodzil
0
Ci co spowalniaja gre to glownie od Xaviego, trzeba będzie im to wybic z głów
0
Stegen swoim podaniem robi akcje przeciwnikowi xdd
0
Blisko gola Victor
0
Pique na meczyku
0
@kuz tam mecze rezerw puszczają